Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

2-й чемпіонат з міні-футболу "Вища ліга"




 

 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

 «Нова Поліція»

18

16

0

2

141

95

+46

48

2

 «Металург»

18

15

1

2

100

39

+61

46

3

«Єлисаветградські Орли»

18

12

1

5

100

67

+33

37

4

ФК «Арсенал»

18

9

4

5

86

70

+16

31

5

«Україна-Дудляр»

18

6

4

8

90

88

+2

22

6

«Земельник»

18

7

1

10

87

93

-6

22

7

«Фаворит»

18

5

3

10

87

98

-11

18

8

«Металіст»

18

5

2

11

93

110

-17

17

9

ФК «Новий»

18

1

6

11

62

110

-48

9

10

ФК "Антонівка"

18

2

2

14

73

149

-76

8






Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кочура Олександр

«Нова Поліція»

49

Гора Богдан

«Металіст»

45

Скоров Максим

«Металург»

32

 

 

 




Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.05

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

11:6

ФК Антонівка

24.05

Енергоспорт

19:00

Металург

4:2

Фаворит

24.05

Енергоспорт

20:00

Земельник

3:6

Єлисаветградські

24.05

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

3:3

Україна-Дудляр

26.07

Енергоспорт

17:00 

ФК Новий

3:3

Металіст

2 тур

31.05

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

8:2

ФК Новий

31.05

Енергоспорт

18:00

Металіст

2:6

ФК Арсенал

31.05

Енергоспорт

19:00

ФК Антонівка

5:4

Україна-Дудляр

31.05

Енергоспорт

20:00

Фаворит

4:8

Земельник

31.05

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

3:2

Металург

3 тур

07.06

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

8:8

Металіст

07.06

Енергоспорт

18:00

Земельник

5:7

Нова Поліція

07.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

2:4

Фаворит

07.06

Енергоспорт

20:00

Металург

9:2

ФК Антонівка

07.06

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

6:3

Єлисаветградські

4 тур

14.06

Енергоспорт

17:00

Металург

5:1

Земельник

14.06

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

7:4

Україна-Дудляр

14.06

Енергоспорт

19:00

Фаворит

3:3

ФК Арсенал

02.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

4:2

ФК Новий

14.06

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

2:8

Металіст

5 тур

21.06

Енергоспорт

17:00

Фаворит

8:6

Україна-Дудляр

21.06

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:6

Нова Поліція

21.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

3:12

Металург

21.06

Енергоспорт

20:00

Земельник

6:7

ФК Антонівка

21.06

Енергоспорт

21:00

Металіст

5:4

Єлисаветградські

6 тур

28.06

Енергоспорт

17:00

ФК Антонівка

4:5

Єлисаветградські

28.06

Енергоспорт

18:00

Фаворит

10:5

Металіст

28.06

Енергоспорт

19:00

Нова Поліція

8:7

Україна-Дудляр

28.06

Енергоспорт

20:00

Металург

2:2

ФК Арсенал

28.06

Енергоспорт

21:00

Земельник

7:3

ФК Новий

7 тур

05.07

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

6:6

ФК Антонівка

05.07

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:4

Земельник

05.07

Енергоспорт

19:00

Україна-Дудляр

1:3

Металург

03.07

Юність

20:00

Металіст

5:10

Нова Поліція

05.07

Енергоспорт

21:00

Єлисаветградські

5:4

Фаворит

8 тур

12.07

Енергоспорт

17:00

Земельник

3:2

Україна-Дудляр

12.07

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

6:4

Єлисаветградські

12.07

Енергоспорт

19:00

Металург

5:1

Металіст

12.07

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

7:14

Фаворит

12.07

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

2:4

ФК Арсенал

9 тур

19.07

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

3:0

ФК Антонівка

19.07

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

6:6

ФК Новий

19.07

Енергоспорт

19:00

Металіст

6:7

Земельник

19.07

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

2:5

Металург

19.07

Енергоспорт

21:00

Фаворит

4:5

Нова Поліція

10 тур

09.08

Енергоспорт

17:00

Металіст

11:2

ФК Новий

09.08

Енергоспорт

18:00

Фаворит

1:5

Металург

09.08

Енергоспорт

19:00

Єлисаветградські

6:3

Земельник

09.08

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

3:10

Нова Поліція

09.08

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

2:1

ФК Арсенал

11 тур

16.08

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

6:3

ФК Антонівка

16.08

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

4:7

Металіст

16.08

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

0:3

Єлисаветградські

16.08

Енергоспорт

20:00

Земельник

7:5

Фаворит

16.08

Енергоспорт

21:00

Металург

4:6

Нова Поліція

12 тур

23.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

11:7

Земельник

23.08

Енергоспорт

18:00

ФК Антонівка

3:8

Металург

23.08

Енергоспорт

19:00

Фаворит

3:3

ФК Новий

23.08

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

7:7

ФК Арсенал

23.08

Енергоспорт

21:00

Металіст

4:8

Україна-Дудляр

13 тур

30.08

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

4:12

Нова Поліція

30.08

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

2:5

Єлисаветградські

30.08

Енергоспорт

19:00

Металіст

9:5

ФК Антонівка

30.08

Енергоспорт

20:00

ФК Арсенал

5:3

Фаворит

30.08

Енергоспорт

21:00

Земельник

0:3

Металург

14 тур

06.09

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

9:2

Металіст

06.09

Енергоспорт

18:00

ФК Антонівка

5:13

Земельник

06.09

Енергоспорт

19:00

Металург

7:1

ФК Новий

06.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

11:6

ФК Арсенал

06.09

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

10:3

Фаворит

15 тур

13.09

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

3:6

Металург

13.09

Енергоспорт

18:00

Металіст

3:5

Фаворит

11.10

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

11:9

Нова Поліція

13.09

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

10:2

ФК Антонівка

13.09

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

4:4

Земельник

16 тур

20.09

Енергоспорт

17:00

ФК Антонівка

4:11

ФК Новий

20.09

Енергоспорт

18:00

Земельник

2:5

ФК Арсенал

20.09

Енергоспорт

19:00

Металург

8:3

Україна-Дудляр

20.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

8:6

Металіст

20.09

Енергоспорт

21:00

Фаворит

2:5

Єлисаветградські

17 тур

27.09

Енергоспорт

17:00

Фаворит

6:6

ФК Антонівка

11.10

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

8:5

Нова Поліція

27.09

Енергоспорт

19:00

Металіст

2:7

Металург

27.09

Енергоспорт

20:00

Україна-Дудляр

3:0

Земельник

27.09

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

8:4

ФК Новий

18 тур

04.10

Енергоспорт

17:00

Земельник

7:6

Металіст

04.10

Енергоспорт

18:00

ФК Новий

 4:4

Україна-Дудляр

04.10

Енергоспорт

19:00

ФК Антонівка

3:10

ФК Арсенал

04.10

Енергоспорт

20:00

Металург

5:3

Єлисаветградські

04.10

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

9:6

Фаворит




Переглядів (48)