6 - й чемпіонат з футзалу. Екстра ліга


 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

УВД"Олімп"

14

12

0

2

90

53

+37

36

2

"Енерго" 

14

9

0

5

69

44

+25

27

3

"Техуніверситет"

14

8

1

5

67

56

+11

25

4

"Металург"

14

7

0

7

52

57

-5

21

5

"Буревісник"

14

6

1

7

70

75

-5

19

6

"Аграрій"

14

3

3

8

61

69

-17

12 

7

"Водник-КІВІ"

14

3

3

8

45

75

-30

12

8

"Пятихатки"

14

3

2

9

73

88

-15

11



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гедерім Максим

«Техуніверситет»

30

Головченко Вячеслав

УВД «Олімп»

21

Мизенко Олександр

«Пятихатки»

21

Чемерис Тарас

УВД «Олімп»

19

 


 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.11

СДЮШОР-2

12:00

УВД «Олімп

 2:3

«Техуніверситет»

17.11

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

 7:2

«Металург»

17.11

СДЮШОР-2

14:00

«Енерго»

2:0

«Аграрій»

17.11

СДЮШОР-2

15:00

«Водник-КІВІ»

5:5

«Пятихатки»

2 тур

24.11

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

 2:5

«Пятихатки»

24.11

СДЮШОР-2

13:00

«Аграрій»

3:3

«Водник-КІВІ»

24.11

СДЮШОР-2

14:00

«Металург»

3:2

«Енерго»

24.11

СДЮШОР-2

15:00

УВД «Олімп»

7:5

«Буревісник»

3 тур

03.12

КНТУ

20:00

«Енерго»

5:3

Техуніверситет»

01.12

СДЮШОР-2

12:00

«Водник-КІВІ»

7:3

«Буревісник»

01.12

СДЮШОР-2

13:00

«Пятихатки»

 4:9

УВД «Олімп»

01.12

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

3:2

«Металург»

4 тур

08.12

СДЮШОР-2

12:00

«Буревісник»

 3:9

Техуніверситет»

08.12

СДЮШОР-2

13:00

«Енерго»

4:7

УВД «Олімп»

08.12

СДЮШОР-2

14:00

«Водник-КІВІ»

4:1

«Металург»

08.12

СДЮШОР-2

15:00

«Пятихатки»

 4:4

«Аграрій»

5 тур

15.12

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

 7:1

«Аграрій»

15.12

СДЮШОР-2

13:00

«Металург»

 5:3

«Пятихатки»

15.12

СДЮШОР-2

14:00

УВД «Олімп»

 8:2

«Водник-КІВІ»

15.12

СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

 7:2

«Енерго»

6 тур

12.01

СДЮШОР-2

13:00

Техуніверситет»

 0:8

«Металург»

12.01

СДЮШОР-2

14:00

УВД «Олімп»

7:4

«Аграрій»

12.01

СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

 8:5

«Пятихатки»

12.01

СДЮШОР-2

16:00

«Енерго»

 1:0

«Водник-КІВІ»

7 тур

19.01

СДЮШОР-2

12:00

«Водник-КІВІ»

2:3

Техуніверситет»

19.01

СДЮШОР-2

13:00

«Пятихатки»

2:6

«Енерго»

19.01

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

 6:3

«Буревісник»

19.01

СДЮШОР-2

15:00

«Металург»

 4:8

УВД «Олімп»

8 тур

02.02

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

 2:4

УВД «Олімп»

02.02

СДЮШОР-2

13:00

«Металург»

 5:3

«Буревісник»

02.02

СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

 2:6

«Енерго»

02.02

СДЮШОР-2

15:00

«Пятихатки»

 13:1

«Водник-КІВІ»

9 тур

09.02

СДЮШОР-2

12:00

«Пятихатки»

7:9 

Техуніверситет»

09.02

СДЮШОР-2

13:00

«Водник-КІВІ»

5:5 

«Аграрій»

09.02

СДЮШОР-2

14:00

«Енерго»

9:0 

«Металург»

09.02

СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

3:5 

УВД «Олімп»

10 тур

16.02

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

5:5

«Буревісник»

27.02

СДЮШОР-2

17:30

УВД «Олімп»

 3:2

«Енерго»

16.02

СДЮШОР-2

14:00

«Металург»

2:4

«Водник-КІВІ»

16.02

СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

4:5

«Пятихатки»

11 тур

23.02

СДЮШОР-2

12:00

«Аграрій»

 2:5

Техуніверситет»

23.02

СДЮШОР-2

13:00

«Пятихатки»

 2:4

«Металург»

23.02

СДЮШОР-2

14:00

«Водник-КІВІ»

 1:4

УВД «Олімп»

23.02

СДЮШОР-2

15:00

«Енерго»

 9:3

«Буревісник»

12 тур

02.03

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

4:2 

«Енерго»

02.03

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

7:3

«Водник-КІВІ»

02.03

СДЮШОР-2

14:00

УВД «Олімп»

11:5 

«Пятихатки»

02.03

СДЮШОР-2

15:00

«Металург»

7:3 

«Аграрій»

13 тур

09.03

СДЮШОР-2

12:00

«Металург»

6:2

Техуніверситет»

09.03

СДЮШОР-2

13:00

«Аграрій»

10:8 

УВД «Олімп»

09.03

СДЮШОР-2

14:00

«Пятихатки»

6:8

«Буревісник»

09.03

СДЮШОР-2

15:00

«Водник-КІВІ»

3:7

«Енерго»

14 тур

16.03

СДЮШОР-2

12:00

Техуніверситет»

 13:4

«Водник-КІВІ»

16.03

СДЮШОР-2

13:00

«Енерго»

 12:7

«Пятихатки»

16.03

СДЮШОР-2

14:00

«Буревісник»

 5:4

«Аграрій»

16.03

СДЮШОР-2

15:00

УВД «Олімп»

 7:3

«Металург»

 

 


Переглядів (7534)