Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

2-й чемпіонат з міні-футболу "Перша ліга"





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Сокіл»

18

12

2

4

79

50

+29

38

2

ФК «Новгородка»

18

10

3

5

90

65

+25

33

3

«Вересень»

18

9

4

5

68

55

+13

31

4

«Дніпро-Кіровоград»

18

9

3

6

86

66

+20

30

5

«Ельбрук»

18

9

2

7

94

85

+9

29

6

«Мегаполіс»

18

9

1

8

82

81

+1

28

7

«Моноліт»

18

5

6

7

91

77

+14

21

8

«Агроноватор»

18

5

3

10

57

87

-30

18

9

«Земельник-2»

18

5

2

11

67

93

-26

17

10

«Скіф»

18

3

2

13

50

105

-55

11

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Зайцев Олександр

«Моноліт»

48

Гедерим Максим

«Ельбрук»

30

Павленко Євгеній

«Сокіл»

27

Захожий Євгеній

ФК «Новгородка»

27

 

 

 

 


   


Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

22.05

Юність

17:00

Земельник-2

7:1

Скіф

22.05

Юність

18:00

Моноліт

3:3

Агроноватор

22.05

Юність

19:00

Вересень

2:2

Дніпро-Кіровоград

22.05

Юність

20:00

Сокіл

2:3

ФК Новгородка

22.05

Юність

21:00

Мегаполіс

5:7

Ельбрук

2 тур

29.05

Юність

17:00

Агроноватор

1:5

Вересень

29.05

Юність

18:00

ФК Новгородка

6:3

Земельник-2

29.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

1:3

Сокіл

29.05

Юність

20:00

Ельбрук

5:2

Скіф

29.05

Юність

21:00

Мегаполіс

4:3

Моноліт

3 тур

05.06

Юність

17:00

Моноліт

 11:5

Ельбрук

05.06

Юність

18:00

Вересень

5:4

Мегаполіс

05.06

Юність

19:00

Сокіл

2:3

Агроноватор

05.06

Юність

20:00

Земельник-2

4:7

Дніпро-Кіровоград

05.06

Юність

21:00

Скіф

3:10

ФК Новгородка

4 тур

12.06

Юність

17:00

Мегаполіс

2:4

Сокіл

12.06

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

2:7

Скіф

12.06

Юність

19:00

Агроноватор

3:3

Земельник-2

12.06

Юність

20:00

Ельбрук

9:5

ФК Новгородка

12.06

Юність

21:00

Моноліт

5:5

Вересень

5 тур

19.06

Юність

17:00

Вересень

3:4

Ельбрук

19.06

Юність

18:00

Земельник-2

3:2

Мегаполіс

19.06

Юність

19:00

Сокіл

7:3

Моноліт

19.06

Юність

20:00

Агроноватор

3:5

Скіф

19.06

Юність

21:00

ФК Новгородка

3:3

Дніпро-Кіровоград

6 тур

26.06

Юність

17:00

Ельбрук

5:6

Дніпро-Кіровоград

26.06

Юність

18:00

Агроноватор

4:3

ФК Новгородка

26.06

Юність

19:00

Мегаполіс

5:2

Скіф

26.06

Юність

20:00

Моноліт

10:7

Земельник-2

26.06

Юність

21:00

Вересень

3:3

Сокіл

7 тур

03.07

Юність

17:00

Скіф

3:3

Моноліт

03.07

Юність

18:00

Земельник-2

4:5

Вересень

03.07

Юність

19:00

Сокіл

3:0

Ельбрук

05.07

Енергоспорт

20:00

ФК Новгородка

9:2

Мегаполіс

03.07

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

5:0

Агроноватор

8 тур

10.07

Юність

17:00

Сокіл

3:0

Земельник-2

10.07

Юність

18:00

Мегаполіс

5:8

