Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість серед дитячо-юнацький команд сезону 2019 року (юнаки 2008 р.н.)




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Піонер»

10

9

0

1

51

6

+45

27

2

«КДЮСШ-2»

9

7

1

1

27

14

+13

22

3

«Шкети»

9

7

0

2

42

11

+31

21

4

«Зірочка»

8

5

1

2

33

18

+15

16

5

Ювента

9

4

1

4

11

21

-10

13

6

«СДЮШОР-2»

9

3

0

6

19

26

-7

9

7

Альянс

10

3

0

7

16

40

-24

9

8

«Спартак»

9

2

0

7

18

34

-16

6

9

«Зірка»

8

2

0

6

8

28

-20

6

10

«Шкети-2»

9

1

1

7

15

42

-27

4

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кривоносов Клим

Зірочка

16

Шлапак Тимур

КДЮСШ-2-Піонер

10

Кочура Шаін

Шкети

10

 

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

 

 





Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.04

Юність

14:00

«КДЮСШ-2»

1:1

«Шкети-2»

17.04

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

7:1

«СДЮШОР-2»

17.04

Юність

15:30

«Зірочка»

3:2

«Спартак»

17.04

Юність

16:15

«Альянс»

1:5

«Шкети»

17.04

Юність

17:00

«Зірка»

1:0

«Ювента»

2 тур

24.04

Юність

14:00

«Шкети-2»

0:1

«Ювента»

24.04

Юність

14:45

«Шкети»

1:3

«Зірка»

24.04

Юність

15:30

«Спартак»

2:4

«Альянс»

24.04

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

2:5

«Зірочка»

24.04

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

0:6

«КДЮСШ-2-Піонер»

3 тур

01.05

Юність

14:00

«Альянс»

3:2

«СДЮШОР-2»

01.05

Юність

14:45

«Зірка»

0:3

«Спартак»

01.05

Юність

15:30

«КДЮСШ-2-Піонер»

7:1

«Шкети-2»

16.05

Юність

15:00

«Зірочка»

2:3 

КДЮСШ-2»

01.05

Юність

17:00

«Ювента»

0:3

«Шкети»

4 тур

08.05

Юність

14:00

«Спартак»

 1:2

«Ювента»

08.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

6:1

«Зірка»

08.05

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 2:1

«Альянс»

08.05

Юність

16:15

«Шкети-2»

 1:8

«Шкети»

08.05

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 4:0

«Зірочка»

5 тур

15.05

Юність

14:00

«Зірка»

2:6

КДЮСШ-2»

15.05

Юність

14:45

«Альянс»

0:5

«КДЮСШ-2-Піонер»

15.05

Юність

15:30

«Зірочка»

10:3

«Шкети-2»

15.05

Юність

16:15

«Ювента»

3:2

«СДЮШОР-2»

15.05

Юність

17:00

«Шкети»

8:3

«Спартак»

6 тур

29.05

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

3:0 

«Ювента»

29.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

0:3 

«Шкети»

29.05

Юність

15:30

«Шкети-2»

3:5

«Спартак»

29.05

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

5:1

«Зірка»

29.05

Юність

17:00

«Зірочка»

5:1

«Альянс»

7 тур

05.06

Юність

14:00

«Зірка»

0:4 

«Зірочка»

21.08

Юність

14:45

«Ювента»

0:7

«КДЮСШ-2-Піонер»

05.06

Юність

15:30

«Шкети»

0:3

КДЮСШ-2»

05.06

Юність

16:15

«Альянс»

2:5 

«Шкети-2»

05.06

Юність

17:00

«Спартак»

0:2 

«СДЮШОР-2»

8 тур

12.06

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

5:2

«Спартак»

12.06

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

0:3

«Шкети»

12.06

Юність

15:30

«Шкети-2»

1:4

«СДЮШОР-2»

12.06

Юність

16:15

«Зірочка»

3:3

«Ювента»

12.06

Юність

17:00

«Альянс»

3:0

«Зірка»

9 тур

19.06

Юність

15:30

«Ювента»

2:1

«Альянс»

21.08

Юність

14:00

«Шкети»

 

«Зірочка»

21.08

Юність

15:30

«Зірка»

 

«Шкети-2»

19.06

Юність

16:15

«Спартак»

0:7

«КДЮСШ-2-Піонер»

21.08

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

 

КДЮСШ-2»

10 тур

26.06

Юність

14:00

«Шкети-2»

 0:4

«КДЮСШ-2»

26.06

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

0:3

«КДЮСШ-2-Піонер»

26.06

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Зірочка»

26.06

Юність

16:15

«Шкети»

11:0 

«Альянс»

14.08

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Зірка»

11 тур

28.08

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Шкети-2»

28.08

Юність

14:45

«Зірка»

 

«Шкети»

28.08

Юність

15:30

«Альянс»

 

«Спартак»

28.08

Юність

16:15

«Зірочка»

 

«СДЮШОР-2»

28.08

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

КДЮСШ-2»

12 тур

04.09

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Зірочка»

04.09

Юність

14:45

«Шкети-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

04.09

Юність

15:30

«СДЮШОР-2»

 

«Альянс»

04.09

Юність

16:15

«Спартак»

 

«Зірка»

04.09

Юність

17:00

«Шкети»

 

«Ювента»

13 тур

11.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«Шкети-2»

11.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

«Спартак»

11.09

Юність

15:30

«Зірка»

 

«СДЮШОР-2»

11.09

Юність

16:15

«Альянс»

 

КДЮСШ-2»

11.09

Юність

17:00

«Зірочка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

14 тур

18.09

Юність

14:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Альянс»

18.09

Юність

14:45

КДЮСШ-2»

 

«Зірка»

18.09

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«Зірочка»

18.09

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

 

«Ювента»

18.09

Юність

17:00

«Спартак»

 

«Шкети»

15 тур

25.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«СДЮШОР-2»

25.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

КДЮСШ-2»

25.09

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Шкети-2»

25.09

Юність

16:15

«Зірка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

25.09

Юність

17:00

«Альянс»

 

«Зірочка»

16 тур

02.10

Юність

14:00

«Зірочка»

 

«Зірка»

02.10

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Ювента»

02.10

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 

«Шкети»

02.10

Юність

16:15

«Шкети-2»

 

«Альянс»

02.10

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

 

«Спартак»

17 тур

09.10

Юність

14:00

«СДЮШОР-2»

 

«Шкети-2»

09.10

Юність

14:45

«Спартак»

 

КДЮСШ-2»

09.10

Юність

15:30

«Шкети»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

09.10

Юність

16:15

«Ювента»

 

«Зірочка»

09.10

Юність

17:00

«Зірка»

 

«Альянс»

18 тур

16.10

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«Зірка»

16.10

Юність

14:45

«Альянс»

 

«Ювента»

16.10

Юність

15:30

«Зірочка»

 

«Шкети»

16.10

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Спартак»

16.10

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

 

«СДЮШОР-2»


Переглядів (1791)