8 - й чемпіонат з футзалу "Друга ліга"

Спонсор чемпіонату компанія "Сонант"





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Новоукраїнка»

14

12

1

1

92

51

+41

37

2

ФК «Динамо» Компаніївський р-н

14

8

3

3

65

47

+18

27

3

ФК «Грузьке» Кіровоградський р-н

14

7

3

4

61

47

+14

24

4

«Найк» Кіровоград

14

6

3

4

66

64

+2

21

5

«КДЮСШ-2» Кіровоград

14

5

1

8

54

62

-8

16

6

«Сокіл» Кіровоградський р-н

14

4

2

8

47

64

-17

14

7

«Ветеран-74» Кіровоград

14

4

1

9

63

87

-24

13

8

«Дніпро» Кіровоград

14

2

2

10

53

79

-26

8



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Фрітче Євген

«Ветеран-74»

28

Тітенко Олександр

ФК «Новоукраїнка»

20

Терещенко Артем

ФК «Динамо»

18

Скрипченко Дмитро

ФК «Грузьке»

18

Кріт Вадим

ФК «Новоукраїнка»

18



   

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

01.11

СДЮШОР-2

14:00

«Сокіл»

4:2

ФК «Грузьке»

01.11

СДЮШОР-2

15:00

ФК «Новоукраїнка»

9:6

«КДЮСШ-2»

01.11

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

3:6

ФК «Динамо»

01.11

СДЮШОР-2

17:00

«Дніпро»

4:5

«Найк»

2 тур

08.11

СДЮШОР-2

17:00

ФК «Грузьке»

5:5

«Найк»

08.11

СДЮШОР-2

15:00

ФК «Динамо»

8:4

«Дніпро»

08.11

СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

4:7

«Ветеран-74»

08.11

СДЮШОР-2

14:00

«Сокіл»

2:9

ФК «Новоукраїнка»

3 тур

15.11

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Новоукраїнка»

6:3

ФК «Грузьке»

15.11

СДЮШОР-2

15:00

«Ветеран-74»

6:2

«Сокіл»

15.11

СДЮШОР-2

16:00

«Дніпро»

5:2

«КДЮСШ-2»

15.11

СДЮШОР-2

17:00

«Найк»

3:3

ФК «Динамо»

4 тур

22.11

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

7:2

ФК «Динамо»

22.11

СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

7:1

«Найк»

22.11

СДЮШОР-2

16:00

«Сокіл»

4:4

«Дніпро»

22.11

СДЮШОР-2

17:00

ФК «Новоукраїнка»

7:5

«Ветеран-74»

5 тур

29.11

СДЮШОР-2

14:00

«Ветеран-74»

2:6

ФК «Грузьке»

29.11

СДЮШОР-2

15:00

«Дніпро»

5:9

ФК «Новоукраїнка»

29.11

СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

7:3

«Сокіл»

29.11

СДЮШОР-2

17:00

ФК «Динамо»

3:5

«КДЮСШ-2»

6 тур

06.12

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

4:4

«КДЮСШ-2»

06.12

СДЮШОР-2

15:00

«Сокіл»

2:3

ФК «Динамо»

06.12

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Новоукраїнка»

8:1

«Найк»

06.12

СДЮШОР-2

17:00

«Ветеран-74»

3:4

«Дніпро»

7 тур

13.12

СДЮШОР-2

14:00

«Дніпро»

2:5

ФК «Грузьке»

13.12

СДЮШОР-2

15:00

«Найк»

7:3

«Ветеран-74»

13.12

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Динамо»

6:6

ФК «Новоукраїнка»

13.12

СДЮШОР-2

17:00

«КДЮСШ-2»

3:4

«Сокіл»

8 тур

24.01

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

6:2

«Сокіл»

24.01

СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

9:4

ФК «Новоукраїнка»

24.01

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Динамо»

9:1

«Ветеран-74»

24.01

СДЮШОР-2

17:00

«Найк»

10:3

«Дніпро»

9 тур

31.01

СДЮШОР-2

14:00

«Найк»

3:4

ФК «Грузьке»

31.01

СДЮШОР-2

15:00

«Дніпро»

4:8

ФК «Динамо»

31.01

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

6:3

«КДЮСШ-2»

31.01

СДЮШОР-2

17:00

ФК «Новоукраїнка»

3:1

«Сокіл»

10 тур

07.02

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

2:6

ФК «Новоукраїнка»

07.02

СДЮШОР-2

15:00

«Сокіл»

9:5

«Ветеран-74»

07.02

СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

4:3

«Дніпро»

07.02

СДЮШОР-2

17:00

ФК «Динамо»

4:4

«Найк»

11 тур

14.02

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Динамо»

5:3

ФК «Грузьке»

14.02

СДЮШОР-2

15:00

«Найк»

3:4

«КДЮСШ-2»

14.02

СДЮШОР-2

16:00

«Дніпро»

5:5

«Сокіл»

14.02

СДЮШОР-2

17:00

«Ветеран-74»

3:11

ФК «Новоукраїнка»

12 тур

21.02

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

4:4

«Ветеран-74»

21.02

СДЮШОР-2

15:00

ФК «Новоукраїнка»

5:3

«Дніпро»

21.02

СДЮШОР-2

16:00

«Сокіл»

4:5

«Найк»

21.02

СДЮШОР-2

17:00

«КДЮСШ-2»

0:2

ФК «Динамо»

13 тур

28.02

СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

1:6

ФК «Грузьке»

28.02

СДЮШОР-2

16:00

ФК «Динамо»

4:0

«Сокіл»

28.02

СДЮШОР-2

17:00

«Найк»

3:4

ФК «Новоукраїнка»

28.02

СДЮШОР-2

17:00

«Дніпро»

6:7

«Ветеран-74»

14 тур

06.03

СДЮШОР-2

14:00

ФК «Грузьке»

4:1

«Дніпро»

06.03

СДЮШОР-2

14:00

«Ветеран-74»

8:9

«Найк»

06.03

СДЮШОР-2

15:00

ФК «Новоукраїнка»

5:2

ФК «Динамо»

06.03

СДЮШОР-2

15:00

«Сокіл»

5:2

«КДЮСШ-2»

 

 

Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Сокіл» Кіровоградський р-н

Долованюк Вадим

099-244-54-91

ФК «Новоукраїнка»

Корінний Олександр

050-242-60-86

«Ветеран-74» Кіровоград

Стрельцов Олексій

066-825-45-94

«Дніпро» Кіровоград

Гайсьонок Ярослав

095-460-91-53

«Найк» Кіровоград

Кочура Андрій

066-166-61-34

ФК «Динамо» Компаніївка

Кирилюк Віктор

066-792-83-63

«КДЮСШ-2» Кіровоград

Симогулов Сергій

099-055-22-86

ФК «Грузьке» Кіровоградський р-н

Медведєв Віктор

066-130-44-23


Переглядів (4144)