5-й чемпіонат міста з футзалу. Вища ліга

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П ЗМ ПМ Р О
1 УВД"Олімп"  14 11 2 1 110 56 +54 35
2 "Буревісник"  14 10 2 2 101 58 +43 32
3 "Енерго"  14 10 1 3 73 47 +26 31
4 "ІКАР" 14 7 1 6 115 70 +45 22
5 "Водник" 14 6 0 8 101 97 +4 18
6 "Пятихатки" 14 6 0 8 79 97 -18 18
7 "Аграрій-Олександрівка" 14 2 1 11 84 135 -51 7
8 ФК"Бобринець" 14 0 1 13 65 168 -103 1

 - переможець минулих чемпіонатів

 


Бомбардири
Прізвище Команда Голи
Кілбас Павло "Водник" 48
Чемерис Тарас СМК"Олімп" 40
Собко Сергій "Буревісник" 33
Мережаний Ігор "Аграрій-Олександрівка" 31
Гедерим Максим "ІКАР" 31

 

,
Дата Зал Початок Господарі Рахунок Гості
1 тур
14.11.12 СДЮШОР-2 18:00 СМК"Олімп" 11:2 ФК"Бобринець"
16.11.12 Водник 19:30 "Водник" 9:8 "Аграрій-Олександрівка"
16.11.12 ІКАР 17:20 "Пятихатки" 7:5 "ІКАР"
2 тур
21.11.12 ІКАР 16:45 “ІКАР”  13:2 ФК”Бобринець”
22.11.12 КТМСГ 18:45 “Аграрій-Олександрівка” 7:14 “Пятихатки”
21.11.12 СДЮШОР-2 18:00 СМК”Олімп” 4:4 “Енерго”
3 тур
01.12.12 Енерго 19:00 “Енерго” 6:3 ФК”Бобринець”
28.11.12 СДЮШОР-2 18:00 СМК”Олімп” 4:4 “Буревісник”
28.11.12 ІКАР 16:45 “ІКАР” 10:3 “Аграрій-Олександрівка”
4 тур
13.12.12 КТМСГ 18:45 “Аграрій-Олександрівка” 12:5 ФК”Бобринець”
12.12.12 Водник 19:30 “Водник” 7:8 СМК”Олімп”
05.12.12 Енерго 18:00 “Енерго” 0:5 "Буревісник”
5 тур
23.12.12 СДЮШОР-2 12:00 ФК”Бобиренець”  0:12 “Буревісник”
04.01.13 Водник 19:30 “Водник” 3:4 “Енерго”
19.12.12 СДЮШОР-2 18:00 СМК”Олімп” 7:3 “Пятихатки”
6 тур
23.01.13 СДЮШОР-2 18:00 СМК"Олімп" 11:6 "ІКАР"
12.01.13 Енерго 19:00 "Енерго" 10:4 "Пятихатки"
11.01.13 Водник 19:30 "Водник" 12:6 "Буревісник"
7 тур
18.01.13 Водник 19:30 "Водник" 12:6 ФК"Бобринець"
19.01.13 КДПУ 11:00 "Пятихатки" 4:6 "Буревісник"
16.01.13 ІКАР 16:45 "ІКАР" 3:4 "Енерго"
17.01.13 КТМСГ 18:45 "Аграрій-Олександрівка" 10:14 СМК"Олімп"
8 тур
26.01.13 Енерго 19:00 "Енерго" 10:3 "Аграрій-Олександрівка"
28.01.13 ІКАР 16:45 "ІКАР" 6:7 "Буревісник"
25.01.13 Водник 19:30 "Водник" 10:4 "Пятихатки"
9 тур
03.02.13 СДЮШОР-2 12:00 ФК"Бобринець" 6:11 "Пятихатки"
01.02.13 Водник 19:30 "Водник" 6:11 "ІКАР"
31.01.13 КТМСГ 18:45 "Аграрій-Олександрівка" 3:7 "Буревісник"
10 тур
06.02.13 СДЮШОР-2 19:00 ФК"Бобринець" 5:15 СМК"Олімп"
07.02.13 КТМСГ 18:45 "Аграрій-Олександрівка" 4:6 "Енерго"
09.02.13 КДПУ 11:00 "Буревісник" 7:7 "ІКАР"
08.02.13 Водник 19:30 "Пятихатки" 5:3 "Водник"
11 тур
16.02.13 Енерго 19:00 ФК"Бобринець" 2:9 "Енерго"
21.02.13 СДЮШОР-2 17:00 "Буревісник" 5:3 СМК"Олімп"
12.02.13 СДЮШОР-2 18:00 "ІКАР" 5:6 "Пятихатки"
14.02.13 КТМСГ 18:45 "Аграрій-Олександрівка" 5:15 "Водник"
12 тур
20.02.13 ІКАР 16:45 ФК"Бобринець" 3:19 "ІКАР"
26.02.13 СДЮШОР-2 18:00 "Пятихатки" 5:9 "Аграрій-Олександрівка"
23.02.13 Енерго 19:00 "Буревісник" 0:4 "Енерго"
20.02.13 СДЮШОР-2 19:00 СМК"Олімп" 3:0 "Водник"
13 тур
02.03.13 КДПУ 11:00 "Буревісник" 15:6 ФК"Бобринець"
02.03.13 Енерго 19:00 "Енерго" 8:2 "Водник"
27.02.13 СДЮШОР-2 19:00 "Пятихатки" 1:8 СМК"Олімп"
28.02.13 КТМСГ 18:45 "Аграрій-Олександрівка" 5:12 "ІКАР"
14 тур
06.03.13 КТМСГ 18:45 ФК"Бобринець" 9:9 "Аграрій-Олександрівка"
04.03.13 ІКАР 18:00 "ІКАР" 3:4 СМК"Олімп"
09.03.13 Енерго 19:00 "Пятихатки" 3:7 "Енерго"
05.03.13 КДПУ 18:45 "Буревісник" 9:4 "Водник"
15 тур
13.03.13 Водник 18:00 ФК"Бобринець" 9:14 "Водник"
15.03.13 Піонер 20:10 "Буревісник" 7:2 "Пятихатки"
12.03.13 Енерго 17:30 "Енерго" 1:4 "ІКАР"
27.03.13 СДЮШОР-2 19:00 СМК"Олімп" 11:3 "Аграрій-Олександрівка"
16 тур
18.03.13 Піонер 19:00 "Пятихатки" 10:7 ФК"Бобринець"
22.03.13 ІКАР 18:00 "ІКАР" 11:4 "Водник"
21.03.13 КДПУ 19:00 "Буревісник" 11:3 "Аграрій-Олександрівка"
20.03.13 Енерго 18:00 "Енерго" 3:7 СМК"Олімп"



Переглядів (9349)