7 - й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Чікаго-ЖЛ» Кіровоград

14

11

1

2

99

58

+41

34

2

«Бобринець» Бобринець

14

10

1

3

102

57

+45

31

3

«Земельник» Кіровоград

14

10

0

4

70

52

+18

30

4

«Аграрій» Кіровоград

14

7

2

5

59

55

+4

23

5

«Юніори» Кіровоград

14

6

0

8

71

86

-15

18

6

«Техуніверситет-2» Кіровоград

14

6

0

8

44

49

-5

18

7

«КІТ» Кіровоград

14

3

0

11

44

80

-36

9

8

«Євгеніка» Кіровоград

14

1

0

13

30

82

-52

3

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

41

Гайдук Олександр

«Чікаго-ЖЛ»

24

Кулібаба Максим

«Юніори»

23

Бирса Ярослав

«Чікаго-ЖЛ»

22

Потьомка Віталій

«Бобринець»

22

   

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

09.11

СДЮШОР-2

13:00

«Аграрій»

4:3

«КІТ»

09.11

СДЮШОР-2

14:00

«Чікаго-ЖЛ»

11:5

«Юніори»

09.11

СДЮШОР-2

15:00

«Євгеніка»

3:5

«Техуніверситет-2»

09.11

СДЮШОР-2

16:00

«Земельник»

8:4

«Бобринець»

2 тур

16.11

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

0:1

«Техуніверситет-2»

16.11

СДЮШОР-2

14:00

«Бобринець»

10:3

«Євгеніка»

16.11

СДЮШОР-2

15:00

«Юніори»

5:10

«Земельник»

16.11

СДЮШОР-2

16:00

«Аграрій»

6:11

«Чікаго-ЖЛ»

3 тур

23.11

СДЮШОР-2

13:00

«Чікаго-ЖЛ»

10:3

«КІТ»

23.11

СДЮШОР-2

14:00

«Земельник»

4:3

«Аграрій»

23.11

СДЮШОР-2

15:00

«Євгеніка»

4:7

«Юніори»

23.11

СДЮШОР-2

16:00

«Техуніверситет-2»

3:4

«Бобринець»

4 тур

30.11

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

4:12

«Бобринець»

30.11

СДЮШОР-2

14:00

«Юніори»

4:6

«Техуніверситет-2»

30.11

СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

6:1

«Євгеніка»

30.11

СДЮШОР-2

16:00

«Чікаго-ЖЛ»

8:5

«Земельник»

5 тур

07.12

СДЮШОР-2

13:00

«Земельник»

5:4

«КІТ»

07.12

СДЮШОР-2

14:00

«Євгеніка»

0:4

«Чікаго-ЖЛ»

07.12

СДЮШОР-2

15:00

«Техуніверситет-2»

5:2

«Аграрій»

07.12

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

2:7

«Юніори»

6 тур

14.12

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

4:5

«Юніори»

14.12

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

6:6

«Бобринець»

14.12

СДЮШОР-2

15:00

«Чікаго-ЖЛ»

 7:2

«Техуніверситет-2»

14.12

СДЮШОР-2

16:00

«Земельник»

 7:2

«Євгеніка»

7 тур

18.01

СДЮШОР-2

13:00

«Євгеніка»

1:3

«КІТ»

18.01

СДЮШОР-2

14:00

«Техуніверситет-2»

3:4

«Земельник»

17.02

СДЮШОР-2

19:00

«Бобринець»

9:4

«Чікаго-ЖЛ»

18.01

СДЮШОР-2

15:00

«Юніори»

5:6

«Аграрій»

8 тур

25.01

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

 5:3

«Аграрій»

25.01

СДЮШОР-2

15:00

«Юніори»

 5:13

«Чікаго-ЖЛ»

25.01

СДЮШОР-2

14:00

«Бобринець»

 3:4

«Земельник»

25.01

СДЮШОР-2

16:00

«Техуніверситет-2»

 7:0

«Євгеніка»

9 тур

01.02

СДЮШОР-2

13:00

«Техуніверситет-2»

4:2

«КІТ»

01.02

СДЮШОР-2

14:00

«Євгеніка»

3:7

«Бобринець»

01.02

СДЮШОР-2

15:00

«Земельник»

3:5

«Юніори»

01.02

СДЮШОР-2

16:00

«Чікаго-ЖЛ»

3:3

«Аграрій»

10 тур

08.02

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

1:8

«Чікаго-ЖЛ»

08.02

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

4:2

«Земельник»

08.02

СДЮШОР-2

15:00

«Юніори»

7:3

«Євгеніка»

08.02

СДЮШОР-2

16:00

«Бобринець»

5:1

«Техуніверситет-2»

11 тур

15.02

СДЮШОР-2

13:00

«Бобринець»

 11:6

«КІТ»

15.02

СДЮШОР-2

14:00

«Техуніверситет-2»

 3:6

«Юніори»

15.02

СДЮШОР-2

15:00

«Євгеніка»

 1:4

«Аграрій»

15.02

СДЮШОР-2

16:00

«Земельник»

 3:5

«Чікаго-ЖЛ»

12 тур

22.02

СДЮШОР-2

13:00

«КІТ»

 1:7

«Земельник»

22.02

СДЮШОР-2

14:00

«Чікаго-ЖЛ»

 8:2

«Євгеніка»

22.02

СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

 3:0

«Техуніверситет-2»

22.02

СДЮШОР-2

16:00

«Юніори»

 4:9

«Бобринець»

13 тур

01.03

СДЮШОР-2

14:00

«Юніори»

 4:5

«КІТ»

01.03

СДЮШОР-2

13:00

«Бобринець»

 7:2

«Аграрій»

01.03

СДЮШОР-2

15:00

«Техуніверситет-2»

 1:5

«Чікаго-ЖЛ»

01.03

СДЮШОР-2

16:00

«Євгеніка»

 2:4

«Земельник»

14 тур

07.03

Енергоспорт

13:00

«КІТ»

3:5

«Євгеніка»

07.03

Енергоспорт

15:00

«Земельник»

4:3

«Техуніверситет-2»

07.03

Енергоспорт

14:00

«Чікаго-ЖЛ»

2:13

«Бобринець»

07.03

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

7:2

«Юніори»

 

 

  

Переглядів (6757)