Призначення

 

Призначення арбітрів та інспекторів КОФФ на матчі

Чемпіонату, першості та Кубку Кіровоградської області

Чемпіонату та Кубку міста


Дата

Місто Стадіон

Час початку

Матч

Арбітр

Асистенти арбітра

Футзал «Третя ліга»

25.11

Юність

13:00

Ельворті

Голуб О

Данілов Д

3-й арбітр

Розіграй В

КДЮСШ-2-Інгул

25.11

Юність

14:00

Вересень

Голуб О

Розіграй В

3-й арбітр

Данілов Д

Фенікс

25.11

Юність

15:00

ФК Новгородка

Данілов Д

  Розіграй В

3-й арбітр

Голуб О

Форест

25.11

Юність

16:00

Десант

Голуб О

  Розіграй В

3-й арбітр

Данілов Д

Фаворит

25.11

Юність

17:00

ФК Долинська

Голуб О

Данілов Д

3-й арбітр

Розіграй В

Ноксен

Футзал «Друга ліга»

25.11

Енергоспорт

16:00

Мегаполіс

Пилипенко Я 

Поркуян Є

3-й арбітр

Комар Д

Аграрій

25.11

Енергоспорт

17:00

ФК Інгул

Пилипенко Я

 Комар Д

3-й арбітр

Поркуян Є

ФК Грузьке

25.11

Енергоспорт

18:00

ФК Агроресурс

Комар Д

Поркуян Є

3-й арбітр

Пилипенко Я

Найк

25.11

Енергоспорт

19:00

СКА

 Пилипенко Я

Поркуян Є

3-й арбітр

Комар Д

Моноліт

25.11

Енергоспорт

20:00

КМРЕМ

 Пилипенко Я

 Комар Д

3-й арбітр

Поркуян Є

Технополь-Агро

Футзал «Екстра ліга»

26.11

Енергоспорт

09:00

Огнеупор

Пилипенко Я

Комар Д

3-й арбітр

Удовенко С

Енергія

26.11

Енергоспорт

10:00

Україна-Дудляр

 Комар Д

Удовенко С

3-й арбітр

Пилипенко Я

Енерго

26.11

Енергоспорт

11:00

Ельбрук

 Пилипенко Я

 Удовенко С

3-й арбітр

Комар Д

Нова Поліція

26.11

Енергоспорт

12:00

Металург

 Пилипенко Я

 Комар Д

3-й арбітр

Удовенко С

ФК Тарасівка

26.11

Енергоспорт

13:00

Новоукраїнка

 Пилипенко Я

 Удовенко С

3-й арбітр

Комар Д

Арсенал

Футзал «Четверта ліга»

26.11

Юність

13:00

ФК Скіф

Данілов Д

Голуб О

3-й арбітр

Кравченко О

КЗСМ №1

26.11

Юність

14:00

ФК Назарівка

 Данілов Д

Кравченко О

3-й арбітр

Голуб О

Тясмин-Вікторія

26.11

Юність

15:00

Агроноватор

Голуб О

Кравченко О

3-й арбітр

Данілов Д

Фортуна

26.11

Юність

16:00

Борисфен

Данілов Д

 Голуб О

3-й арбітр

Кравченко О

ФК Добра-Екогр

26.11

Юність

17:00

Дніпро-Кіровоград

 Данілов Д 

 Кравченко О

3-й арбітр

Голуб О

ФК Северинка

Футзал «Перша ліга»

26.11

Енергоспорт

16:00

Євгеніка

Поркуян Є 

Кєвліч Є

3-й арбітр

Долованюк П

Новий-Парадіз

26.11

Енергоспорт

17:00

Інгульська шахта

 Поркуян Є

 Долованюк П

3-й арбітр

Кєвліч Є

Земельник

26.11

Енергоспорт

18:00

Нива

Кєвліч Є

Долованюк П

3-й арбітр

Поркуян Є

ФК Динамо

26.11

Енергоспорт

19:00

Бобринець

 Поркуян Є

 Долованюк П

3-й арбітр

Кєвліч Є

Дніпро

26.11

Енергоспорт

20:00

КДЮСШ-2

 Поркуян Є

 Кєвліч Є

3-й арбітр

Долованюк П

ФК Калинівка

Переглядів (61540)