8 - й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"

Спонсор чемпіонату компанія "Сонант"

 




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Металург» Кіровоградський р-н

14

11

1

2

107

42

+65

34

2

«Нова Поліція» Кіровоград

14

11

0

3

119

54

+67

33

3

«TYME Україна» Кіровоград

14

9

2

3

76

53

+23

29

4

«Енерго» Кіровоград

14

8

1

5

62

48

+14

25

5

«Ельбрук» Кіровоград

14

8

0

6

78

56

+22

24

6

«Chicago ЖЛ» Кіровоград

14

3

0

11

35

61

-26

9

7

«Юніори» Кіровоград

14

3

0

11

62

124

-62

9

8

«Інгульська шахта» Кіровоград

14

1

0

13

39

142

-103

3

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Чемерис Тарас

«Нова Поліція»

29

Согутовський Дмитро

«Нова Поліція»

22

Кілбас Павло

«ТУМЕ Україна»

21

Головченко Вячеслав

«Нова Поліція»

20

Гедерім Максим

«Ельбрук»

19




Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

31.10

Енергоспорт

10:00

Енерго

6:4

Інгульська шахта

31.10

Енергоспорт

12:00

Chicago ЖЛ

4:9

TYME Україна

31.10

Енергоспорт

11:00

Металург

7:6

Нова Поліція

01.11

Енергоспорт

14:00

Юніори

4:8

Ельбрук

2 тур

08.11

Енергоспорт

14:00

Інгульська шахта

3:5

Ельбрук

07.11

Енергоспорт

10:00

Нова Поліція

18:4

Юніори

07.11

Енергоспорт

11:00

TYME Україна

1:8

Металург

08.11

Енергоспорт

17:00

Енерго

4:5

Chicago ЖЛ

3 тур

15.11

Енергоспорт

09:00

Chicago ЖЛ

7:2

Інгульська шахта

15.11

Енергоспорт

10:00

Металург

4:2

Енерго

15.11

Енергоспорт

11:00

Юніори

6:8

TYME Україна

15.11

Енергоспорт

12:00

Ельбрук

6:4

Нова Поліція

4 тур

21.11

Енергоспорт

10:00

Інгульська шахта

1:15

Нова Поліція

22.11

Енергоспорт

14:00

TYME Україна

5:0

Ельбрук

21.11

Енергоспорт

11:00

Енерго

7:5

Юніори

22.11

Енергоспорт

15:00

Chicago ЖЛ

2:6

Металург

5 тур

28.11

Енергоспорт

11:00

Металург

15:0

Інгульська шахта

29.11

Енергоспорт

14:00

Юніори

5:10

Chicago ЖЛ

29.11

Енергоспорт

15:00

Ельбрук

2:3

Енерго

29.12

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

8:2

TYME Україна

6 тур

05.12

Енергоспорт

10:00

Інгульська шахта

 6:19

TYME Україна

05.12

Енергоспорт

12:00

Енерго

3:2

Нова Поліція

06.12

Енергоспорт

14:00

Chicago ЖЛ

2:5

Ельбрук

05.12

Енергоспорт

11:00

Металург

13:7

Юніори

7 тур

12.12

Енергоспорт

10:00

Юніори

7:2

Інгульська шахта

13.12

Енергоспорт

14:00

Ельбрук

1:7

Металург

16.12

СДЮШОР-2

18:30

Нова Поліція

9:5

Chicago ЖЛ

12.12

Енергоспорт

11:00

TYME Україна

1:1

Енерго

8 тур

23.01

Енергоспорт

10:00

Інгульська шахта

4:17

Енерго

23.01

Енергоспорт

11:00

Нова Поліція

5:3

Металург

24.01

Енергоспорт

14:00

Ельбрук

14:3

Юніори

 

 

 

TYME Україна

3:0

Chicago ЖЛ

9 тур

31.01

Енергоспорт

14:00

Ельбрук

19:6

Інгульська шахта

30.01

Енергоспорт

10:00

Юніори

7:12

Нова Поліція

30.01

Енергоспорт

11:00

Металург

3:3

TYME Україна

 

Chicago ЖЛ

0:3

Енерго

10 тур

06.02

Енергоспорт

10:00

Енерго

3:6

Металург

06.02

Енергоспорт

11:00

TYME Україна

8:3

Юніори

07.02

Енергоспорт

14:00

Нова Поліція

9:4

Ельбрук

 

 

 

Інгульська шахта

3:0

Chicago ЖЛ

11 тур

13.02

Енергоспорт

10:00

Нова Поліція

15:5

Інгульська шахта

14.02

Енергоспорт

14:00

Ельбрук

4:5

TYME Україна

13.02

Енергоспорт

11:00

Юніори

2:6

Енерго

 

 

 

Металург

3:0

Chicago ЖЛ

12 тур

21.02

Енергоспорт

15:00

Інгульська шахта

3:11

Металург

21.02

Енергоспорт

14:00

Енерго

2:1

Ельбрук

21.02

Енергоспорт

16:00

TYME Україна

4:6

Нова Поліція

 

 

 

Chicago ЖЛ

0:3

Юніори

13 тур

27.02

Енергоспорт

10:00

TYME Україна

3:0

Інгульська шахта

27.02

Енергоспорт

12:00

Нова Поліція

7:1

Енерго

27.02

Енергоспорт

11:00

Юніори

3:18

Металург

 

 

 

Ельбрук

3:0

Chicago ЖЛ

14 тур

05.03

Енергоспорт

10:00

Інгульська шахта

0:3

Юніори

06.03

Енергоспорт

14:00

Металург

3:6

Ельбрук

05.03

Енергоспорт

11:00

Енерго

4:5

TYME Україна

 

 

 

Chicago ЖЛ

0:3

Нова Поліція

 

 

Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Енерго» Кіровоград

Дяденко Віталій

095-762-14-98

«Металург» Кіровоградський р-н

Долованюк Вадим

099-244-54-91

«Юніори» Кіровоград

Кузьменко Віктор

066 280-71-30

«Ельбрук» Кіровоград

Гедерим Максим

066-815-28-54

«Нова Поліція» Кіровоград

Співак Олександр

050-692-87-52

«TYME Україна» Кіровоград

Дергаленко Олександр

095-713-51-55

«Інгульська шахта» Кіровоград

Комар Максим

099-781-71-21

 

 


Переглядів (6089)