Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість серед дитячо-юнацький команд сезону 2019 року (юнаки 2008 р.н.)



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Піонер»

1 

 1

 0

 0

 7

 1

 +6

 3

2

«Шкети»

 1

 1

 0

 0

 5

 1

 +4

 3

3

«Зірочка»

 1

 1

 0

 0

 3

 2

 +1

 3

4

«Зірка»

 1

 1

 0

 0

 1

 0

 +1

 3

5

«Шкети-2»

 1

 0

 1

 0

 1

 1

 0

 1

6

«КДЮСШ-2»

 1

 0

 1

 0

 1

 1

 0

 1

7

«Спартак»

 1

 0

 0

 1

 2

 3

 -1

 0

8

Ювента

 1

 0

 0

 1

 0

 1

 -1

 0

9

Альянс

 1

 0

 0

 1

 1

 5

 -4

 0

10

«СДЮШОР-2»

 1

 0

 0

 1

 1

 7

 -6

 0

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Холод Артем

Шкети

3

Волков Артем

КДЮСШ-2-Піонер

2

Кривоносов Клим

Зірочка

2

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.04

Юність

14:00

«КДЮСШ-2»

1:1

«Шкети-2»

17.04

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

7:1

«СДЮШОР-2»

17.04

Юність

15:30

«Зірочка»

3:2

«Спартак»

17.04

Юність

16:15

«Альянс»

1:5

«Шкети»

17.04

Юність

17:00

«Зірка»

1:0

«Ювента»

2 тур

24.04

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«Ювента»

24.04

Юність

14:45

«Шкети»

 

«Зірка»

24.04

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Альянс»

24.04

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

 

«Зірочка»

24.04

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

3 тур

01.05

Юність

14:00

«Альянс»

 

«СДЮШОР-2»

01.05

Юність

14:45

«Зірка»

 

«Спартак»

01.05

Юність

15:30

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Шкети-2»

01.05

Юність

16:15

«Зірочка»

 

КДЮСШ-2»

01.05

Юність

17:00

«Ювента»

 

«Шкети»

4 тур

08.05

Юність

14:00

«Спартак»

 

«Ювента»

08.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

 

«Зірка»

08.05

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 

«Альянс»

08.05

Юність

16:15

«Шкети-2»

 

«Шкети»

08.05

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Зірочка»

5 тур

15.05

Юність

14:00

«Зірка»

 

КДЮСШ-2»

15.05

Юність

14:45

«Альянс»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

15.05

Юність

15:30

«Зірочка»

 

«Шкети-2»

15.05

Юність

16:15

«Ювента»

 

«СДЮШОР-2»

15.05

Юність

17:00

«Шкети»

 

«Спартак»

6 тур

22.05

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Ювента»

22.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

 

«Шкети»

22.05

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«Спартак»

22.05

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Зірка»

22.05

Юність

17:00

«Зірочка»

 

«Альянс»

7 тур

29.05

Юність

14:00

«Зірка»

 

«Зірочка»

29.05

Юність

14:45

«Ювента»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

29.05

Юність

15:30

«Шкети»

 

КДЮСШ-2»

29.05

Юність

16:15

«Альянс»

 

«Шкети-2»

29.05

Юність

17:00

«Спартак»

 

«СДЮШОР-2»

8 тур

05.06

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Спартак»

05.06

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Шкети»

05.06

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«СДЮШОР-2»

05.06

Юність

16:15

«Зірочка»

 

«Ювента»

05.06

Юність

17:00

«Альянс»

 

«Зірка»

9 тур

12.06

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Альянс»

12.06

Юність

14:45

«Шкети»

 

«Зірочка»

12.06

Юність

15:30

«Зірка»

 

«Шкети-2»

12.06

Юність

16:15

«Спартак»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

12.06

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

 

КДЮСШ-2»

10 тур

19.06

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«КДЮСШ-2»

19.06

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

19.06

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Зірочка»

19.06

Юність

16:15

«Шкети»

 

«Альянс»

19.06

Юність

17:00

«Ювента»

 

«Зірка»

11 тур

28.08

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Шкети-2»

28.08

Юність

14:45

«Зірка»

 

«Шкети»

28.08

Юність

15:30

«Альянс»

 

«Спартак»

28.08

Юність

16:15

«Зірочка»

 

«СДЮШОР-2»

28.08

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

КДЮСШ-2»

12 тур

04.09

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Зірочка»

04.09

Юність

14:45

«Шкети-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

04.09

Юність

15:30

«СДЮШОР-2»

 

«Альянс»

04.09

Юність

16:15

«Спартак»

 

«Зірка»

04.09

Юність

17:00

«Шкети»

 

«Ювента»

13 тур

11.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«Шкети-2»

11.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

«Спартак»

11.09

Юність

15:30

«Зірка»

 

«СДЮШОР-2»

11.09

Юність

16:15

«Альянс»

 

КДЮСШ-2»

11.09

Юність

17:00

«Зірочка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

14 тур

18.09

Юність

14:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Альянс»

18.09

Юність

14:45

КДЮСШ-2»

 

«Зірка»

18.09

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«Зірочка»

18.09

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

 

«Ювента»

18.09

Юність

17:00

«Спартак»

 

«Шкети»

15 тур

25.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«СДЮШОР-2»

25.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

КДЮСШ-2»

25.09

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Шкети-2»

25.09

Юність

16:15

«Зірка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

25.09

Юність

17:00

«Альянс»

 

«Зірочка»

16 тур

02.10

Юність

14:00

«Зірочка»

 

«Зірка»

02.10

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Ювента»

02.10

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 

«Шкети»

02.10

Юність

16:15

«Шкети-2»

 

«Альянс»

02.10

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

 

«Спартак»

17 тур

09.10

Юність

14:00

«СДЮШОР-2»

 

«Шкети-2»

09.10

Юність

14:45

«Спартак»

 

КДЮСШ-2»

09.10

Юність

15:30

«Шкети»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

09.10

Юність

16:15

«Ювента»

 

«Зірочка»

09.10

Юність

17:00

«Зірка»

 

«Альянс»

18 тур

16.10

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«Зірка»

16.10

Юність

14:45

«Альянс»

 

«Ювента»

16.10

Юність

15:30

«Зірочка»

 

«Шкети»

16.10

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Спартак»

16.10

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

 

«СДЮШОР-2»

 

Переглядів (253)