9-й чемпіонат з футзалу "Друга ліга"





Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Новий» (Кропивницький)

18

15

3

0

107

41

+66

48

2

«Аграрій» (Кропивницький)

18

13

2

2

71

36

+35

41

3

«Дніпро» (Кропивницький)

18

8

5

5

72

70

+2

29

4

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

18

8

3

7

83

73

+10

27

5

«Сокіл» (Кіровоградський)

18

7

4

7

59

78

-19

25

6

ФК «Грузьке» (Кіровоградський)

18

6

2

10

48

64

-16

20

7

«Колос Водник» (Кіровоградський)

18

6

1

11

61

85

-24

19

8

«Найк» (Кропивницький)

18

5

1

12

84

92

-8

16

9

«СКА» (Кропивницький)

18

4

4

10

82

105

-23

16

10

«Прометей» (Новоукраїнський)

18

5

1

12

69

92

-23

16



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Лебединський Юрій

ФК «Новий»

39

Гаделія Таріел

«СКА»

32

Мікітін Юрій

«Найк»

27





 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

06.11

 СДЮШОР-2

12:00

ФК «Грузьке»

4:3

«Колос Водник»

06.11

 СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

7:4

«Прометей»

06.11

 СДЮШОР-2

14:00

«КДЮСШ-2»

2:2

«Аграрій»

06.11

 СДЮШОР-2

15:00

«Сокіл»

0:8

ФК «Новий»

06.11

 СДЮШОР-2

16:00

«СКА»

1:4

«Дніпро»

2 тур

20.11

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

6:4

«Дніпро»

20.11

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Новий»

6:3

«СКА»

20.11

 СДЮШОР-2

14:00

«Аграрій»

1:2

«Сокіл»

20.11

 СДЮШОР-2

15:00

«Прометей»

2:8

«КДЮСШ-2»

20.11

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Грузьке»

4:6

«Найк»

3 тур

27.11

 СДЮШОР-2

12:00

«Найк»

7:8

«Колос Водник»

27.11

 СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2»

2:2

ФК «Грузьке»

27.11

 СДЮШОР-2

14:00

«Сокіл»

6:11

«Прометей»

27.11

 СДЮШОР-2

15:00

«СКА»

5:7

«Аграрій»

27.11

 СДЮШОР-2

16:00

«Дніпро»

2:8

ФК «Новий»

4 тур

04.12

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

3:5

ФК «Новий»

04.12

 СДЮШОР-2

13:00

«Аграрій»

7:2

«Дніпро»

04.12

 СДЮШОР-2

14:00

«Прометей»

6:7

«СКА»

04.12

 СДЮШОР-2

15:00

ФК «Грузьке»

5:3

«Сокіл»

04.12

 СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

5:6

«КДЮСШ-2»

5 тур

11.12

 СДЮШОР-2

12:00

«КДЮСШ-2»

1:3

«Колос Водник»

11.12

 СДЮШОР-2

13:00

«СКА»

0:8

ФК «Грузьке»

11.12

 СДЮШОР-2

14:00

«Сокіл»

4:3

«Найк»

11.12

 СДЮШОР-2

15:00

«Прометей»

4:9

«Дніпро»

11.12

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Новий»

2:0

«Аграрій»

6 тур

18.12

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

1:6

«Аграрій»

18.12

 СДЮШОР-2

13:00

«Прометей»

0:3

ФК «Новий»

18.12

 СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

2:2

«Дніпро»

18.12

 СДЮШОР-2

15:00

«Найк»

2:3

«СКА»

18.12

 СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

4:6

«Сокіл»

7 тур

08.01

 СДЮШОР-2

12:00

«Сокіл»

3:6

«Колос Водник»

08.01

 СДЮШОР-2

13:00

«СКА»

7:9

«КДЮСШ-2»

08.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Дніпро»

7:5

«Найк»

08.01

 СДЮШОР-2

15:00

ФК «Новий»

6:1

ФК «Грузьке»

08.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Аграрій»

2:1

«Прометей»

8 тур

15.01

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

7:3

«Прометей»

15.01

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Грузьке»

1:3

«Аграрій»

15.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Найк»

3:4

ФК «Новий»

15.01

 СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

1:5

«Дніпро»

15.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Сокіл»