Дніпро-Кіровоград

10.07

Юність

19:00

Моноліт

3:4

ФК Новгородка

10.07

Юність

20:00

Вересень

 5:4

Скіф

10.07

Юність

21:00

Ельбрук

8:5

Агроноватор

9 тур

17.07

Юність

17:00

Дніпро-Кіровоград

4:4

Моноліт

17.07

Юність

18:00

Скіф

2:9

Сокіл

17.07

Юність

19:00

ФК Новгородка

2:3

Вересень

17.07

Юність

20:00

Земельник-2

4:9

Ельбрук

17.07

Юність

21:00

Агроноватор

2:11

Мегаполіс

10 тур

07.08

Юність

17:00

ФК Новгородка

5:5

Сокіл

07.08

Юність

18:00

Агроноватор

1:7

Моноліт

07.08

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

5:3

Вересень

07.08

Юність

20:00

Ельбрук

4:5

Мегаполіс

07.08

Юність

21:00

Скіф

2:6

Земельник-2

11 тур

14.08

Юність

17:00

Земельник-2

3:13

ФК Новгородка

14.08

Юність

18:00

Скіф

4:8

Ельбрук

14.08

Юність

19:00

Сокіл

6:3

Дніпро-Кіровоград

14.08

Юність

20:00

Вересень

6:3

Агроноватор

14.08

Юність

21:00

Моноліт

11:4

Мегаполіс

12 тур

21.08

Юність

17:00

Ельбрук

5:5

Моноліт

21.08

Юність

18:00

Мегаполіс

6:5

Вересень

21.08

Юність

19:00

Агроноватор

4:5

Сокіл

21.08

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

7:4

Земельник-2

21.08

Юність

21:00

ФК Новгородка

6:4

Скіф

13 тур

28.08

Юність

17:00

Скіф

1:11

Дніпро-Кіровоград

28.08

Юність

18:00

ФК Новгородка

5:2

Ельбрук

28.08

Юність

19:00

Земельник-2

4:6

Агроноватор

28.08

Юність

20:00

Сокіл

4:6

Мегаполіс

28.08

Юність

21:00

Вересень

5:2

Моноліт

14 тур

04.09

Юність

17:00

Моноліт

3:6

Сокіл

04.09

Юність

18:00

Мегаполіс

0:2

Земельник-2

04.09

Юність

19:00

Ельбрук

4:5

Вересень

04.09

Юність

20:00

Скіф

3:2

Агроноватор

04.09

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

7:4

ФК Новгородка

15 тур

11.09

Юність

17:00

Дніпро-Кіровоград

3:6

Ельбрук

11.09

Юність

18:00

ФК Новгородка

4:7

Агроноватор

11.09

Юність

19:00

Скіф

3:7

Мегаполіс

11.09

Юність

20:00

Земельник-2

4:4

Моноліт

11.09

Юність

21:00

Сокіл

2:0

Вересень

16 тур

18.09

Юність

17:00

Мегаполіс

3:3

ФК Новгородка

18.09

Юність

18:00

Вересень

8:2

Земельник-2

18.09

Юність

19:00

Моноліт

11:1

Скіф

18.09

Юність

20:00

Ельбрук

5:8

Сокіл

18.09

Юність

21:00

Агроноватор

4:3

Дніпро-Кіровоград

17 тур

25.09

Юність

17:00

Агроноватор

3:3

Ельбрук

25.09

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

3:4

Мегаполіс

25.09

Юність

19:00

ФК Новгородка

3:2

Моноліт

25.09

Юність

20:00

Скіф

0:0

Вересень

25.09

Юність

21:00

Земельник-2

4:2

Сокіл

18 тур

02.10

Юність

17:00

Вересень

0:2

ФК Новгородка

02.10

Юність

18:00

Сокіл

5:3

Скіф

02.10

Юність

19:00

Ельбрук

5:3

Земельник-2

02.10

Юність

20:00

Моноліт

1:6

Дніпро-Кіровоград

02.10

Юність

21:00

Мегаполіс

7:3

Агроноватор



Переглядів (9)