fo.ru працює в режимі перегляду. Ми проводимо модернізацію.

7 - й чемпіонат з футзалу "Друга ліга"


 

 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Україна» Кіровоград

14

11

0

3

90

50

+40

33

2

«Огнєупор» Кіровоград

14

10

1

3

101

63

+38

31

3

«Єлизаветград» Кіровоград

14

9

0

5

70

76

-6

27

4

«Грузьке» Кіровоградський р-н

14

7

1

6

68

58

+10

22

5

«Ветеран-74» Кіровоград

14

6

2

5

68

74

-6

20

6

«КДЮСШ-2» Кіровоград

14

4

2

8

58

63

-5

14

7

«Найк» Кіровоград

14

3

2

9

57

90

-33

11

8

«Динамо» Червоновершка

14

1

2

11

60

98

-38

5




Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Вітряченко Ігор

«Огнеупор»

28

Нікітін Олександр

«Єлизаветград»

25

Скрипченко Дмитро

«Грузьке»

25

Кулішенко Леонід

«Україна»

22

Потьомкін Святослав

«Огнеупор»

20

Сандул Максим

«Україна»

20

 

    

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

09.11

СДЮШОР-2

13:00

«Динамо»

4:5

«Найк»

09.11

СДЮШОР-2

14:00

«Україна»

7:2

«КДЮСШ-2»

09.11

СДЮШОР-2

15:00

«Єлизаветград»

7:3

«Огнєупор»

09.11

СДЮШОР-2

16:00

«Грузьке»

4:7

«Ветеран-74»

2 тур

16.11

СДЮШОР-2

13:00

«Динамо»

5:8

«Україна»

16.11

СДЮШОР-2

14:00

«Огнєупор»

9:6

«Грузьке»

16.11

СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

2:3

«Єлизаветград»

16.11

СДЮШОР-2

16:00

«Найк»

8:5

«Ветеран-74»

3 тур

23.11

СДЮШОР-2

13:00

«Україна»

10:4

«Найк»

23.11

СДЮШОР-2

14:00

«Єлизаветград»

6:4

«Динамо»

23.11

СДЮШОР-2

15:00

«Грузьке»

6:2

«КДЮСШ-2»

23.11

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

4:4

«Огнєупор»

4 тур

30.11

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

4:12

«Огнєупор»

30.11

СДЮШОР-2

14:00

«Україна»

8:2

«Єлизаветград»

30.11

СДЮШОР-2

15:00

«Динамо»

1:9

«Грузьке»

30.11

СДЮШОР-2

16:00

«КДЮСШ-2»

5:4

«Ветеран-74»

5 тур

07.12

СДЮШОР-2

13:00

«Єлизаветград»

8:5

«Найк»

07.12

СДЮШОР-2

14:00

«Грузьке»

2:5

«Україна»

07.12

СДЮШОР-2

15:00

«Огнєупор»

7:5

«КДЮСШ-2»

07.12

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

10:4

«Динамо»

6 тур

14.12

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

5:9

«КДЮСШ-2»

14.12

СДЮШОР-2

14:00

«Динамо»

6:1

«Огнєупор»

14.12

СДЮШОР-2

15:00

«Єлизаветград»

5:3

«Грузьке»

14.12

СДЮШОР-2

16:00

«Україна»

6:1

«Ветеран-74»

7 тур

18.01

СДЮШОР-2

13:00

«Грузьке»

4:2

«Найк»

18.01

СДЮШОР-2

14:00

«КДЮСШ-2»

3:3

«Динамо»

18.01

СДЮШОР-2

15:00

«Огнєупор»

6:7

«Україна»

18.01

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

4:9

«Єлизаветград»

8 тур

25.01

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

3:3

«Динамо»

25.01

СДЮШОР-2

14:00

«КДЮСШ-2»

5:4

«Україна»

25.01

СДЮШОР-2

15:00

«Огнєупор»

8:4

«Єлизаветград»

25.01

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

4:4

«Грузьке»

9 тур

01.02

СДЮШОР-2

13:00

«Україна»

8:6

«Динамо»

01.02

СДЮШОР-2

14:00

«Грузьке»

3:6

«Огнєупор»

01.02

СДЮШОР-2

15:00

«Єлизаветград»

4:3

«КДЮСШ-2»

01.02

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

6:4

«Найк»

10 тур

08.02

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

2:5

«Україна»

08.02

СДЮШОР-2

14:00

«Динамо»

6:8

«Єлизаветград»

08.02

СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

1:3

«Грузьке»

08.02

СДЮШОР-2

16:00

«Огнєупор»

 10:4

«Ветеран-74»

11 тур

15.02

СДЮШОР-2

13:00

«Огнєупор»

 14:2

«Найк»

15.02

СДЮШОР-2

14:00

«Єлизаветград»

 4:11

«Україна»

15.02

СДЮШОР-2

15:00

«Грузьке»

 8:7

«Динамо»

15.02

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

 5:3

«КДЮСШ-2»

12 тур

22.02

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

 8:2

«Єлизаветград»

22.02

СДЮШОР-2

14:00

«Україна»

 7:3

«Грузьке»

22.02

СДЮШОР-2

15:00

«КДЮСШ-2»

 2:8

«Огнєупор»

22.02

СДЮШОР-2

16:00

«Динамо»

 4:7

«Ветеран-74»

13 тур

01.03

СДЮШОР-2

13:00

«КДЮСШ-2»

3:3

«Найк»

01.03

СДЮШОР-2

14:00

«Огнєупор»

9:6

«Динамо»

01.03

СДЮШОР-2

15:00

«Грузьке»

8:0

«Єлизаветград»

01.03

СДЮШОР-2

16:00

«Ветеран-74»

4:1

«Україна»

14 тур

07.03

СДЮШОР-2

13:00

«Найк»

2:5

«Грузьке»

07.03

СДЮШОР-2

13:00

«Динамо»

1:13

«КДЮСШ-2»

07.03

Енергоспорт

16:00

«Україна»

3:4

«Огнєупор»

07.03

СДЮШОР-2

12:00

«Єлизаветград»

8:3

«Ветеран-74»

 

  

Переглядів (7065)