Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Друга ліга"




 


 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Ноксен» (Маловисківський р-н)

2

2

0

0

14

4

+10

6

2

«Мегаполіс» (Кропивницький)

2

2

0

0

12

3

+9

6

3

«Технополь-Агро» (Кіровоградський р-н)

2

2

0

0

13

8

+5

6

4

ФК «Грузьке» (Кіровоградський р-н)

2

1

0

1

10

8

+2

3

5

«Добра-Екогриб» (Добровеличківка)

2

1

0

1

8

8

0

3

6

«Земельник-2» (Кропивницький)

2

1

0

1

6

8

-2

3

7

«Аграрій» (Кропивницький)

2

1

0

1

6

10

-4

3

8

«Сокіл» (Кіровоградський р-н)

2

0

0

2

4

6

-2

0

9

ФК Долинська ()

2

0

0

2

3

11

-8

0

10

ФК «Северинка» (Кіровоградський р-н)

2

0

0

2

3

13

-10

0

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Мизенко Олександр

«Технополь-Агро»

5

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

5

Симогулов Сергій

«Технополь-Агро»

5

 

  

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Бондаренко Олександр

ФК «Добра-Екогриб»

17.11.2018

    



 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

03.11

Енергоспорт

12:00

«Технополь-Агро»

7:4

ФК «Грузьке»

03.11

Енергоспорт

13:00

«Добра-Екогриб»

4:2

ФК «Северинка»

03.11

Енергоспорт

14:00

«Мегаполіс»

3:2

«Сокіл»

03.11

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

3:6

«Ноксен»

03.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

5:2

ФК «Долинська»

2 тур

10.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

6:1

ФК «Долинська»

10.11

Енергоспорт

13:00

«Ноксен»

8:1

«Аграрій»

10.11

Енергоспорт

14:00

«Сокіл»

2:3

«Земельник-2»

10.11

Енергоспорт

15:00

ФК «Северинка»

1:9

«Мегаполіс»

10.11

Енергоспорт

16:00

«Технополь-Агро»

6:4

«Добра-Екогриб»

3 тур

17.11

Енергоспорт

12:00

«Добра-Екогриб»

 

ФК «Грузьке»

17.11

Енергоспорт

13:00

«Мегаполіс»

 

«Технополь-Агро»

17.11

Енергоспорт

14:00

«Земельник-2»

 

ФК «Северинка»

17.11

Енергоспорт

15:00

«Аграрій»

 

«Сокіл»

17.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

 

«Ноксен»

4 тур

24.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Ноксен»

24.11

Енергоспорт

13:00

«Сокіл»

 

ФК «Долинська»

24.11

Енергоспорт

14:00

ФК «Северинка»

 

«Аграрій»

24.11

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

 

Земельник-2»

24.11

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

 

«Мегаполіс»

5 тур

01.12

Енергоспорт

12:00

«Мегаполіс»

 

ФК «Грузьке»

01.12

Енергоспорт

13:00

«Земельник-2»

 

«Добра-Екогриб»

01.12

Енергоспорт

14:00

«Аграрій»

 

«Технополь-Агро»

01.12

Енергоспорт

15:00

ФК «Долинська»

 

ФК «Северинка»

01.12

Енергоспорт

16:00

«Ноксен»

 

«Сокіл»

6 тур

08.12

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Сокіл»

08.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Северинка»

 

«Ноксен»

08.12

Енергоспорт

14:00

«Технополь-Агро»

 

ФК «Долинська»

08.12

Енергоспорт

15:00

«Мегаполіс»

 

«Земельник-2»

08.12

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

 

«Аграрій»

7 тур

15.12

Енергоспорт

12:00

«Земельник-2»

 

ФК «Грузьке»

15.12

Енергоспорт

13:00

«Аграрій»

 

«Мегаполіс»

15.12

Енергоспорт

14:00

ФК «Долинська»

 

«Добра-Екогриб»

15.12

Енергоспорт

15:00

«Ноксен»

 

«Технополь-Агро»

15.12

Енергоспорт

16:00

«Сокіл»

 

ФК «Северинка»

