10-й чемпіонат з футзал "Друга ліга"




 


 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Інгул» (Кіровоградський)

18

17

1

0

166

43

+123

52

2

«Технополь-Агро» (Кіровоградський)

18

16

1

1

133

63

+70

49

3

ФК «Грузьке» (Кіровоградський)

18

9

0

9

78

83

-5

27

4

«Моноліт» (Кропивницький)

18

8

2

8

93

97

-4

26

5

«Найк» (Кропивницький)

18

8

1

9

86

102

-16

25

6

«Мегаполіс» (Кропивницький)

18

7

1

10

88

115

-47

22

7

«СКА» (Кропивницький)

18

6

3

9

87

101

-14

21

8

ФК «Агроресурс» (Кропивницький)

18

5

2

11

65

107

-42

17

9

«Аграрій» (Кропивницький)

18

5

0

13

65

91

-26

15

10

«КМРЕМ» (Кропивницький)

18

2

3

13

54

113

-59

9

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Бабіюк Андрій

«Технополь-Агро»

55

Коломойцев Олександр

ФК «Інгул»

46

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

39

 

 

 



 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

28.10

Енергоспорт

16:00

«СКА»

5:3

«Аграрій»

28.10

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

7:5

«Технополь-Агро»

28.10

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

2:6

«Моноліт»

28.10

Енергоспорт

19:00

ФК«Агроресурс»

4:1

«Мегаполіс»

28.10

Енергоспорт

20:00

«Найк»

5:5

«КМРЕМ»

2 тур

04.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

3:1

ФК«Агроресурс»

04.11

Енергоспорт

17:00

«Мегаполіс»

2:11

ФК«Інгул»

04.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

4:7

«Найк»

04.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

2:6

«Технополь-Агро»

04.11

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

1:11

«СКА»

3 тур

11.11

Енергоспорт

16:00

ФК«Інгул»

6:2

«Аграрій»

11.11

Енергоспорт

17:00

«СКА»

3:4

ФК«Грузьке»

11.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

8:2

«КМРЕМ»

11.11

Енергоспорт

19:00

«Найк»

6:3

«Моноліт»

11.11

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

11:4

«Мегаполіс»

4 тур

18.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

2:6

«Технополь-Агро»

18.11

Енергоспорт

17:00

«КМРЕМ»

1:9

ФК«Інгул»

18.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

6:5

ФК«Агроресурс»

18.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

6:4

«Мегаполіс»

18.11

Енергоспорт

20:00

«Найк»

5:3

«СКА»

5 тур

25.11

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

7:1

«Аграрій»

25.11

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

9:3

ФК«Грузьке»

25.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

3:6

«Найк»

25.11

Енергоспорт

19:00

«СКА»

5:5

«Моноліт»

25.11

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

4:7

«Технополь-Агро»

6 тур

02.12

Енергоспорт

16:00

«Моноліт»

7:6

«Аграрій»

02.12

Енергоспорт

17:00

«Найк»

2:8

ФК«Інгул»

02.12

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

8:11

«Технополь-Агро»

02.12

Енергоспорт

19:00

«КМРЕМ»

4:8

«Мегаполіс»

02.12

Енергоспорт

20:00

«СКА»

6:6

ФК«Агроресурс»

7 тур

09.12

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

8:4

«КМРЕМ»

09.12

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

11:4

«СКА»

09.12

Енергоспорт

18:00

«Мегаполіс»

6:3

ФК«Грузьке»

09.12

Енергоспорт

19:00

«Технополь-Агро»

13:5

«Найк»

09.12

Енергоспорт

20:00

ФК«Агроресурс»

5:9

«Моноліт»

8 тур

16.12

Енергоспорт

16:00

ФК«Грузьке»

7:5

«Аграрій»

16.12

Енергоспорт

17:00

ФК«Агроресурс»

0:10

ФК«Інгул»

16.12

Енергоспорт

18:00

«Найк»

