Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Нова Поліція» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«Енерго» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«Металург» (Кіровоградський)

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФК «Новоукраїнка» ()

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«Ельбрук» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

7

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

8

«Огнеупор» (Кіровоградський)

 

 

 

 

 

 

 

 

9

«Земельник» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

10

«Рятівник» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

11

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

12

«Фаворит» (Кропивницький)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

    

 

 

 

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

28.10

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Земельник»

28.10

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

 

«Єлисаветградські»

28.10

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Рятівник»

28.10

Енергоспорт

19:00

«Нова Поліція»

 

«Фаворит»

28.10

Енергоспорт

20:00

«Ельбрук»

 

«Огнеупор»

28.10

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК «Арсенал»

2 тур

04.11

Енергоспорт

16:00

«Рятівник»

 

ФК «Новоукраїнка»

04.11

Енергоспорт

17:00

«Нова Поліція»

 

«Енерго»

04.11

Енергоспорт

18:00

«Єлисаветградські»

 

«Металург»

04.11

Енергоспорт

19:00

«Фаворит»

 

ФК «Арсенал»

04.11

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Ельбрук»

04.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

 

«Україна-Дудляр»

3 тур

11.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Єлисаветградські»

11.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Нова Поліція»

11.11

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

 

«Фаворит»

11.11

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

 

«Рятівник»

11.11

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

 

«Земельник»

11.11

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

 

«Огнеупор»

4 тур

18.11

Енергоспорт

16:00

«Нова Поліція»

 

ФК «Новоукраїнка»

18.11

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

 

«Металург»

18.11

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Огнеупор»

18.11

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

 

«Ельбрук»

18.11

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

 

«Україна-Дудляр»

18.11

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

ФК «Арсенал»

5 тур

25.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Енерго»

25.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Фаворит»

25.11

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

 

«Нова Поліція»

25.11

Енергоспорт

19:00

«Україна-Дудляр»

 

«Єлисаветградські»

25.11

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

 

«Рятівник»

25.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

 

«Земельник»

6 тур

02.12

Енергоспорт

16:00

«Металург»

 

ФК «Новоукраїнка»

02.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Земельник»

02.12

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

 

«Ельбрук»

02.12

Енергоспорт

19:00

«Нова Поліція»

 

«Україна-Дудляр»

02.12

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

 

ФК «Арсенал»

02.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Огнеупор»

7 тур

09.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Фаворит»

09.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Металург»

09.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Енерго»

09.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Нова Поліція»

09.12

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

«Єлисаветградські»

09.12

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Рятівник»

8 тур

16.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Ельбрук»

16.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Рятівник»

16.12

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Україна-Дудляр»

16.12

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

 

ФК «Арсенал»

16.12

Енергоспорт

20:00

«Нова Поліція»

 

«Огнеупор»

16.12

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

 

«Земельник»

9 тур

23.12

Енергоспорт

16:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК «Новоукраїнка»

23.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Фаворит»

23.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Арсенал»

 

«Металург»

23.12

Енергоспорт

19:00

«Огнеупор»

 

«Енерго»

23.12

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Нова Поліція»

23.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Єлисаветградські»

10 тур

30.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

ФК «Арсенал»

30.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

«Україна-Дудляр»

30.12

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Єлисаветградські»

30.12

Енергоспорт

19:00

«Металург»

 

«Огнеупор»

30.12

Енергоспорт

20:00

«Енерго»

 

«Земельник»

30.12

Енергоспорт

21:00

«Нова Поліція»

 

«Рятівник»

11 тур

07.12

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветградські»

 

«Нова Поліція»

07.12

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

 

«Енерго»

07.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Фаворит»

07.12

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

 

«Металург»

07.12

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

ФК «Новоукраїнка»

07.12

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

 

«Ельбрук»

12 тур

13.01

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

 

ФК «Новоукраїнка»

13.01

Енергоспорт

17:00

«Єлисаветградські»

 

«Енерго»

13.01

Енергоспорт

18:00

«Рятівник»

 

«Металург»

13.01

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Україна-Дудляр»

13.01

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

«Ельбрук»

13.01

Енергоспорт

21:00

«Фаворит»

 

«Нова Поліція»

13 тур

20.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Рятівник»

20.01

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

 

«Нова Поліція»

20.01

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Єлисаветградські»

20.01

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Фаворит»

20.01

Енергоспорт

20:00

«Ельбрук»

 

«Земельник»

20.01

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

 

«Огнеупор»

14 тур

27.01

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветградські»

 

ФК «Новоукраїнка»

27.01

Енергоспорт

17:00

«Нова Поліція»

 

«Металург»

27.01

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

 

«Енерго»

27.01

Енергоспорт

19:00

«Рятівник»

 

«Ельбрук»

27.01

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Україна-Дудляр»

27.01

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

 

ФК «Арсенал»

15 тур

03.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Нова Поліція»

03.02

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Енерго»

03.02

Енергоспорт

18:00

«Огнеупор»

 

«Фаворит»

03.02

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

 

«Єлисаветградські»

03.02

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

 

«Рятівник»

03.02

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

 

«Земельник»

16 тур

10.02

Енергоспорт

16:00

«Енерго»

 

ФК «Новоукраїнка»

10.02

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Металург»

10.02

Енергоспорт

18:00

«Нова Поліція»

 

«Ельбрук»

10.02

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

 

«Україна-Дудляр»

10.02

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

 

ФК «Арсенал»

10.02

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Огнеупор»

17 тур

17.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Металург»

17.02

Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

 

«Рятівник»

17.02

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

 

«Енерго»

17.02

Енергоспорт

19:00

«Україна-Дудляр»

 

«Нова Поліція»

17.02

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

 

«Єлисаветградські»

17.02

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Фаворит»

18 тур

24.02

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

 

ФК «Новоукраїнка»

24.02

Енергоспорт

17:00

«Металург»

 

«Ельбрук»

24.02

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

 

«Україна-Дудляр»

24.02

Енергоспорт

19:00

«Нова Поліція»

 

ФК «Арсенал»

24.02

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

 

«Огнеупор»

24.02

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Земельник»

19 тур

03.03

Енергоспорт

16:00

«Ельбрук»

 

ФК «Новоукраїнка»

03.03

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

 

«Фаворит»

03.03

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

 

«Металург»

03.03

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

 

«Енерго»

03.03

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

 

«Нова Поліція»

03.03

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

 

«Єлисаветградські»

20 тур

10.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Україна-Дудляр»

10.03

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

 

«Ельбрук»

10.03

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

ФК «Арсенал»

10.03

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

 

«Огнеупор»

10.03

Енергоспорт

20:00

«Нова Поліція»

 

«Земельник»

10.03

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

 

«Рятівник»

21 тур

17.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Арсенал»

 

ФК «Новоукраїнка»

17.03

Енергоспорт

17:00

«Україна-Дудляр»

 

«Ельбрук»

17.03

Енергоспорт

18:00

«Єлисаветградські»

 

«Фаворит»

17.03

Енергоспорт

19:00

«Огнеупор»

 

«Металург»

17.03

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

 

«Енерго»

17.03

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

 

«Нова Поліція»

22 тур

15.02

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

 

«Україна-Дудляр»

15.02

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

 

ФК «Арсенал»

15.02

Енергоспорт

18:00

«Металург»

 

«Земельник»

15.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Огнеупор»

15.02

Енергоспорт

20:00

«Енерго»

 

«Рятівник»

15.02

Енергоспорт

21:00

«Нова Поліція»

 

«Єлисаветградські»





Переглядів (15505)