8 - й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"

Спонсор чемпіонату компанія "Сонант"





Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Україна» Кіровоград

14

12

1

1

102

48

+56

37

2

«Земельник» Кіровоград

14

10

2

2

96

45

+51

32

3

«Огнеупор» Кіровоградський р-н

14

9

0

5

102

91

+11

27

4

«Бобринець»

14

8

1

5

107

78

+29

25

5

«Аграрій» Кіровоград

14

6

1

7

83

85

-2

19

6

«КІТ» Кіровоград

14

4

0

10

65

90

-25

12

7

«Єлисаветград» Кіровоград

14

2

1

11

69

138

-67

7

8

«Євгеніка» Кіровоград

14

1

2

11

44

97

-53

5



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

52

Потьомкін Святослав

«Огнеупор»

39

Бирса Ярослав

«Земельник»

26



    

  

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

01.11

Енергоспорт

15:00

«Бобринець»

3:8

«Земельник»

01.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

9:1

«Єлисаветград»

01.11

Енергоспорт

17:00

«Україна»

4:6

«Огнеупор»

31.10

Енергоспорт

13:00

«КІТ»

4:5

«Євгеніка»

2 тур

08.11

Енергоспорт

15:00

«Земельник»

4:2

«Євгеніка»

07.11

Енергоспорт

12:00

«Огнеупор»

13:4

«КІТ»

07.11

Енергоспорт

13:00

«Єлисаветград»

2:12

«Україна»

08.11

Енергоспорт

16:00

«Бобринець»

3:5

«Аграрій»

3 тур

15.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

3:8

«Земельник»

15.11

Енергоспорт

17:00

«Україна»

6:5

«Бобринець»

15.11

Енергоспорт

14:00

«КІТ»

2:7

«Єлисаветград»

15.11

Енергоспорт

15:00

«Євгеніка»

7:9

«Огнеупор»

4 тур

22.11

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

13:2

«Огнеупор»

21.11

Енергоспорт

12:00

«Єлисаветград»

3:3

«Євгеніка»

21.11

Енергоспорт

13:00

«Бобринець»

9:4

«КІТ»

22.11

Енергоспорт

17:00

«Аграрій»

6:13

«Україна»

5 тур

29.11

Енергоспорт

17:00

«Україна»

6:0

«Земельник»

29.11

Енергоспорт

16:00

«КІТ»

5:9

«Аграрій»

28.11

Енергоспорт

12:00

«Євгеніка»

1:10

«Бобринець»

28.11

Енергоспорт

13:00

«Огнеупор»

11:7

«Єлисаветград»

6 тур

06.12

Енергоспорт

15:00

«Земельник»

9:7

«Єлисаветград»

05.12

Енергоспорт

13:00

«Бобринець»

8:6

«Огнеупор»

06.12

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

4:3

«Євгеніка»

06.12

Енергоспорт

17:00

«Україна»

10:3

«КІТ»

7 тур

13.12

Енергоспорт

15:00

«КІТ»

0:7

«Земельник»

13.12

Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

1:10

«Україна»

13.12

Енергоспорт

16:00

«Огнеупор»

10:5

«Аграрій»

12.12

Енергоспорт

12:00

«Єлисаветград»

3:5

«Бобринець»

8 тур

24.01

Енергоспорт

15:00

«Земельник»

4:4

«Бобринець»

24.01

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветград»

6:14

«Аграрій»

24.01

Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

3:9

«Україна»

23.01

Енергоспорт

12:00

«Євгеніка»

3:4

«КІТ»

9 тур

31.01

Енергоспорт

15:00

«Євгеніка»

0:13

«Земельник»

30.01

Енергоспорт

12:00

«КІТ»

7:9

«Огнеупор»

31.01

Енергоспорт

17:00

«Україна»

5:3

«Єлисаветград»

31.01

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

3:7

«Бобринець»

10 тур

07.02

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

3:2

«Аграрій»

07.02

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

9:13

«Україна»

06.02

Енергоспорт

12:00

«Єлисаветград»

2:11

«КІТ»

07.02

Енергоспорт

15:00

«Огнеупор»

9:1

«Євгеніка»

11 тур

14.02

Енергоспорт

16:00

«Огнеупор»

3:6

«Земельник»

13.02

Енергоспорт

12:00

«Євгеніка»

5:8

«Єлисаветград»

14.02

Енергоспорт

15:00

«КІТ»

4:6

«Бобринець»

14.02

Енергоспорт

17:00

«Україна»

4:3

«Аграрій»

12 тур

21.02

Енергоспорт

17:00

«Земельник»

3:3

«Україна»

20.02

Енергоспорт

10:00

«Аграрій»

5:11

«КІТ»

20.02

Енергоспорт

11:00

«Бобринець»

8:6

«Євгеніка»

20.02

Енергоспорт

12:00

«Єлисаветград»

6:8

«Огнеупор»

13 тур

28.02

Енергоспорт

15:00

«Єлисаветград»

 6:16

«Земельник»

28.02

Енергоспорт

14:00

«Огнеупор»

 7:4

«Бобринець»

28.02

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

 5:5

«Аграрій»

28.02

Енергоспорт

17:00

«КІТ»

2:3

«Україна»

14 тур

06.03

Енергоспорт

15:00

«Земельник»

2:4

«КІТ»

06.03

Енергоспорт

17:00

«Україна»

6:2

«Євгеніка»

06.03

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

10:6

«Огнеупор»

05.03

Енергоспорт

12:00

«Бобринець»

26:8

«Єлисаветград»

 

 

Назва команди

П.І.Б.

Контактні телефони

«Бобринець»

Квашенко Сергій

097-986-01-91

«Аграрій» Кіровоград

Удот Ігор

066-189-15-97

«Україна» Кіровоград

Сандул Максим

050-933-55-27

«КІТ» Кіровоград

Хворов В’ячеслав

066-014-23-12

«Євгеніка» Кіровоград

Мішин Сергій

066-741-44-88

«Огнеупор» Кіровоградський р-н

Вітряченко Ігор

050-537-69-08

«Єлисаветград» Кіровоград

Філіппов Юрій

099-353-88-66

«Земельник» Кіровоград

Дудко Олександр

066-184-29-78

 

 


Переглядів (5280)