Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Перша ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Новий-Парадіз» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«Сокіл» (Кіровоградський)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«Новгородка» ()

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Дніпро-Кіровоград» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Мегаполіс» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Агроноватор» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«Фаворит» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«Динамо» (Компаніївський)

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Євроцентр» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

    

 

 

 

 

Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

23.04

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

 

«Динамо»

23.04

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Мегаполіс»

23.04

Юність

20:00

«Новгородка»

 

«Агроноватор»

23.04

Юність

21:00

«Сокіл»

 

«Фаворит»

2 тур

30.04

Юність

18:00

«Сокіл»

 

«Євроцентр»

30.04

Юність

19:00

«Новгородка»

 

«Динамо»

30.04

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Фаворит»

30.04

Юність

21:00

«Мегаполіс»

 

«Агроноватор»

3 тур

07.05

Юність

18:00

«Фаворит»

 

«Мегаполіс»

07.05

Юність

19:00

«Динамо»

 

«Дніпро-Кіровоград»

07.05

Юність

20:00

«Євроцентр»

 

«Новгородка»

07.05

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

 

«Сокіл»

4 тур

14.05

Юність

18:00

«Новгородка»

 

«Новий-Парадіз»

14.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Євроцентр»

14.05

Юність

20:00

«Мегаполіс»

 

«Динамо»

14.05

Юність

21:00

«Агроноватор»

 

«Фаворит»

5 тур

21.05

Юність

18:00

«Динамо»

 

«Агроноватор»

21.05

Юність

19:00

«Євроцентр»

 

«Мегаполіс»

21.05

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

 

«Дніпро-Кіровоград»

21.05

Юність

21:00

«Сокіл»

 

«Новгородка»

6 тур

28.05

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Сокіл»

28.05

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Новий-Парадіз»

28.05

Юність

20:00

«Агроноватор»

 

«Євроцентр»

28.05

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Динамо»

7 тур

04.06

Юність

18:00

«Євроцентр»

 

«Фаворит»

04.06

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

 

«Агроноватор»

04.06

Юність

20:00

«Сокіл»

 

«Мегаполіс»

04.06

Юність

21:00

«Новгородка»

 

«Дніпро-Кіровоград»

8 тур

11.06

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Новгородка»

11.06

Юність

19:00

«Агроноватор»

 

«Сокіл»

11.06

Юність

20:00

«Фаворит»

 

«Новий-Парадіз»

11.06

Юність

21:00

«Динамо»

 

«Євроцентр»

9 тур

18.06

Юність

18:00

«Агроноватор»

 

«Дніпро-Кіровоград»

18.06

Юність

19:00

«Фаворит»

 

«Новгородка»

18.06

Юність

20:00

«Динамо»

 

«Сокіл»

18.06

Юність

21:00

«Євроцентр»

 

«Новий-Парадіз»

10 тур

25.06

Юність

18:00

«Динамо»

 

«Новий-Парадіз»

25.06

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Дніпро-Кіровоград»

25.06

Юність

20:00

«Агроноватор»

 

«Новгородка»

25.06

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Сокіл»

11 тур

20.08

Юність

18:00

«Євроцентр»

 

«Сокіл»

20.08

Юність

19:00

«Динамо»

 

«Новгородка»

20.08

Юність

20:00

«Фаворит»

 

«Дніпро-Кіровоград»

20.08

Юність

21:00

«Агроноватор»

 

«Мегаполіс»

12 тур

27.08

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Фаворит»

27.08

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Динамо»

27.08

Юність

20:00

«Новгородка»

 

«Євроцентр»

27.08

Юність

21:00

«Сокіл»

 

«Новий-Парадіз»

13 тур

03.09

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

 

«Новгородка»

03.09

Юність

19:00

«Євроцентр»

 

«Дніпро-Кіровоград»

03.09

Юність

20:00

«Динамо»

 

«Мегаполіс»

03.09

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Агроноватор»

14 тур

10.09

Юність

18:00

«Агроноватор»

 

«Динамо»

10.09

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Євроцентр»

10.09

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новий-Парадіз»

10.09

Юність

21:00

«Новгородка»

 

«Сокіл»

15 тур

17.09

Юність

18:00

«Сокіл»

 

«Дніпро-Кіровоград»

17.09

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

 

«Мегаполіс»

17.09

Юність

20:00

«Євроцентр»

 

«Агроноватор»

17.09

Юність

21:00

«Динамо»

 

«Фаворит»

16 тур

24.09

Юність

18:00

«Фаворит»

 

«Євроцентр»

24.09

Юність

19:00

«Агроноватор»

 

«Новий-Парадіз»

24.09

Юність

20:00

«Мегаполіс»

 

«Сокіл»

24.09

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новгородка»

17 тур

01.10

Юність

18:00

«Новгородка»

 

«Мегаполіс»

01.10

Юність

19:00

«Сокіл»

 

«Агроноватор»

01.10

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

 

«Фаворит»

01.10

Юність

21:00

«Євроцентр»

 

«Динамо»

18 тур

08.10

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Агроноватор»

08.10

Юність

19:00

«Новгородка»

 

«Фаворит»

08.10

Юність

20:00

«Сокіл»

 

«Динамо»

08.10

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

 

«Євроцентр»

 

Переглядів (488)