9-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Інгул» (Кіровоградський)

18

15

2

1

157

51

+106

47

2

«Пятихатки» (Кропивницький)

18

14

2

2

123

62

+59

44

3

ФК «Парадіз» (Кропивницький)

18

11

2

5

127

88

+39

35

4

«Арнаутово-Спорт» (Кропивницький)

18

10

0

8

113

71

+42

30

5

«Буревісник» (Знам’янський)

18

10

0

8

89

93

-4

30

6

«Борисфен» (Кропивницький)

18

9

1

8

88

102

-14

28

7

«Нива» (Компаніївський)

18

8

0

10

128

128

0

24

8

«Мегаполіс» (Кропивницький)

18

5

1

12

82

102

-30

16

9

«Агроспорт» (Кіровоградський)

18

3

0

15

79

141

-62

9

10

«СДЮШОР-2» (Кропивницький)

18

1

0

17

56

194

-138

3



 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Павленко Євгеній

«КДЮСШ-2-Інгул»

61

Іщенко Дмитро

«КДЮСШ-2-Інгул»

56

Іваник Євген

ФК «Парадіз»

40

 

 

 


 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

06.11

 СДЮШОР-2

12:00

ФК «Парадіз»

11:4

«Агроспорт»

06.11

 СДЮШОР-2

13:00

«Нива»

10:4

«Мегаполіс»

06.11

 СДЮШОР-2

14:00

«Арнаутово-Спорт»

7:0

«Буревісник»

06.11

 СДЮШОР-2

15:00

«Борисфен»

2:10

«Пятихатки»

17.11

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

1:12

«КДЮСШ-2-Інгул»

2 тур

20.11

 СДЮШОР-2

12:00

«Агроспорт»

3:7

«КДЮСШ-2-Інгул»

20.11

 СДЮШОР-2

13:00

«Пятихатки»

11:0

«СДЮШОР-2»

20.11

 СДЮШОР-2

14:00

«Буревісник»

4:10

«Борисфен»

20.11

 СДЮШОР-2

15:00

«Мегаполіс»

4:3

«Арнаутово-Спорт»

20.11

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Парадіз»

6:5

«Нива»

3 тур

27.11

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

5:5

«Пятихатки»

27.11

 СДЮШОР-2

13:00

«Арнаутово-Спорт»

2:10

ФК «Парадіз»

27.11

 СДЮШОР-2

14:00

«Борисфен»

5:4

«Мегаполіс»

27.11

 СДЮШОР-2

15:00

«СДЮШОР-2»

1:8

«Буревісник»

27.11

 СДЮШОР-2

16:00

«Нива»

11:7

«Агроспорт»

4 тур

04.12

 СДЮШОР-2

12:00

«Агроспорт»

4:12

«Пятихатки»

04.12

 СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

2:14

«КДЮСШ-2-Інгул»

04.12

 СДЮШОР-2

14:00

«Мегаполіс»

11:5

«СДЮШОР-2»

04.12

 СДЮШОР-2

15:00

ФК «Парадіз»

5:5

«Борисфен»

04.12

 СДЮШОР-2

16:00

«Нива»

6:4

«Арнаутово-Спорт»

5 тур

11.12

 СДЮШОР-2

12:00

«Мегаполіс»

4:12

«КДЮСШ-2-Інгул»

11.12

 СДЮШОР-2

13:00

«СДЮШОР-2»

1:14

ФК «Парадіз»

11.12

 СДЮШОР-2

14:00

«Борисфен»

12:9

«Нива»

11.12

 СДЮШОР-2

15:00

«Арнаутово-Спорт»

7:2

«Агроспорт»

11.12

 СДЮШОР-2

16:00

«Пятихатки»

8:5

«Буревісник»

6 тур

18.12

 СДЮШОР-2

12:00

ФК «Парадіз»

2:7

«КДЮСШ-2-Інгул»

18.12

 СДЮШОР-2

13:00

«Мегаполіс»

0:3

«Пятихатки»

18.12

 СДЮШОР-2

14:00

«Агроспорт»

5:3

«Буревісник»

18.12

 СДЮШОР-2

15:00

«Нива»

20:4

«СДЮШОР-2»

18.12

 СДЮШОР-2

16:00

«Арнаутово-Спорт»

5:4

«Борисфен»

7 тур

08.01

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

5:4

«Нива»

08.01

 СДЮШОР-2

13:00

«СДЮШОР-2»

0:16

«Арнаутово-Спорт»

08.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Борисфен»

8:5

«Агроспорт»

