Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Екстра ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«Земельник» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Рятівник» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ФК «Інгул» (Кіровоградський)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

    

 

Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.04

Юність

19:00

Єлисаветградські

 

ФК Інгул

05.05

Юність

17:30

ФК Арсенал

 

Рятівник

24.04

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

2 тур

01.05

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Земельник

01.05

Юність

20:00

Рятівник

 

Україна-Дудляр

01.05

Юність

21:00

Єлисаветградські

 

ФК Арсенал

3 тур

08.05

Юність

19:00

ФК Арсенал

 

ФК Інгул

08.05

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

08.05

Юність

21:00

Земельник

 

Рятівник

4 тур

15.05

Юність

19:00

ФК Інгул

 

«Рятівник»

15.05

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Земельник

15.05

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Україна-Дудляр

5 тур

22.05

Юність

19:00

Україна-Дудляр

 

ФК Інгул

22.05

Юність

20:00

Земельник

 

ФК Арсенал

22.05

Юність

21:00

Рятівник

 

Єлисаветградські

6 тур

29.05

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Єлисаветградські

29.05

Юність

20:00

Рятівник

 

ФК Арсенал

29.05

Юність

21:00

Земельник

 

Україна-Дудляр

7 тур

05.06

Юність

19:00

ФК Інгул

 

ФК Арсенал

05.06

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Україна-Дудляр

05.06

Юність

21:00

Рятівник

 

Земельник

8 тур

12.06

Юність

19:00

ФК Інгул

 

ФК Арсенал

12.06

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Україна-Дудляр

12.06

Юність

21:00

Рятівник

 

Земельник

9 тур

19.06

Юність

19:00

Рятівник

 

ФК Інгул

19.06

Юність

20:00

Земельник

 

Єлисаветградські

19.06

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

ФК Арсенал

10 тур

04.09

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Україна-Дудляр

04.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Земельник

04.09

Юність

21:00

Єлисаветградські

 

Рятівник

11 тур

11.09

Юність

19:00

Єлисаветградські

 

ФК Інгул

11.09

Юність

20:00

ФК Арсенал

 

Рятівник

11.09

Юність

21:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

12 тур

18.09

Юність

19:00

ФК Арсенал

 

ФК Інгул

18.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

18.09

Юність

21:00

Земельник

 

Рятівник

13 тур

25.09

Юність

19:00

ФК Арсенал

 

ФК Інгул

25.09

Юність

20:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

25.09

Юність

21:00

Земельник

 

Рятівник

14 тур

02.10

Юність

19:00

ФК Інгул

 

Рятівник

02.10

Юність

20:00

Єлисаветградські

 

Земельник

02.10

Юність

21:00

ФК Арсенал

 

Україна-Дудляр

15 тур

09.10

Юність

19:00

Україна-Дудляр

 

ФК Інгул

09.10

Юність

20:00

Земельник

 

ФК Арсенал

09.10

Юність

21:00

Рятівник

 

Єлисаветградські



Переглядів (436)