8 тур

22.12

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

ФК «Северинка»

22.12

Енергоспорт

13:00

«Технополь-Агро»

 

«Сокіл»

22.12

Енергоспорт

14:00

«Добра-Екогриб»

 

«Ноксен»

22.12

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

 

«Аграрій»

22.12

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

 

ФК «Долинська»

9 тур

29.12

Енергоспорт

12:00

«Аграрій»

 

ФК «Грузьке»

29.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Долинська»

 

«Земельник-2»

29.12

Енергоспорт

14:00

«Ноксен»

 

«Мегаполіс»

29.12

Енергоспорт

15:00

«Сокіл»

 

«Добра-Екогриб»

29.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Северинка»

 

«Технополь-Агро»

10 тур

12.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Технополь-Агро»

12.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Северинка»

 

«Добра-Екогриб»

12.01

Енергоспорт

14:00

«Сокіл»

 

«Мегаполіс»

12.01

Енергоспорт

15:00

«Ноксен»

 

«Земельник-2»

12.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

 

«Аграрій»

11 тур

19.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Долинська»

 

ФК «Грузьке»

19.01

Енергоспорт

13:00

«Аграрій»

 

«Ноксен»

19.01

Енергоспорт

14:00

«Земельник-2»

 

«Сокіл»

19.01

Енергоспорт

15:00

«Мегаполіс»

 

ФК «Северинка»

19.01

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

 

«Технополь-Агро»

12 тур

26.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Добра-Екогриб»

26.01

Енергоспорт

13:00

«Технополь-Агро»

 

«Мегаполіс»

26.01

Енергоспорт

14:00

ФК «Северинка»

 

«Земельник-2»

26.01

Енергоспорт

15:00

«Сокіл»

 

«Аграрій»

26.01

Енергоспорт

16:00

«Ноксен»

 

ФК «Долинська»

13 тур

02.02

Енергоспорт

12:00

«Ноксен»

 

ФК «Грузьке»

02.02

Енергоспорт

13:00

ФК «Долинська»

 

«Сокіл»

02.02

Енергоспорт

14:00

«Аграрій»

 

ФК «Северинка»

02.02

Енергоспорт

15:00

Земельник-2»

 

«Технополь-Агро»

02.02

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

 

«Добра-Екогриб»

14 тур

09.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Мегаполіс»

09.02

Енергоспорт

13:00

«Добра-Екогриб»

 

«Земельник-2»

09.02

Енергоспорт

14:00

«Технополь-Агро»

 

«Аграрій»

09.02

Енергоспорт

15:00

ФК «Северинка»

 

ФК «Долинська»

09.02

Енергоспорт

16:00

«Сокіл»

 

«Ноксен»

15 тур

16.02

Енергоспорт

12:00

«Сокіл»

 

ФК «Грузьке»

16.02

Енергоспорт

13:00

«Ноксен»

 

ФК «Северинка»

16.02

Енергоспорт

14:00

ФК «Долинська»

 

«Технополь-Агро»

16.02

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

 

«Мегаполіс»

16.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«Добра-Екогриб»

16 тур

23.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Земельник-2»

23.02

Енергоспорт

13:00

«Мегаполіс»

 

«Аграрій»

23.02

Енергоспорт

14:00

«Добра-Екогриб»

 

ФК «Долинська»

23.02

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

 

«Ноксен»

23.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Северинка»

 

«Сокіл»

17 тур

02.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Северинка»

 

ФК «Грузьке»

02.03

Енергоспорт

13:00

«Сокіл»

 

«Технополь-Агро»

02.03

Енергоспорт

14:00

«Ноксен»

 

«Добра-Екогриб»

02.03

Енергоспорт

15:00

«Аграрій»

 

«Земельник-2»

02.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

 

«Мегаполіс»

18 тур

09.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Аграрій»

09.03

Енергоспорт

13:00

«Земельник-2»

 

ФК «Долинська»

09.03

Енергоспорт

14:00

«Мегаполіс»

 

«Ноксен»

09.03

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

 

ФК «Северинка»

09.03

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

 

«Сокіл»





Переглядів (11651)