9-й чемпіонат з футзалу "П’ята ліга




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Долинська» ()

14

11

0

3

123

41

+82

33

2

 «EuroPaw» (Кропивницький)

14

10

2

2

102

45

+57

32

3

«Технополь-Агро» (Кіровоградський)

14

10

1

3

93

48

+45

31

4

ФК«Скіф» (Компаніївка)

14

7

2

5

114

57

+57

23

5

ФК «Володар» (Компаніївський)

14

7

2

5

64

52

+12

23

6

«Фенікс» (Кропивницький)

14

4

1

9

57

76

-19

13

7

«Відродження» (Кіровоградський)

14

2

0

12

40

118

-78

6

8

«Рассвєт-Агро» (Кіровоградський)

14

1

0

13

49

205

-156

3




 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гончар Олег

ФК «Скіф»

52

Пройдак Віталій

ФК «Долинська»

37

Конаєв Сергій

ФК «Скіф»

31

Кєвліч Єгор

«EuroPaw»

25

Лобода Вадим

ФК «Долинська»

20

Піскун Микола

ФК «Володар»

20

 


 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

22.11

Енергоспорт

 18:00

«Рассвеєт-Агро»

3:14

 «EuroPaw»

19.11

СДЮШОР-2

 13:00

ФК «Долинська»

6:4

ФК «Володар»

19.11

СДЮШОР-2

 09:00

«Відродження»

1:5

«Фенікс»

20.11

СДЮШОР-2

 17:00

ФК«Скіф»

5:2

«Технополь-Агро»

2 тур

26.11

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

4:9

«Технополь-Агро»

26.11

 СДЮШОР-2

 09:00

«Фенікс»

2:11

ФК«Скіф»

27.11

СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Володар»

8:1

«Відродження»

27.11

 СДЮШОР-2

 17:00

«Рассвеєт-Агро»

0:26

ФК «Долинська»

3 тур

03.12

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК «Долинська»

6:4

 «EuroPaw»

03.12

 СДЮШОР-2

 09:00

«Відродження»

7:4

«Рассвеєт-Агро»

04.12

СДЮШОР-2

 17:00

ФК«Скіф»

4:5

ФК «Володар»

04.12

 СДЮШОР-2

 17:00

«Технополь-Агро»

5:4

«Фенікс»

4 тур

10.12

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

5:5

«Фенікс»

10.12

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК «Володар»

1:7

«Технополь-Агро»

11.12

СДЮШОР-2

 17:00

«Рассвеєт-Агро»

2:23

ФК«Скіф»

11.12

 СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Долинська»

9:0

«Відродження»

5 тур

18.12

 СДЮШОР-2

 09:00

«Відродження»

3:11

 «EuroPaw»

18.12

 СДЮШОР-2

 18:00

ФК«Скіф»

3:8

ФК «Долинська»

18.12

СДЮШОР-2

 17:00

«Технополь-Агро»

18:1

«Рассвеєт-Агро»

18.12

 СДЮШОР-2

 17:00

«Фенікс»

2:4

ФК «Володар»

6 тур

14.01

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

2:2

ФК «Володар»

14.01

 СДЮШОР-2

 09:00

«Рассвеєт-Агро»

3:16

«Фенікс»

15.01

СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Долинська»

8:2

«Технополь-Агро»

15.01

 СДЮШОР-2

 17:00

«Відродження»

4:11

ФК«Скіф»

7 тур

21.01

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК«Скіф»

1:5

 «EuroPaw»

21.01

 СДЮШОР-2

 09:00

«Технополь-Агро»

12:4

«Відродження»

22.01

СДЮШОР-2

 17:00

«Фенікс»

0:3

ФК «Долинська»

22.01

 СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Володар»

8:2

«Рассвеєт-Агро»

8 тур

28.01

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

16:2

«Рассвеєт-Агро»

28.01

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК «Володар»

2:4

ФК «Долинська»

29.01

СДЮШОР-2

 18:00

«Фенікс»

9:3

«Відродження»

29.01

 СДЮШОР-2

 18:00

«Технополь-Агро»

5:5

ФК«Скіф»

9 тур

04.02

 СДЮШОР-2

 09:00

«Технополь-Агро»

0:3

 «EuroPaw»

04.02

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК«Скіф»

9:1

«Фенікс»

05.02

СДЮШОР-2

 17:00

«Відродження»

1:5

ФК «Володар»

05.02

 СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Долинська»

19:4

«Рассвеєт-Агро»

10 тур

09.02

СДЮШОР-2

 18:00

 «EuroPaw»

7:6

ФК «Долинська»

12.02

 СДЮШОР-2

 18:00

«Рассвеєт-Агро»

5:8

«Відродження»

12.02

СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Володар»

4:4

ФК«Скіф»

12.02

 СДЮШОР-2

 17:00

«Фенікс»

3:5

«Технополь-Агро»

11 тур

18.02

 СДЮШОР-2

 09:00

«Фенікс»

3:8

 «EuroPaw»

18.02

 СДЮШОР-2

 09:00

«Технополь-Агро»

5:3

ФК «Володар»

19.02

СДЮШОР-2

 17:00

ФК«Скіф»

26:3

«Рассвеєт-Агро»

19.02

 СДЮШОР-2

 17:00

«Відродження»

1:16

ФК «Долинська»

12 тур

25.02

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

13:3

«Відродження»

25.02

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК «Долинська»

9:5

ФК«Скіф»

26.02

СДЮШОР-2

 17:00

«Рассвеєт-Агро»

4:14

«Технополь-Агро»

26.02

 СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Володар»

7:3

«Фенікс»

13 тур

04.03

 СДЮШОР-2

 09:00

ФК «Володар»

2:7

 «EuroPaw»

04.03

 СДЮШОР-2

 09:00

«Фенікс»

1:12

«Рассвеєт-Агро»

05.03

СДЮШОР-2

 17:00

«Технополь-Агро»

6:3

ФК «Долинська»

05.03

 СДЮШОР-2

 17:00

ФК«Скіф»

7:4

«Відродження»

14 тур

11.03

 СДЮШОР-2

 09:00

 «EuroPaw»

3:0

ФК«Скіф»

11.03

 СДЮШОР-2

 09:00

«Відродження»

0:3

«Технополь-Агро»

12.03

СДЮШОР-2

 17:00

ФК «Долинська»

0:3

«Фенікс»

12.03

 СДЮШОР-2

 17:00

«Рассвеєт-Агро»

4:9

ФК «Володар»

 

 

 

 

 

Переглядів (7197)