9-й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Новоукраїнка» ()

18

15

1

2

136

68

+68

46

2

«Нова Поліція-2» (Кропивницький)

18

14

1

3

151

74

+77

43

3

«Земельник» (Кропивницький)

18

13

1

4

119

58

+61

40

4

«Огнеупор» (Кіровоградський)

18

10

1

7

146

122

+24

31

5

ФК «Динамо» (Компаніївський)

18

9

1

8

113

104

+9

28

6

«Бобринець» ()

18

9

0

9

129

101

+28

27

7

«Єлисаветград» (Кропивницький)

18

6

2

10

86

108

-22

20

8

«КІТ» (Кропивницький)

18

4

1

13

70

114

-44

13

9

«Інгульська шахта» (Кропивницький)

18

3

1

14

67

207

-140

10

10

«Євгеніка» (Кропивницький)

18

2

1

15

68

131

-63

7




 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

52

Ютиш Ігор

ФК «Новоукраїнка»

51

Качура Олександр

«Огнеупор»

45

 

 




Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

20.11

СДЮШОР-2

18:00

«Інгульська шахта»

1:17

ФК «Динамо»

20.11

СДЮШОР-2

17:00

«Земельник»

5:6

ФК «Новоукраїнка»

19.11

СДЮШОР-2

10:00

«Огнеупор»

5:5

«Євгеніка»

19.11

СДЮШОР-2

13:00

«Бобринець»

3:7

«Єлисаветград»

19.11

СДЮШОР-2

09:00

«Нова Поліція-2»

6:1

«КІТ»

2 тур

27.11

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

8:2

«КІТ»

27.11

 Енергоспорт

15:00

«Єлисаветград»

6:2

«Нова Поліція-2»

27.11

 Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

3:7

«Бобринець»

27.11

 Енергоспорт

17:00

ФК «Новоукраїнка»

10:4

«Огнеупор»

27.11

 Енергоспорт

18:00

«Інгульська шахта»

1:22

«Земельник»

3 тур

04.12

 Енергоспорт

14:00

«Земельник»

9:1

ФК «Динамо»

04.12

 Енергоспорт

15:00

«Огнеупор»

15:5

«Інгульська шахта»

04.12

 Енергоспорт

16:00

«Бобринець»

2:10

ФК «Новоукраїнка»

04.12

 Енергоспорт

17:00

«Нова Поліція-2»

8:1

«Євгеніка»

04.12

 Енергоспорт

18:00

«КІТ»

3:3

«Єлисаветград»

4 тур

11.12

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

8:8

«Єлисаветград»

11.12

 Енергоспорт

15:00

«Євгеніка»

4:6

«КІТ»

11.12

 Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:3

«Нова Поліція-2»

11.12

 Енергоспорт

17:00

«Інгульська шахта»

3:29

«Бобринець»

11.12

 Енергоспорт

18:00

«Земельник»

8:5

«Огнеупор»

5 тур

18.12

 Енергоспорт

14:00

«Огнеупор»

12:6

ФК «Динамо»

18.12

 Енергоспорт

15:00

«Нова Поліція-2»

27:3

«Інгульська шахта»

18.12

 Енергоспорт

16:00

«Бобринець»

7:9

«Земельник»

18.12

 Енергоспорт

17:00

ФК «Новоукраїнка»

9:7

«КІТ»

18.12

 Енергоспорт

18:00

«Єлисаветград»

3:7

«Євгеніка»

6 тур

25.12

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

5:4

«Євгеніка»

25.12

 Енергоспорт

15:00

ФК «Новоукраїнка»

6:5

«Єлисаветград»

25.12

 Енергоспорт

16:00

«Інгульська шахта»

 0:3

«КІТ»

25.12

 Енергоспорт

17:00

«Земельник»

1:6

«Нова Поліція-2»

25.12

 Енергоспорт

18:00

«Огнеупор»

4:11

«Бобринець»

7 тур

08.01

 Енергоспорт

14:00

«Бобринець»

5:2

ФК «Динамо»

08.01

 Енергоспорт

15:00

«Нова Поліція-2»

5:4

«Огнеупор»

08.01

 Енергоспорт

16:00

«КІТ»

1:4

«Земельник»

08.01

 Енергоспорт

17:00

«Єлисаветград»

3:0

«Інгульська шахта»

08.01

 Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

3:6

ФК «Новоукраїнка»

8 тур

15.01

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

2:8

ФК «Новоукраїнка»

15.01

 Енергоспорт

15:00

«Земельник»

5:6

«Єлисаветград»

15.01

 Енергоспорт

16:00

«Інгульська шахта»

3:10

«Євгеніка»

15.01

 Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

13:5

«КІТ»

15.01

 Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

7:4

«Нова Поліція-2»

