Кубок зірок 2014

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Йапарама Коллинс

«Буревісник»

12

Кривошей Єгор

«Альянс»

10

Слюсаренко Олександр

«Чікаго ЖЛ»

8

Кабаненко Олександр

ФК «Тарасівка»

7

Стародубський Костянтин

«Буревісник»

7

 

 ,

Дата

Початок

Майданчик

Господарі

Рахунок

Гості

Фінал

21.12.2014

10:00

№1

ФК «Тарасівка»

2:2 (пен 3:2)

«Альянс»

 Гра за 3-4 місце

21.12.2014

10:00

№2

«Буревісник»

9:3

«Чікаго ЖЛ»

Півфінали

21.12.2014

09:00

№1

ФК «Тарасівка»

4:3

«Буревісник»

21.12.2014

09:00

№2

«Альянс»

7:3

«Чікаго ЖЛ»

Чвертьфінали

20.12.2014

14:00

№1

«Буревісник»

9:3

«Аграрій»

20.12.2014

14:00

№2

ФК «2005»

3:3 (пен 1:3)

ФК «Тарасівка»

20.12.2014

13:00

№1

«Альянс»

10:3

«Гідросила»

20.12.2014

13:00

№2

«Рівне»

3:14

«Чікаго ЖЛ»

 

Група 1

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Альянс» Кіровоград

2

2

0

0

15

2

+13

6

2

«Рівне» Кіровоградська обл.

2

1

0

1

9

10

-1

3

3

«Юніори» Кіровоград

2

0

0

2

6

18

-12

0

 

 ,

Дата

Початок

Майданчик

Господарі

Рахунок

Гості

19.12.2014

15:00

№1

«Юніори»

 1:10

«Альянс»

19.12.2014

17:00

№1

«Альянс»

 5:1

«Рівне»

20.12.2013

11:00

№1

«Рівне»

 8:5

«Юніори»

 

Група 2

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Чікаго-ЖЛ» Кіровоград

2

2

0

0

10

4

+6

6

2

«Гідросила» Кіровоград

2

1

0

1

9

10

-1

3

3

«Дортех» Кіровоград

2

0

0

2

6

11

-5

0

 ,

Дата

Початок

Майданчик

Господарі

Рахунок

Гості

20.12.2014

09:00

№1

«Чікаго-ЖЛ»

 5:1

«Дортех»

19.12.2014

17:00

№2

«Дортех»

5:6

«Гідросила»

20.12.2014

11:00

№2

«Гідросила»

3:5 

«Чікаго-ЖЛ»


Група 3

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Буревісник» Кіровоградська обл.

2

1

1

0

19

9

+10

5

2

ФК «2005» Кіровоград

2

1

1

0

15

9

+6

4

3

«РУВЕР Груп» Черкаси

2

0

0

2

6

22

-16

0

 ,

Дата

Початок

Майданчик

Господарі

Рахунок

Гості

19.12.2014

16:00

№1

ФК «2005»

 6:6 (пен.1:3)

«Буревісник»

20.12.2014

10:00

№1

«Буревісник»

13:3 

«РУВЕР Груп»

20.12.2014

12:00

№1

«РУВЕР Груп»

3:9 

ФК «2005»


 

Група 4

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Тарасівка» Кіровоградська обл.

2

2

0

0

13

5

+8

6

2

«Аграрій» Кіровоград

2

0

1

1

3

4

-1

2

3

«Дельта» Кіровоградська обл.

2

0

1

1

4

11

-7

1

 

 ,

Дата

Початок

Майданчик

Господарі

Рахунок

Гості

19.12.2014

16:00

№2

«Аграрій»

2:3

ФК «Тарасівка»

20.12.2014

10:00

№2

«Дельта»

 1:1 (пен 4:5)

«Аграрій»

20.12.2014

12:00

№2

ФК«Тарасівка»

10:3

«Дельта»

 

    

Переглядів (1138)