8 - й чемпіонат з футзалу "П’ята ліга"

Спонсор чемпіонату компанія "Сонант"





Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Пятихатки" Кіровоград

14

14

0

0

149

55

+94

42

2

"КДЮСШ-2-Сокіл" Кіровоград

14

10

2

2

103

64

+39

32

3

«Буревісник» Знам’янський р-н

14

6

1

7

78

68

+10

19

4

"Агроспорт" Кіровоградський р-н

14

6

1

7

76

75

+1

19

5

«Форсаж» Кіровоград

14

5

1

8

51

71

-20

16

6

«Мегаполіс» Кіровоград

14

5

0

9

54

77

-23

15

7

ФК «Скіф» Компаніївка

14

4

2

8

65

85

-20

14

8

ФК «Славія» Кіровоградський р-н

14

1

1

12

38

120

-82

4



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Іщенко Дмитро

«КДЮСШ-2-Сокіл»

58

Довженко Олександр

«Буревісник»

35

Гончар Олег

ФК «Скіф»

33



Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

08.11

СДЮШОР-2

12:00

ФК «Скіф»

4:14

"Пятихатки"

08.11

СДЮШОР-2

12:00

ФК«Славія»

3:11

"Агроспорт"

08.11

СДЮШОР-2

13:00

«Мегаполіс»

5:4

«Буревісник»

08.11

СДЮШОР-2

13:00

"Форсаж"

4:10

"КДЮСШ-2-Сокіл"

2 тур

15.11

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

9:3

"КДЮСШ-2-Сокіл"

15.11

СДЮШОР-2

12:00

«Буревісник»

10:2

"Форсаж"

15.11

СДЮШОР-2

13:00

"Агроспорт"

8:4

«Мегаполіс»

15.11

СДЮШОР-2

13:00

ФК «Скіф»

5:2

ФК«Славія»

3 тур

22.11

СДЮШОР-2

12:00

ФК«Славія»

5:17

"Пятихатки"

22.11

СДЮШОР-2

12:00

«Мегаполіс»

5:3

ФК «Скіф»

22.11

СДЮШОР-2

13:00

"Форсаж"

4:7

"Агроспорт"

22.11

СДЮШОР-2

13:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

9:7

«Буревісник»

4 тур

29.11

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

11:4

«Буревісник»

29.11

СДЮШОР-2

12:00

"Агроспорт"

4:7

"КДЮСШ-2-Сокіл"

29.11

СДЮШОР-2

13:00

ФК «Скіф»

4:2

"Форсаж"

29.11

СДЮШОР-2

13:00

ФК«Славія»

4:3

«Мегаполіс»

5 тур

06.12

СДЮШОР-2

12:00

«Мегаполіс»

4:11

"Пятихатки"

06.12

СДЮШОР-2

12:00

"Форсаж"

5:2

ФК«Славія»

06.12

СДЮШОР-2

13:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

6:3

ФК «Скіф»

06.12

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

6:6

"Агроспорт"

6 тур

13.12

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

8:4

"Агроспорт"

13.12

СДЮШОР-2

12:00

ФК «Скіф»

6:9

«Буревісник»

13.12

СДЮШОР-2

13:00

ФК«Славія»

0:9

"КДЮСШ-2-Сокіл"

13.12

СДЮШОР-2

13:00

«Мегаполіс»

3:5

"Форсаж"

7 тур

16.01

СДЮШОР-2

12:00

"Форсаж"

2:9

"Пятихатки"

16.01

СДЮШОР-2

12:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

10:3

«Мегаполіс»

16.01

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

13:4

ФК«Славія»

16.01

СДЮШОР-2

13:00

"Агроспорт"

6:5

ФК «Скіф»

8 тур

24.01

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

12:4

ФК «Скіф»

24.01

СДЮШОР-2

12:00

"Агроспорт"

11:3

ФК«Славія»

24.01

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

3:2

«Мегаполіс»

24.01

СДЮШОР-2

13:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

3:3

"Форсаж"

9 тур

31.01

СДЮШОР-2

12:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

6:11

"Пятихатки"

31.01

СДЮШОР-2

12:00

"Форсаж"

6:1

«Буревісник»

31.01

СДЮШОР-2

13:00

«Мегаполіс»

2:1

"Агроспорт"

31.01

СДЮШОР-2

13:00

ФК«Славія»

7:7

ФК «Скіф»

10 тур

07.02

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

13:1

ФК«Славія»

07.02

СДЮШОР-2

12:00

ФК «Скіф»

6:3

«Мегаполіс»

07.02

СДЮШОР-2

13:00

"Агроспорт"

5:3

"Форсаж"

07.02

СДЮШОР-2

13:00

«Буревісник»

7:9

"КДЮСШ-2-Сокіл"

11 тур

14.02

СДЮШОР-2

12:00

«Буревісник»

4:5

"Пятихатки"

14.02

СДЮШОР-2

12:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

8:3

"Агроспорт"

14.02

СДЮШОР-2

13:00

"Форсаж"

5:3

ФК «Скіф»

14.02

СДЮШОР-2

13:00

«Мегаполіс»

8:2

ФК«Славія»

12 тур

21.02

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

14:5

«Мегаполіс»

21.02

СДЮШОР-2

12:00

ФК«Славія»

2:3

"Форсаж"

21.02

СДЮШОР-2

13:00

ФК «Скіф»

4:4

"КДЮСШ-2-Сокіл"

21.02

СДЮШОР-2

13:00

"Агроспорт"

1:5

«Буревісник»

13 тур

28.02

СДЮШОР-2

14:00

"Агроспорт"

4:8

"Пятихатки"

28.02

СДЮШОР-2

14:00

«Буревісник»

5:2

ФК «Скіф»

28.02

СДЮШОР-2

15:00

"КДЮСШ-2-Сокіл"

15:3

ФК«Славія»

28.02

СДЮШОР-2

15:00

"Форсаж"

2:4

«Мегаполіс»

14 тур

06.03

СДЮШОР-2

12:00

"Пятихатки"

7:5

"Форсаж"

06.03

СДЮШОР-2

12:00

«Мегаполіс»

3:4

"КДЮСШ-2-Сокіл"

06.03

СДЮШОР-2

13:00

ФК«Славія»

-:- 

«Буревісник»

06.03

СДЮШОР-2

13:00

ФК «Скіф»

9:5

"Агроспорт"



Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

ФК «Скіф» Компаніївка

 Гончар Олег

066 611 75 39

ФК «Славія» Кіровоградський р-н

 

099 429-04-61

«Мегаполіс» Кіровоград

 

066 926-92-06

"Форсаж" Кіровоград 

 

099 196-92-00

"КДЮСШ-2-Сокіл" Кіровоград

 Іщенко Геннадій

050 768-99-49

«Агроспорт» Кіровоградський р-н 

Худяков Сергій 

066 557-44-28 

 «Пятихатки» Кіровоград

Дімітров Роман 

099 677-75-03 

«Буревісник» Знам’янський р-н

Довженко Олександр

095 521-0914

 

 


Переглядів (4507)