9 тур

22.01

 Енергоспорт

14:00

«Нова Поліція-2»

12:4

ФК «Динамо»

22.01

 Енергоспорт

15:00

«КІТ»

4:8

«Бобринець»

22.01

 Енергоспорт

16:00

«Єлисаветград»

6:12

«Огнеупор»

22.01

 Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

2:10

«Земельник»

22.01

 Енергоспорт

18:00

ФК «Новоукраїнка»

13:6

«Інгульська шахта»

10 тур

29.01

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

9:3

«Інгульська шахта»

29.01

 Енергоспорт

15:00

ФК «Новоукраїнка»

0:2

«Земельник»

29.01

 Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

6:9

«Огнеупор»

29.01

 Енергоспорт

17:00

«Єлисаветград»

2:8

«Бобринець»

29.01

 Енергоспорт

18:00

«КІТ»

6:8

«Нова Поліція-2»

11 тур

05.02

 Енергоспорт

14:00

«КІТ»

2:8

ФК «Динамо»

05.02

 Енергоспорт

15:00

«Земельник»

4:4

«Інгульська шахта»

05.02

 Енергоспорт

16:00

«Бобринець»

7:3

«Євгеніка»

05.02

 Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

8:7

ФК «Новоукраїнка»

05.02

 Енергоспорт

18:00

«Нова Поліція-2»

9:3

«Єлисаветград»

12 тур

12.02

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

1:3

«Земельник»

12.02

 Енергоспорт

15:00

«Інгульська шахта»

6:8

«Огнеупор»

12.02

 Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:2

«Бобринець»

12.02

 Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

2:15

«Нова Поліція-2»

12.02

 Енергоспорт

18:00

«Єлисаветград»

8:3

«КІТ»

13 тур

19.02

 Енергоспорт

14:00

«Єлисаветград»

3:7

ФК «Динамо»

19.02

 Енергоспорт

15:00

«Огнеупор»

4:6

«Земельник»

19.02

 Енергоспорт

16:00

«Нова Поліція-2»

3:6

ФК «Новоукраїнка»

19.02

 Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

8:2

«Інгульська шахта»

19.02

 Енергоспорт

18:00

«КІТ»

11:4

«Євгеніка»

14 тур

26.02

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

8:4

«Огнеупор»

26.02

 Енергоспорт

15:00

«Інгульська шахта»

9:16

«Нова Поліція-2»

26.02

 Енергоспорт

16:00

«Земельник»

9:3

«Бобринець»

26.02

 Енергоспорт

17:00

«КІТ»

2:6

ФК «Новоукраїнка»

26.02

 Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

1:6

«Єлисаветград»

15 тур

05.03

 Енергоспорт

14:00

«Євгеніка»

3:6

ФК «Динамо»

05.03

 Енергоспорт

15:00

«Нова Поліція-2»

5:4

«Земельник»

05.03

 Енергоспорт

16:00

«КІТ»

4:6

«Інгульська шахта»

05.03

 Енергоспорт

17:00

«Єлисаветград»

3:9

ФК «Новоукраїнка»

05.03

 Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

9:14

«Огнеупор»

16 тур

12.03

 Енергоспорт

14:00

ФК «Динамо»

9:4

«Бобринець»

12.03

 Енергоспорт

15:00

«Огнеупор»

5:8

«Нова Поліція-2»

12.03

 Енергоспорт

16:00

«Земельник»

3:0

«КІТ»

12.03

 Енергоспорт

17:00

«Інгульська шахта»

6:3

«Єлисаветград»

12.03

 Енергоспорт

18:00

ФК «Новоукраїнка»

11:3

«Євгеніка»

17 тур

 19.03

 Енергоспорт

14:00

ФК «Новоукраїнка»

11:6

ФК «Динамо»

 19.03

 Енергоспорт

15:00

«Євгеніка»

4:7

«Інгульська шахта»

 19.03

 Енергоспорт

16:00

«Єлисаветград»

3:9

«Земельник»

 19.03

 Енергоспорт

17:00

«КІТ»

3:10

«Огнеупор»

 19.03

 Енергоспорт

18:00

«Нова Поліція-2»

4:3

«Бобринець»

18 тур

 26.03

 Енергоспорт

09:00

ФК «Динамо»

6:10

«Нова Поліція-2»

 26.03

 Енергоспорт

10:00

«Бобринець»

6:7

«КІТ»

 26.03

 Енергоспорт

11:00

«Огнеупор»

10:8

«Єлисаветград»

 26.03

 Енергоспорт

12:00

«Земельник»

6:3

«Євгеніка»

 26.03

 Енергоспорт

13:00

«Інгульська шахта»

2:12

ФК «Новоукраїнка»




Переглядів (15106)