6:6

«СКА»

9 тур

22.01

 СДЮШОР-2

12:00

«СКА»

8:5

«Колос Водник»

22.01

 СДЮШОР-2

13:00

«Дніпро»

4:0

«Сокіл»

22.01

 СДЮШОР-2

14:00

ФК «Новий»

7:3

«КДЮСШ-2»

22.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

7:5

«Найк»

22.01

 СДЮШОР-2

16:00

«Прометей»

4:2

ФК «Грузьке»

10 тур

29.01

 СДЮШОР-2

13:00

«Колос Водник»

1:2

ФК «Грузьке»

29.01

 СДЮШОР-2

14:00

«Прометей»

6:3

«Найк»

29.01

 СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

3:2

«КДЮСШ-2»

29.01

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Новий»

5:3

«Сокіл»

29.01

 СДЮШОР-2

17:00

«Дніпро»

7:5

«СКА»

11 тур

05.02

 СДЮШОР-2

12:00

«Дніпро»

4:4

«Колос Водник»

05.02

 СДЮШОР-2

13:00

«СКА»

4:4

ФК «Новий»

05.02

 СДЮШОР-2

14:00

«Сокіл»

0:7

«Аграрій»

05.02

 СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

3:5

«Прометей»

05.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

3:4

ФК «Грузьке»

12 тур

12.02

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

2:6

«Найк»

12.02

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Грузьке»

3:4

«КДЮСШ-2»

12.02

 СДЮШОР-2

14:00

«Прометей»

2:3

«Сокіл»

12.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Аграрій»

5:1

«СКА»

12.02

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Новий»

1:1

«Дніпро»

13 тур

19.02

 СДЮШОР-2

12:00

ФК «Новий»

7:1

«Колос Водник»

19.02

 СДЮШОР-2

13:00

«Дніпро»

1:5

«Аграрій»

19.02

 СДЮШОР-2

14:00

«СКА»

6:6

«Прометей»

19.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Сокіл»

3:0

ФК «Грузьке»

19.02

 СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

10:5

«Найк»

14 тур

26.02

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

1:3

«КДЮСШ-2»

26.02

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Грузьке»

5:4

«СКА»

26.02

 СДЮШОР-2

14:00

«Найк»

2:4

«Сокіл»

26.02

 СДЮШОР-2

15:00

«Дніпро»

6:3

«Прометей»

26.02

 СДЮШОР-2

16:00

«Аграрій»

4:4

ФК «Новий»

15 тур

05.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Аграрій»

4:0

«Колос Водник»

05.03

 СДЮШОР-2

13:00

ФК «Новий»

13:3

«Прометей»

05.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Дніпро»

3:0

ФК «Грузьке»

05.03

 СДЮШОР-2

15:00

«СКА»

3:10

«Найк»

05.03

 СДЮШОР-2

16:00

«Сокіл»

5:5

«КДЮСШ-2»

16 тур

12.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

2:4

«Сокіл»

12.03

 СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2»

7:4

«СКА»

12.03

 СДЮШОР-2

14:00

«Найк»

4:4

«Дніпро»

12.03

 СДЮШОР-2

15:00

ФК «Грузьке»

2:9

ФК «Новий»

12.03

 СДЮШОР-2

16:00

«Прометей»

2:3

«Аграрій»

17 тур

19.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Прометей»

2:3

«Колос Водник»

19.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Аграрій»

3:2

ФК «Грузьке»

19.03

 СДЮШОР-2

14:00

ФК «Новий»

10:5

«Найк»

19.03

 СДЮШОР-2

15:00

«Дніпро»

3:10

«КДЮСШ-2»

19.03

 СДЮШОР-2

16:00

«СКА»

3:3

«Сокіл»

18 тур

26.03

 СДЮШОР-2

12:00

«Колос Водник»

5:12

«СКА»

26.03

 СДЮШОР-2

13:00

«Сокіл»

4:4

«Дніпро»

26.03

 СДЮШОР-2

14:00

«КДЮСШ-2»

3:5

ФК «Новий»

26.03

 СДЮШОР-2

15:00

«Найк»

3:2

«Аграрій»

26.03

 СДЮШОР-2

16:00

ФК «Грузьке»

1:5

«Прометей»

 



Переглядів (10844)