7 - й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"


 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

"Енерго" Кіровоград

14

12

0

2

96

40

+56

36

2

УВД"Олімп" Кіровоград

14

12

0

2

105

49

+56

36

3

"Металург" Кіровоград

14

10

0

4

79

74

+5

30

4

«Техуніверситет» Кіровоград

14

9

0

5

86

73

+13

27

5

«Водник» Кіровоград

14

7

0

7

69

74

-5

21

6

«Інгульська шахта» Кіровоград

14

3

1

10

72

89

-17

10

7

«Пятихатки» Кіровоград

14

2

0

12

53

106

-53

6

8

«Шахтар» Смоліно

14

0

1

13

77

132

-55

1

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Ліновиченко Олександр

«Техуніверситет»

30

Пашко Євген

 «Шахтар»

25

Гедерім Максим

«Техуніверситет»

24

Карпінець Антон

УВД «Олімп»

23

Пашко Олександр

«Шахтар»

22

Порошин Андрій

«Пятихатки»

20

 

  

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

08.11

Енергоспорт

10:00

«Енерго»

4:3

«Водник»

08.11

Енергоспорт

11:00

УВД «Олімп»

9:2

«Пятихатки»

08.11

Енергоспорт

12:00

«Шахтар»

6:11

«Інгульська шахта»

09.11

Енергоспорт

19:00

«Техуніверситет»

3:1

«Металург»

2 тур

15.11

Енергоспорт

10:00

«Водник»

2:7

УВД «Олімп»

15.11

Енергоспорт

11:00

«Металург»

2:1

«Енерго»

15.11

Енергоспорт

12:00

«Пятихатки»

0:3

«Інгульська шахта»

16.11

Енергоспорт

19:00

«Техуніверситет»

9:2

«Шахтар»

3 тур

22.11

Енергоспорт

10:00

«Інгульська шахта»

4:7

УВД «Олімп»

22.11

Енергоспорт

11:00

«Пятихатки»

2:7

«Енерго»

22.11

Енергоспорт

12:00

«Металург»

10:7

«Шахтар»

23.11

Енергоспорт

19:00

«Водник»

4:7

«Техуніверситет»

4 тур

29.11

Енергоспорт

11:00

«Металург»

9:6

«Водник»

29.11

Енергоспорт

10:00

УВД «Олімп»

11:6

«Шахтар»

30.11

Енергоспорт

19:00

«Техуніверситет»

6:4

«Пятихатки»

03.12

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

6:2

«Інгульська шахта»

5 тур

07.12

Енергоспорт

09:00

«Водник»

5:4

«Пятихатки»

07.12

Енергоспорт

10:00

«Металург»

5:4

«Інгульська шахта»

07.12

Енергоспорт

11:00

«Енерго»

10:3

«Шахтар»

07.12

Енергоспорт

12:00

«Техуніверситет»

2:6

УВД «Олімп»

6 тур

13.12

Енергоспорт

10:00

УВД «Олімп»

2:0

«Металург»

13.12

Енергоспорт

11:00

«Інгульська шахта»

4:5

«Водник»

13.12

Енергоспорт

12:00

«Шахтар»

7:8

«Пятихатки»

14.12

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

8:2

«Техуніверситет»

7 тур

17.01

Енергоспорт

10:00

«Пятихатки»

3:4

«Металург»

17.01

Енергоспорт

11:00

«Шахтар»

10:12

«Водник»

17.01

Енергоспорт

12:00

УВД «Олімп»

5:10

«Енерго»

18.01

Енергоспорт

19:00

«Інгульська шахта»

3:5

«Техуніверситет»

8 тур

24.01

Енергоспорт

10:00

УВД «Олімп»

3:5

«Водник»

24.01

Енергоспорт

11:00

«Енерго»

10:0

«Металург»

24.01

Енергоспорт

12:00

«Інгульська шахта»

 10:7

«Пятихатки»

25.01

Енергоспорт

19:00

«Шахтар»

 9:11

«Техуніверситет»

9 тур

31.01

Енергоспорт

10:00

«Пятихатки»

2:12

УВД «Олімп»

31.01

Енергоспорт

11:00

«Водник»

2:3

«Енерго»

31.01

Енергоспорт

12:00

«Інгульська шахта»

7:7

«Шахтар»

01.02

Енергоспорт

19:00

«Металург»

3:2

«Техуніверситет»

10 тур

07.02

Енергоспорт

10:00

УВД «Олімп»

9:2

«Інгульська шахта»

07.02

Енергоспорт

11:00

«Енерго»

9:5

«Пятихатки»

07.02

Енергоспорт

12:00

«Шахтар»

7:13

«Металург»

08.02

Енергоспорт

19:00

«Техуніверситет»

6:5

«Водник»

11 тур

14.02

Енергоспорт

10:00

«Водник»

7:12

«Металург»

14.02

Енергоспорт

11:00

«Інгульська шахта»

3:6

«Енерго»

14.02

Енергоспорт

12:00

«Шахтар»

6: 10

УВД «Олімп»

15.02

Енергоспорт

19:00

«Пятихатки»

3:13

«Техуніверситет»

12 тур

21.02

Енергоспорт

10:00

«Інгульська шахта»

 6:9

«Металург»

21.02

Енергоспорт

11:00

«Пятихатки»

2:5

«Водник»

21.02

Енергоспорт

12:00

«Шахтар»

 3:12

«Енерго»

22.02

Енергоспорт

19:00

УВД «Олімп»

 8:5

«Техуніверситет»

13 тур

28.02

Енергоспорт

10:00

«Металург»

0:11

УВД «Олімп»

28.02

Енергоспорт

11:00

«Водник»

5:3

«Інгульська шахта»

28.02

Енергоспорт

12:00

«Пятихатки»

6:5

«Шахтар»

01.03

Енергоспорт

19:00

«Техуніверситет»

3:7

«Енерго»

14 тур

07.03

Енергоспорт

10:00

«Металург»

 11:5

«Пятихатки»

07.03

Енергоспорт

09:00

«Водник»

3:0

«Шахтар»

07.03

Енергоспорт

12:00

«Енерго»

3:5

УВД «Олімп»

07.03

Енергоспорт

11:00

«Техуніверситет»

 12:10

«Інгульська шахта»

 

 

 

 

Переглядів (8006)