8 - й чемпіонат з футзалу "Четверта ліга"

Спонсор чемпіонату компанія "Сонант"


 




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Нива» Компаніївський р-н

14

11

1

2

113

66

+47

34

2

«Арнаутово-Спорт» Кіровоград

14

9

0

5

99

45

+44

27

3

"Борисфен" Кіровоград

14

9

0

5

93

56

+37

27

4

«EuroPaw» Кіровоград

14

9

0

5

79

74

+5

27

5

 ФК «Парадіз-2» Кіровоград

14

6

1

7

63

77

-14

19

6

«ЛІМ-Сервіс» Кіровоград

14

5

1

8

76

79

-3

16

7

 «СДЮШОР-2» Кіровоград

14

3

0

11

61

130

-69

9

8

«Титан» Кіровоград

14

2

1

11

57

104

-47

7

 



 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Іванець Володимир

«Нива»

42

Мацько Роман

«Арнаутово Спорт»

25

Карандуков Ярослав

«ЛІМ Сервіс»

23

Ткаченко Віталій

«Нива»

22

Ушаков Андрій

«Арнаутово Спорт»

21

 

 

 

         

       

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

08.11

Юність

17:00

«Арнаутово-Спорт»

10:1

«СДЮШОР-2»

08.11

Юність

18:00

«Борисфен»

4:1

ФК «Парадіз-2»

08.11

Юність

20:00

«EuroPaw»

8:4

«ЛІМ-Сервіс»

08.11

Юність

19:00

«Нива»

13:2

«Титан»

2 тур

15.11

СДЮШОР-2

09:00

«СДЮШОР-2»

2:10

«Титан»

15.11

СДЮШОР-2

09:00

«ЛІМ-Сервіс»

4:5

«Нива»

14.11

СДЮШОР-2

11:00

ФК «Парадіз-2»

0:6

«EuroPaw»

14.11

СДЮШОР-2

12:00

«Арнаутово-Спорт»

3:5

«Борисфен»

3 тур

21.11

Юність

17:00

«Борисфен»

7:3

«СДЮШОР-2»

22.11

Юність

20:00

«EuroPaw»

4:3

«Арнаутово-Спорт»

22.11

Юність

19:00

«Нива»

13:7

ФК «Парадіз-2»

21.11

Юність

18:00

«Титан»

4:4

«ЛІМ-Сервіс»

4 тур

28.11

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

3:14

«ЛІМ-Сервіс»

28.11

Юність

18:00

ФК «Парадіз-2»

3:6

«Титан»

29.11

Юність

19:00

«Арнаутово-Спорт»

8:10

«Нива»

29.11

Юність

20:00

«Борисфен»

9:4

«EuroPaw»

5 тур

06.12

Юність

20:00

«EuroPaw»

12:0

«СДЮШОР-2»

05.12

Юність

17:00

«Нива»

7:2

«Борисфен»

05.12

Юність

18:00

«Титан»

4:17

«Арнаутово-Спорт»

06.12

Юність

19:00

«ЛІМ-Сервіс»

3:8

ФК «Парадіз-2»

6 тур

12.12

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

1:7

ФК «Парадіз-2»

13.12

Юність

19:00

«Арнаутово-Спорт»

5:8

«ЛІМ-Сервіс»

12.12

Юність

18:00

«Борисфен»

12:1

«Титан»

13.12

Юність

20:00

«EuroPaw»

5:9

«Нива»

7 тур

16.01

Юність

17:00

«Нива»

12:4

«СДЮШОР-2»

17.01

Юність

20:00

«Титан»

5:7

«EuroPaw»

17.01

Юність

19:00

«ЛІМ-Сервіс»

2:10

«Борисфен»

16.01

Юність

18:00

ФК «Парадіз-2»

4:3

«Арнаутово-Спорт»

8 тур

23.01

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

3:8

«Арнаутово-Спорт»

24.01

Юність

19:00

ФК «Парадіз-2»

5:4

«Борисфен»

30.01

Юність

16:00

«ЛІМ-Сервіс»

2:4

«EuroPaw»

23.01

Юність

18:00

«Титан»

0:3

«Нива»

9 тур

30.01

Юність

17:00

«Титан»

7:11

«СДЮШОР-2»

31.01

Юність

19:00

«Нива»

6:8

«ЛІМ-Сервіс»

31.01

Юність

20:00

«EuroPaw»

6:4

ФК «Парадіз-2»

30.01

Юність

18:00

«Борисфен»

2:4

«Арнаутово-Спорт»

10 тур

06.02

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

3:13

«Борисфен»

07.02

Юність

20:00

«Арнаутово-Спорт»

10:4

«EuroPaw»

06.02

Юність

18:00

ФК «Парадіз-2»

5:5

«Нива»

07.02

Юність

19:00

«ЛІМ-Сервіс»

10:4

«Титан»

11 тур

13.02

Юність

17:00

«ЛІМ-Сервіс»

7:8

«СДЮШОР-2»

13.02

Юність

18:00

«Титан»

5:6

ФК «Парадіз-2»

14.02

Юність

19:00

«Нива»

3:9

«Арнаутово-Спорт»

14.02

Юність

20:00

«EuroPaw»

5:11

«Борисфен»

12 тур

20.02

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

5:8

«EuroPaw»

20.02

Юність

18:00

«Борисфен»

2:5

«Нива»

21.02

Юність

20:00

«Арнаутово-Спорт»

5:3

«Титан»

21.02

Юність

19:00

ФК «Парадіз-2»

5:3

«ЛІМ-Сервіс»

13 тур

27.02

Юність

17:00

ФК «Парадіз-2»

5:9

«СДЮШОР-2»

28.02

Юність

19:00

«ЛІМ-Сервіс»

1:5

«Арнаутово-Спорт»

27.02

Юність

18:00

«Титан»

6:8

«Борисфен»

28.02

Юність

20:00

«Нива»

12:2

«EuroPaw»

14 тур

05.03

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

8:10

«Нива»

06.03

Юність

20:00

«EuroPaw»

3:0

«Титан»

06.03

Юність

19:00

«Борисфен»

4:7

«ЛІМ-Сервіс»

05.03

Юність

18:00

«Арнаутово-Спорт»

9:3

ФК «Парадіз-2»



Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Арнаутово-Спорт» Кіровоград

Пустовойт Станіслав

066-122-72-13

«Борисфен» Кіровоград


099 905-49-53

«EuroPaw» Кіровоград

Данілов Денис

066-788-58-78

«Нива» Компаніївський р-н

Іванець Володимир

099-909-07-47

«Титан» Кіровоград

Акопян Геворк

099-235-69-88

«ЛІМ-Сервіс» Кіровоград

Завірюха Євген

095-190-89-37

ФК «Парадіз-2» Кіровоград

Польовий Дмитро

095-447-05-53

«СДЮШОР-2» Кіровоград

Ігнатьєв Олександр

095-166-85-52

 

Переглядів (4516)