Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"



  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Інгул» (Кіровоградський р-н)

18

18

0

0

135

30

+105

54

2

«Бобринець» ()

18

16

0

2

127

67

+60

48

3

ФК «Новий-Парадіз» (Кропивницький)

18

12

2

4

103

70

+33

38

4

«Дніпро-Кіровоград» (Кропивницький)

18

9

2

7

77

81

-4

29

5

«Моноліт» (Кропивницький)

18

7

1

10

76

100

-24

22

6

ФК «Компаніївка» ()

18

6

2

10

86

97

-11

20

7

«Найк» (Кропивницький)

18

5

2

11

78

99

-21

17

8

«Агроноватор» (Кропивницький)

18

5

2

11

59

99

-46

17

9

ФК «Динамо» (Компаніївський р-н)

18

4

3

11

58

87

-29

15

10

«Євгеніка» (Кропивницький)

18

1

0

17

53

122

-69

3

 

 

  

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

49

Павленко Євгеній

ФК «Інгул»

33

Потьомкін Святослав

ФК «Інгул»

29

Гайсьонок Ярослав

«Моноліт»

27

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

03.11

Енергоспорт

17:00

ФК Компаніївка

2:7

ФК «Інгул»

03.11

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

7:5

«Моноліт»

03.11

Енергоспорт

19:00

ФК Новий-Парадіз

7:4

«Найк»

03.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

8:3

«Євгеніка»

03.11

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

2:1

ФК «Динамо»

2 тур

10.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

«Агроноватор»

10.11

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

1:6

ФК «Динамо»

10.11

Енергоспорт

19:00

«Найк»

5:5

ФК Компаніївка

10.11

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

1:4

ФК Новий-Парадіз

10.11

Енергоспорт

21:00

«Дніпро-Кіровог»

3:12

«Бобринець»

3 тур

17.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Динамо»

1:8

ФК «Інгул»

17.11

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

8:1

«Дніпро-Кіровог»

17.11

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

4:5

«Моноліт»

17.11

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

4:4

«Найк»

17.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

10:3

«Євгеніка»

4 тур

24.11

Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

2:9

ФК «Інгул»

25.11

Енергоспорт

18:00

«Найк»

1:3

ФК «Динамо»

24.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

5:3

«Агроноватор»

24.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

6:3

ФК Компаніївка

24.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

7:1

ФК Новий-Парадіз

5 тур

01.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

«Найк»

01.12

Енергоспорт

18:00

ФК Компаніївка

3:9

«Бобринець»

01.12

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

2:4

«Дніпро-Кіровог»

01.12

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

2:8

«Моноліт»

01.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

8:2

«Євгеніка»

6 тур

08.12

Енергоспорт

17:00

«Моноліт»

0:3

ФК «Інгул»

08.12

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

4:5

«Найк»

08.12

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

9:6

«Агроноватор»

08.12

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

6:4

ФК «Динамо»

08.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

6:4

ФК Компаніївка

7 тур

15.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

5:3

«Дніпро-Кіровог»

15.12

Енергоспорт

18:00

«Агроноватор»

2:9

ФК Новий-Парадіз

15.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

3:7

«Бобринець»

15.12

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

6:3

«Євгеніка»

15.12

Енергоспорт

21:00

«Найк»

5:7

«Моноліт»

8 тур

22.12

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

1:4

ФК «Інгул»

22.12

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

3:5

«Найк»

22.12

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

8:2

«Моноліт»

22.12

Енергоспорт

20:00

ФК Новий-Парадіз

3:3

ФК «Динамо»

22.12

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

11:6

«Агроноватор»

9 тур

12.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

9:0

ФК Новий-Парадіз

12.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

5:6

ФК Компаніївка

12.01

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

8:2

«Євгеніка»

12.01

Енергоспорт

20:00

«Найк»

5:6

«Бобринець»

12.01

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

2:7

«Дніпро-Кіровог»

10 тур

19.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

7:4

ФК Компаніївка

19.01

Енергоспорт

18:00

«Моноліт»

5:8

«Бобринець»

19.01

Енергоспорт

19:00

«Найк»

7:8

ФК Новий-Парадіз

19.01

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

5:7

«Дніпро-Кіровог»

19.01

Енергоспорт

21:00

ФК «Динамо»

3:3

«Агроноватор»

11 тур

26.01

Енергоспорт

17:00

«Агроноватор»

2:9

ФК «Інгул»

26.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

5:1

«Євгеніка»

26.01

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

6:2

«Найк»

26.01

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

6:4

«Дніпро-Кіровог»

26.01

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

11:6

«Моноліт»

12 тур

02.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

ФК «Динамо»

02.02

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

0:6

ФК Новий-Парадіз

02.02

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

4:5

ФК Компаніївка

02.02

Енергоспорт

20:00

«Найк»

3:6

«Агроноватор»

02.02

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

6:8

«Бобринець»

13 тур

09.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

14:1

«Євгеніка»

09.02

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

4:9

«Найк»

09.02

Енергоспорт

19:00

ФК Новий-Парадіз

3:6

«Бобринець»

09.02

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

3:4

«Дніпро-Кіровог»

09.02

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

3:6

«Моноліт»

14 тур

16.02

Енергоспорт

17:00

«Найк»

3:9

ФК «Інгул»

16.02

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

8:4

ФК Компаніївка

16.02

Енергоспорт

19:00

«Дніпро-Кіровог»

6:0

«Агроноватор»

16.02

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

4:3

ФК «Динамо»

16.02

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

2:8

ФК Новий-Парадіз

15 тур

23.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

10:4

«Моноліт»

23.02

Енергоспорт

18:00

«Найк»

4:3

«Євгеніка»

23.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

4:4

«Дніпро-Кіровог»

23.02

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

3:7

«Бобринець»

23.02

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

6:6

ФК Новий-Парадіз

16 тур

19.02

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

2:7

ФК «Інгул»

02.03

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

8:1

«Агроноватор»

02.03

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

6:2

ФК «Динамо»

02.03

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

3:5

ФК Компаніївка

02.03

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

3:10

«Найк»

17 тур

09.03

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

4:3

«Бобринець»

09.03

Енергоспорт

18:00

«Найк»

3:6

«Дніпро-Кіровог»

09.03

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

6:4

«Євгеніка»

09.03

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

3:5

ФК Новий-Парадіз

09.03

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

5:4

ФК Компаніївка

18 тур

16.03

Енергоспорт

17:00

ФК Новий-Парадіз

2:6

ФК «Інгул»

16.03

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

3:3

«Моноліт»

16.03

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

0:3

«Агроноватор»

16.03

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

7:3

«Найк»

16.03

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

5:6

ФК «Динамо»



Переглядів (162)