Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Екстра ліга"





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Рятівник» (Кропивницький)

9

7

1

1

42

21

+21

22

2

ФК «Інгул» (Кіровоградський)

9

6

0

3

42

28

+14

18

3

«Земельник» (Кропивницький)

9

6

0

3

43

34

+9

18

4

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

9

4

1

4

39

38

+1

13

5

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

9

1

1

7

24

41

-18

4

6

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

9

1

1

7

24

51

-27

4

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Карпінець Антон

«Земельник»

16

Кривошей Єгор

«Земельник»

9

Гедерим Максим

ФК «Інгул»

9

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 Леонтьєв Ігор

«Україна-Дудляр» 

04.09.2019

 

 

 


 

 


Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.04

Юність

19:00

Єлисаветградські

3:4

ФК Інгул

05.05

Юність

17:30

ФК Арсенал

2:8

Рятівник

24.04

Юність

21:00

Україна-Дудляр

3:5

Земельник

2 тур

01.05

Юність

19:00

ФК Інгул

2:5

Земельник

01.05

Юність

20:00

Рятівник

5:2

Україна-Дудляр

01.05

Юність

21:00

Єлисаветградські

7:4

ФК Арсенал

3 тур

08.05

Юність

19:00

ФК Арсенал

2:6

ФК Інгул

08.05

Юність

20:00

Україна-Дудляр

7:4

Єлисаветградські

08.05

Юність

21:00

Земельник

5:2

Рятівник

4 тур

15.05

Юність

19:00

ФК Інгул

1:3

«Рятівник»

14.05

Юність

20:00

Єлисаветградські

7:6

Земельник

15.05

Юність

21:00

ФК Арсенал

4:2

Україна-Дудляр

5 тур

22.05

Юність

19:00

Україна-Дудляр

1:8

ФК Інгул

22.05

Юність

20:00

Земельник

8:4

ФК Арсенал

22.05

Юність

21:00

Рятівник

1:1

Єлисаветградські

6 тур

29.05

Юність

19:00

ФК Інгул

8:5

Єлисаветградські

29.05

Юність

20:00

Рятівник

7:2

ФК Арсенал

29.05

Юність

21:00

Земельник

2:1

Україна-Дудляр

7 тур

26.06

Юність

19:00

Земельник

4:8

ФК Інгул

05.06

Юність

19:00

Україна-Дудляр

3:7

Рятівник

05.06

Юність

20:00

ФК Арсенал

2:6

Єлисаветградські

8 тур

12.06

Юність

19:00

ФК Інгул

3:0

ФК Арсенал

12.06

Юність

20:00

Єлисаветградські

3:1

Україна-Дудляр

18.06

Юність

20:00

Рятівник

4:3

Земельник

9 тур

19.06

Юність

19:00

Рятівник

5:2

ФК Інгул

19.06

Юність

20:00

Земельник

5:3

Єлисаветградські

19.06

Юність

21:00

Україна-Дудляр

4:4

ФК Арсенал

10 тур

04.09

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Україна-Дудляр

04.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Земельник

04.09

Юність

21:00

Єлисаветградські

 

Рятівник

11 тур

11.09

Юність

19:00

Єлисаветградські

 

ФК Інгул

11.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Рятівник

11.09

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

12 тур

18.09

Юність

19:00

Земельник

 

ФК Інгул

18.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Рятівник

18.09

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Єлисаветградські

13 тур

25.09

Юність

19:00

ФК Арсенал

 

ФК Інгул

25.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

25.09

Юність

21:00

Земельник

 

Рятівник

14 тур

02.10

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Рятівник

02.10

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Земельник

02.10

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Україна-Дудляр

15 тур

09.10

Юність

19:00

Україна-Дудляр

 

ФК Інгул

09.10

Юність

20:00

Земельник

 

ФК Арсенал

09.10

Юність

21:00

Рятівник

 

Єлисаветградські




Переглядів (3483)