Кубок Кіровоградської області з футболу 2013



Бомбардири
ПрізвищеКомандаГоли
Марущук Андрій"Буревісник"5
Чемерис Тарас"Буревісник"5
Дієго Ндонг"ІКАР"4
Красовський Руслан"Новатор"4
Чоліков Хаджамурат"ІКАР"4


Фінал

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок
1705.06.13«Буревісник» - "ІКАР"
17.00Пилипенко Ярослав
Попельницький Дмитро; Гончаренко Антон
2:0

1/2

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок
1516.05.13«Тясмін» - "Буревісник"
18.00Копієвський ВікторДанілов Денис; Голуб Олександр0:4

1622.05.13 "ІКАР" - "Степ"
18.00Копієвський ВікторГолуб Олександр; Поркуян Євген5:1

1/4

№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок
1108.05.13«Тясмін» - "Новатор"
18.00Алексахіна Наталія
Данілов Денис; Голуб Олександр
3:2

1207.05.13 "ІКАР" - ФК"Головківка"
17.00Пилипенко Ярослав
Гончаренко Антон; Поркуян Євген
3:0

1307.04.13"Олімпік"- "Степ"18:00
Копієвський Віктор
Ліпєй Євген; Голуб Олександр
1:3

1406.05.13"Шахтар"- "Буревісник"18:00
Алексахіна Наталія
Ліпєй Євген; Гордовий Микола
0:9

1/8
№ гри Дата Команди, що зустрічаються Час початку Арбітр Асистенти арбітра Рахунок
3
28.04.13 ФК «Новоукраїнка» - "Шахтар" Смоліне
17.00 Гончаренко Антон
Костинюк Петро; Мерзляков Станіслав
-:+

4
27.04.13 "ІКАР" Кіровоград - "Гідросила" Кіровоград
12.00 Поркуян Євген
Іванченко Олександр; Сидров Вячеслав
3:0

5
27.04.13 ФК"Головківка - "Сокіл" Соколівське 16.00 ----------
-----------
3:0

6
27.04.13 "Степ" Долинська - "Вентура плюс" Новомиргород 15.00 Коваленко Олексій
Данілов Денис; Кравченко Віталій
2:0

7
27.04.13
"Арсенал" Новоархангельськ - "Новатор" Бобринець 16.00 Бутенко Валерій
-------------
3:3 (4:5)

8
27.04.13 ФК"Полєс" Богданівка - "Олімпік" Кіровоград 16.00 Алексахіна Наталія
Іванченко Олександр; Гордовий Микола
1:2

9
27.04.13 "Буревісник" Петрово - ФК АГ "Пятихатська" Володимирівка 16.00 Пилипенко Ярослав
Поркуян Євген; Ліпєй Євген
3:1

10
28.04.13 "Тясмін" Олександрівка - "Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ" Знам’янка
17.00 Копієвський Віктор
Данілов Денис; Поркуян Євген
1:0


1/16
№ гриДатаКоманди, що зустрічаютьсяЧас початкуАрбітрАсистенти арбітраРахунок
225.04.13"Колос" Дмитрівка - "Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ" Знам’янка17:30Федан ВікторФедан Денис; Романов Ігор1:2

125.04.13"ІКАР" Кіровоград -ФК"Арсенал" Кіровоград18:00Копієвський ВікторПопельницький Дмитро; Ліпєй Євген4:0

Переглядів (3744)