Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Новоукраїнка-2»

18

12

3

3

111

67

+44

39

2

«Борисфен» (Кропивницький)

18

11

3

4

74

50

+24

36

3

ФК «Локомотив» (Помічна)

18

10

5

3

92

60

+32

35

4

«Фаворит-2» (Кропивницький)

18

9

3

6

83

75

+8

30

5

КЗСМ №1 (Кропивницький)

18

8

1

9

60

68

-8

25

6

ФК «Назарівка» (Кропивницький)

18

7

1

10

71

80

-9

22

7

 ФК «Агроресурс» (Кропивницький)

18

7

1

10

71

81

-10

22

8

«Десант» (Кропивницький)

18

5

3

10

71

78

-7

18

9

«Скіф» (Кропивницький)

18

5

2

11

51

82

-31

17

10

КМРЕМ» (Кропивницький)

18

4

2

12

45

88

-43

14

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Ютиш Ігор

ФК «Новоукраїнка-2»

25

Дарабанов Руслан

ФК «Новоукраїнка-2»

24

Монастирний Олег

«Фаворит-2»

24

 

 

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

04.11

Енергоспорт

09:00

«КМРЕМ»

5:2

ФК «Агроресурс»

04.11

Енергоспорт

10:00

«Десант»

6:3

ФК «Локомотив»

04.11

Енергоспорт

11:00

«Борисфен»

6:3

«КЗСМ №1»

04.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

2:3

«Скіф»

04.11

Енергоспорт

13:00

«Фаворит-2»

3:5

ФК Новоукраїнка-2

2 тур

11.11

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

6:7

«Скіф»

11.11

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

1:5

«Десант»

11.11

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

6:1

«Фаворит-2»

11.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

3:3

«Борисфен»

11.11

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

5:6

ФК «Назарівка»

3 тур

18.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

7:5

ФК «Агроресурс

18.11

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

3:1

«КМРЕМ»

18.11

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

3:3

ФК «Локомотив»

18.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

5:2

«КЗСМ №1»

18.11

Енергоспорт

13:00

«Скіф»

3:3

ФК Новоукраїнка-2

4 тур

25.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

2:2

«Борисфен»

25.11

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

1:3

«Скіф»

25.11

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

6:4

ФК «Назарівка»

25.11

Енергоспорт

12:00

«КМРЕМ»

4:4

«Фаворит-2»

25.11

Енергоспорт

13:00

ФК «Агроресурс»

4:11

ФК Новоукраїнка-2

5 тур

02.12

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

2:1

ФК «Агроресурс»

02.12

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

5:4

«Десант»

02.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

5:7

«КМРЕМ»

02.12

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

1:5

ФК «Локомотив»

02.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

7:2

«КЗСМ №1»

6 тур

09.12

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

2:4

«КЗСМ №1»

09.12

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

10:3

«Фаворит-2»

09.12

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

2:7

«Скіф»

09.12

Енергоспорт

12:00

«Десант»

4:4

ФК «Назарівка»

09.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Локомотив»

3:2

ФК Новоукраїнка-2

7 тур

16.12

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

3:3

ФК «Локомотив»

16.12

Енергоспорт

10:00

ФК «Назарівка»

3:2

«Борисфен»

16.12

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

4:4

«Десант»

16.12

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

7:4

ФК «Агроресурс»

16.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

5:3

«КМРЕМ»

8 тур

13.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Назарівка»

2:4

ФК «Агроресурс»

23.12

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

2:4

«Фаворит-2»

23.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

4:4

«КМРЕМ»

23.12

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

1:6

«Десант»

23.12

Енергоспорт

17:00

ФК Новоукраїнка-2

6:6

«Борисфен»

9 тур

13.01

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

5:2

ФК «Назарівка»

13.01

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

3:6

«КЗСМ №1»

13.01

Енергоспорт

11:00

ФК «Агроресурс»

3:8

ФК «Локомотив»

13.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

5:0

«Скіф»

13.01

Енергоспорт

13:00

«Десант»

2:4

ФК Новоукраїнка-2

10 тур

20.01

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

7:3

«КМРЕМ»

20.01

Енергоспорт

10:00

ФК «Локомотив»

10:3

«Десант»

20.01

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

0:2

«Борисфен»

20.01

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

3:5

ФК «Назарівка»

20.01

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

6:3

«Фаворит-2»

11 тур

27.01

Енергоспорт

09:00

«Скіф»

4:5

ФК «Агроресурс»

27.01

Енергоспорт

10:00

«Десант»

3:4

«КМРЕМ»

27.01

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

3:5

«КЗСМ №1»

27.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

4:2

ФК «Локомотив»

27.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Назарівка»

3:5

ФК Новоукраїнка-2

12 тур

03.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс

6:2

«Десант»

03.02

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

1:6

«Борисфен»

03.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

4:4

«Фаворит-2»

03.02

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

2:6

ФК «Назарівка»

03.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

13:2

«Скіф»

13 тур

10.02

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

5:4

«Десант»

10.02

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

2:6

«КЗСМ №1»

10.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

4:8

ФК «Локомотив»

10.02

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

5:1

«КМРЕМ»

10.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

4:4

ФК «Агроресурс»

14 тур

17.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

3:2

«Борисфен»

17.02

Енергоспорт

10:00

«Десант»

3:6

«Фаворит-2»

17.02

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

2:0

ФК «Назарівка»

17.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

2:1

«Скіф»

17.02

Енергоспорт

13:00

«КЗСМ №1»

3:9

ФК Новоукраїнка-2

15 тур

24.02

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

2:1

ФК «Агроресурс»

24.02

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

6:1

«Борисфен»

24.02

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

4:0

«КМРЕМ»

24.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

5:4

«Десант»

24.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

8:6

ФК «Локомотив»

16 тур

03.03

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

3:6

ФК «Назарівка»

03.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

4:2

«Фаворит-2»

03.03

Енергоспорт

11:00

«Десант»

5:1

«Скіф»

03.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

8:1

«КЗСМ №1»

03.03

Енергоспорт

13:00

«КМРЕМ»

2:5

ФК Новоукраїнка-2

17 тур

10.03

Енергоспорт

09:00

ФК «Локомотив»

8:5

ФК «Агроресурс»

10.03

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

8:2

«КМРЕМ»

10.03

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

8:10

«Фаворит-2»

10.03

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

1:5

«Борисфен»

10.03

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

8:5

«Десант»

18 тур

17.03

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

9:3

«Скіф»

17.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

5:1

ФК «Назарівка»

17.03

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

1:6

ФК «Локомотив»

17.03

Енергоспорт

12:00

«Десант»

2:4

«КЗСМ №1»

17.03

Енергоспорт

13:00

«Борисфен»

7:5

ФК Новоукраїнка-2



Переглядів (243)