Призначення

 

Призначення арбітрів та інспекторів КОФФ на матчі

Чемпіонату, першості та Кубку Кіровоградської області

Чемпіонату та Кубку міста



Дата

Місто Стадіон

Час початку

Матч

Арбітр

Асистенти арбітра

Чемпіонат області

25.05

Первозванівка

18:00

ФК Інгул

Пилипенко Я

Поркуян Є

Розіграй В

Технополь

26.05

Березівка

15:00

Інгул-Агро-Ленд

Пилипенко Я

Поркуян Є

Розіграй В

УкрАгроКом

27.05

Новоукраїнка

16:00

Новоукраїнка

Комар Д

Сокуренко Я

Лебединський

Зоря

27.05

Онуфріївка

16:00

Рубін

Кошеленко В

Жадан Я

Нерода В

Дружба

27.05

Новоархангельськ

17:00

Арсенал

Удовенко С 

Данілов Д

Головченко Д

Устинівка

27.05

Олександрівка

17:00

Тясмин

Пилипенко Я

 Поркуян Є

Розіграй В

ФК Долинська

27.05

Бобринець

17:00

Новатор

Алексахіна Н

Гордовий М

Тригубенко Ю

Новомиргород

Чемпіонат з міні-футболу

29.05

Юність

17:00

Агроноватор

 

 

Вересень

29.05

Юність

18:00

Новгородка

 

 

Земельник-2

29.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

 

Сокіл

29.05

Юність

20:00

Ельбрук

 

 

Скіф

29.05

Юність

21:00

Мегаполіс

 

 

Моноліт

31.05

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

 

 

Новий

31.05

Енергоспорт

18:00

СКА

 

 

Арссенал

31.05

Енергоспорт

19:00

Водник

 

 

Україна-Дудляр

31.05

Енергоспорт

20:00

Фаворит

 

 

Земельник

31.05

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

 

 

Металург

Чемпіонат України АТО

08.06

Зірка

 

Кропивницький

 

 

Дельта

22.06

Зірка

 

Кропивницький

 

 

Вікторія

Першість міста Кропивницький серед юнаків 2007/2008 р.н.

30.05

Юність

15:30

4 гри

 

--------------- 

Першість області

 

Олександрія

12:00

Аметист-2

 

 

Арсенал-Сапсан

 

Олександрівка

12:00

Тясмин

 

------------

ДЮСШ Колос

 

Бобринець

12:00

ДЮСШ Чемпіон

 

 

ДЮСШ (Н)

27.05

Олександрівка

12:00

Тясмин

Яровий Ю

------------ 

ДЮСШ Чемпіон

27.05

Головківка

12:00

ДЮСШ Колос

Кошеленко В

------------ 

ДЮСШ (Д)

27.05

Благовіщенськ

12:00

Благовіщенськ

Білоконь А

------------ 

Вільшанка

03.06

Долинська

12:00

ДЮСШ (Д)

Москалець Г

------------

Тясмин

03.06

Новоукраїнка

12:00

ДЮСШ (Н)

Івлєв К

------------ 

ДЮСШ Колос

03.06

Вільшанка

12:00

Вільшанка

Чмир І

------------ 

Гайворон

10.06

Гайворон

12:00

Гайворон

Ільченко Г

------------

Благовіщенськ

«Шкіряний м’яч» Фінал

26.05

Новоукраїнка 

10:00

 

Удовенко Є

 --------------- 

Переглядів (70843)