4:5

«Мегаполіс»

16.12

Енергоспорт

19:00

«СКА»

3:7

«Технополь-Агро»

16.12

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

4:4

«КМРЕМ»

9 тур

13.01

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

2:5

«Найк»

13.01

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

10:3

«Моноліт»

13.01

Енергоспорт

18:00

«КМРЕМ»

0:4

ФК«Грузьке»

13.01

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

8:12

«СКА»

13.01

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

11:2

ФК«Агроресурс»

10 тур

20.01

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

3:5

«СКА»

20.01

Енергоспорт

17:00

«Технополь-Агро»

1:1

ФК«Інгул»

20.01

Енергоспорт

18:00

«Моноліт»

2:5

ФК«Грузьке»

20.01

Енергоспорт

19:00

«КМРЕМ»

4:8

«Найк»

20.01

Енергоспорт

20:00

«Мегаполіс»

2:4

ФК«Агроресурс»

11 тур

27.01

Енергоспорт

16:00

ФК«Агроресурс»

3:5

«Аграрій»

27.01

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

14:4

«Мегаполіс»

27.01

Енергоспорт

18:00

«Найк»

4:5

ФК«Грузьке»

27.01

Енергоспорт

19:00

«СКА»

1:2

«КМРЕМ»

27.01

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

6:3

«Моноліт»

12 тур

03.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

0:11

ФК«Інгул»

03.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Грузьке»

4:3

«СКА»

03.02

Енергоспорт

18:00

«КМРЕМ»

4:4

ФК«Агроресурс»

03.02

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

4:11

«Найк»

03.02

Енергоспорт

20:00

«Мегаполіс»

4:9

«Технополь-Агро»

13 тур

10.02

Енергоспорт

16:00

«Технополь-Агро»

5:2

«Аграрій»

10.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

12:3

«КМРЕМ»

10.02

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

3:2

ФК«Грузьке»

10.02

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

6:4

«Моноліт»

10.02

Енергоспорт

20:00

«СКА»

5:2

«Найк»

14 тур

17.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

9:2

«Мегаполіс»

17.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Грузьке»

5:7

ФК«Інгул»

17.02

Енергоспорт

18:00

«Найк»

2:5

ФК«Агроресурс»

17.02

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

8:6

«СКА»

17.02

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

4:1

«КМРЕМ»

15 тур

24.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

4:5

«Моноліт»

24.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

12:3

«Найк»

24.02

Енергоспорт

18:00

«Технополь-Агро»

4:3

ФК«Грузьке»

24.02

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

7:6

«КМРЕМ»

24.02

Енергоспорт

20:00

ФК«Агроресурс»

2:5

«СКА»

16 тур

03.03

Енергоспорт

16:00

«КМРЕМ»

2:4

«Аграрій»

03.03

Енергоспорт

17:00

«СКА»

2:9

ФК«Інгул»

03.03

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

6:1

«Мегаполіс»

03.03

Енергоспорт

19:00

«Найк»

4:5

«Технополь-Агро»

03.03

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

14:3

ФК«Агроресурс»

17 тур

 10.03

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

1:4

ФК«Грузьке»

 10.03

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

12:1

ФК«Агроресурс»

 10.03

Енергоспорт

18:00

«Мегаполіс»

11:1

«Найк»

 10.03

Енергоспорт

19:00

«Технополь-Агро»

15:2

«СКА»

 10.03

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

1:6

«Моноліт»

18 тур

 17.03

Енергоспорт

16:00

«Найк»

6:5

«Аграрій»

 17.03

Енергоспорт

17:00

«Моноліт»

2:7

ФК«Інгул»

 17.03

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

3:6

«КМРЕМ»

 17.03

Енергоспорт

19:00

ФК«Агроресурс»

6:7

«Технополь-Агро»

 17.03

Енергоспорт

20:00

«СКА»

6:6

«Мегаполіс»




Переглядів (97)