Призначення

 

Призначення арбітрів та інспекторів КОФФ на матчі

Чемпіонату, першості та Кубку Кіровоградської області

Чемпіонату та Кубку міста



Дата

Місто Стадіон

Час початку

Матч

Арбітр

Асистенти арбітра

Футзал «Третя ліга»

20.01

Юність

13:00

КДЮСШ-2

Поркуян Є

Кравченко О

3-й арбітр

Удовенко Є

Фаворит

20.01

Юність

14:00

Новгородка

Поркуян Є 

Удовенко Є 3-й арбітр

Кравченко О

Долинська

20.01

Юність

15:00

Вересень

   Удовенко Є

Кравченко О

3-й арбітр

Сокуренко Я

Ноксен

20.01

Юність

16:00

Ельворті

Поркуян Є

Удовенко Є 3-й арбітр

Кравченко О

Десант

20.01

Юність

17:00

Фенікс

Поркуян Є

Кравченко О

3-й арбітр

Удовенко Є

Форест

Футзал «Друга ліга»

20.01

Енергоспорт

16:00

Аграрій

Голуб О

Сокуренко Я

3-й арбітр

Копієвський 

СКА

20.01

Енергоспорт

17:00

Технополь-Агро

Копієвський В

Голуб О

3-й арбітр

Сокуренко Я

ФК Інгул

20.01

Енергоспорт

18:00

Моноліт

Копієвський В

Сокуренко Я

3-й арбітр

Голуб О

ФК Грузьке

20.01

Енергоспорт

19:00

КМРЕМ

Голуб О

Сокуренко Я

3-й арбітр

Копієвський

Найк

20.01

Енергоспорт

20:00

Мегаполіс

Копієвський В

Голуб О

3-й арбітр

Сокуренко Я

Агроресурс

Футзал «Екстра ліга»

21.01

Енергоспорт

09:00

Енергія

Кєвліч Є

Долованюк П

3-й арбітр

Клушин А

Україна-Дудляр

21.01

Енергоспорт

10:00

Огнеупор

Клушин А

Долованюк П

3-й арбітр

Кєвліч Є

Нова Поліція

21.01

Енергоспорт

11:00

ФК Арсенал

Кєвліч Є

Клушин А

3-й арбітр

Долованюк П 

Металург

21.01

Енергоспорт

12:00

ФК Новоукраїнка

Пилипенко Я

Комар Д 

3-й арбітр

Кєвліч Є

Ельбрук

21.01

Енергоспорт

13:00

Тарасівка

Пилипенко Я

Комар Д

3-й арбітр

Долованюк П

Енерго

Футзал «Четверта ліга»

21.01

Юність

13:00

КЗСМ №1

Поркуян Є

Розіграй В 

3-й арбітр

Пилипенко Я

Добра-Екогриб

21.01

Юність

14:00

ФК Скіф

Пилипенко Я

Розіграй В 

3-й арбітр

Поркуян Є

Борисфен

21.01

Юність

15:00

Назарівка

Пилипенко Я

Поркуян Є

3-й арбітр

Розіграй В

ФК Северинка

21.01

Юність

16:00

Агроноватор

Поркуян Є

Розіграй В

3-й арбітр

Пилипенко Я

Дніпро-Кіровоград

21.01

Юність

17:00

Тясмин-Вікторія

Поркуян Є

Розіграй В

3-й арбітр

Пилипенко Я

Фортуна

Футзал «Перша ліга»

21.01

Енергоспорт

16:00

Євгеніка

Дяденко В

Комар Д

3-й арбітр

Долованюк П

Динамо

21.01

Енергоспорт

17:00

Дніпро

Дяденко В

Долованюк П

3-й арбітр

Комар Д 

Земельник

21.01

Енергоспорт

18:00

Калинівка

Комар Д 

Долованюк П

3-й арбітр

Дяденко В

Бобринець

21.01

Енергоспорт

19:00

КДЮСШ-2

Дяденко В

Долованюк П

3-й арбітр

Комар Д 

Нива

21.01

Енергоспорт

20:00

Новий-Парадіз

Дяденко В

Комар Д

3-й арбітр

Долованюк П

Інгульська шахта

Переглядів (63650)