08.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Пятихатки»

5:4

ФК «Парадіз»

08.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Буревісник»

6:3

«Мегаполіс»

8 тур

15.01

 СДЮШОР-2

12:00

«Арнаутово-Спорт»

3:8

«КДЮСШ-2-Інгул»

15.01

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Парадіз»

6:2

«Буревісник»

15.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Нива»

4:10

«Пятихатки»

15.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Агроспорт»

2:5

«Мегаполіс»

15.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Борисфен»

5:4

«СДЮШОР-2»

9 тур

22.01

 СДЮШОР-2

12:00

«СДЮШОР-2»

3:9

«Агроспорт»

22.01

 СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

9:2

«Борисфен»

22.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Пятихатки»

7:3

«Арнаутово-Спорт»

22.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

4:12

«Нива»

22.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Мегаполіс»

4:8

ФК «Парадіз»

10 тур

29.01

 СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

14:0

«СДЮШОР-2»

29.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Мегаполіс»

4:8

«Нива»

29.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

4:1

«Арнаутово-Спорт»

29.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Пятихатки»

7:2

«Борисфен»

29.01

 СДЮШОР-2

17:00

«Агроспорт»

7:8

ФК «Парадіз»

11 тур

05.02

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

11:0

«Агроспорт»

05.02

 СДЮШОР-2

13:00

«СДЮШОР-2»

1:7

«Пятихатки»

05.02

 СДЮШОР-2

14:00

«Борисфен»

3:2

«Буревісник»

05.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Арнаутово-Спорт»

11:4

«Мегаполіс»

05.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Нива»

4:9

ФК «Парадіз»

12 тур

12.02

 СДЮШОР-2

12:00

«Пятихатки»

5:5

«КДЮСШ-2-Інгул»

12.02

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Парадіз»

3:9

«Арнаутово-Спорт»

12.02

 СДЮШОР-2

14:00

«Мегаполіс»

2:4

«Борисфен»

12.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Буревісник»

13:3

«СДЮШОР-2»

12.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Агроспорт»

9:10

«Нива»

13 тур

19.02

 СДЮШОР-2

12:00

«Пятихатки»

7:4

«Агроспорт»

19.02

 СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

4:6

«Буревісник»

19.02

 СДЮШОР-2

14:00

«СДЮШОР-2»

5:6

«Мегаполіс»

19.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Борисфен»

2:4

ФК «Парадіз»

19.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Арнаутово-Спорт»

8:3

«Нива»

14 тур

26.02

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

7:2

«Мегаполіс»

26.02

 СДЮШОР-2

14:00

ФК «Парадіз»

15:5

«СДЮШОР-2»

26.02

 СДЮШОР-2

13:00

«Нива»

6:12

«Борисфен»

26.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Агроспорт»

0:13

«Арнаутово-Спорт»

26.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Буревісник»

8:6

«Пятихатки»

15 тур

05.03

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

8:4

ФК «Парадіз»

05.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Пятихатки»

5:4

«Мегаполіс»

05.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Буревісник»

5:3

«Агроспорт»

05.03

 СДЮШОР-2

15:00

«СДЮШОР-2»

7:12

«Нива»

05.03

 СДЮШОР-2

16:00

«Борисфен»

1:7

«Арнаутово-Спорт»

16 тур

12.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Нива»

3:12

«КДЮСШ-2-Інгул»

12.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Арнаутово-Спорт»

10:3

«СДЮШОР-2»

12.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Агроспорт»

6:1

«Борисфен»

12.03

 СДЮШОР-2

15:00

ФК «Парадіз»

8:3

«Пятихатки»

12.03

 СДЮШОР-2

16:00

«Мегаполіс»

4:6

«Буревісник»

17 тур

19.03

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

8:3

«Арнаутово-Спорт»

19.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

8:3

ФК «Парадіз»

19.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Пятихатки»

8:1

«Нива»

19.03

 СДЮШОР-2

15:00

«Мегаполіс»

10:5

«Агроспорт»

19.03

 СДЮШОР-2

16:00

«СДЮШОР-2»

4:8

«Борисфен»

18 тур

26.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Агроспорт»

4:9

«СДЮШОР-2»

26.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Борисфен»

2:9

«КДЮСШ-2-Інгул»

26.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Арнаутово-Спорт»

2:4

«Пятихатки»

26.03

 СДЮШОР-2

15:00

«Нива»

0:3

«Буревісник»

26.03

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Парадіз»

7:7

«Мегаполіс»

 

 



Переглядів (10217)