16-й чемпіонат міста сезону 2017 року





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Буревісник»

2

2

0

0

3

1

+2

6

2

«Щит»

2

1

0

1

7

3

+4

3

3

«ІКАР»

1

1

0

0

5

1

+4

3

4

«СКА»

2

1

0

1

4

3

+1

3

5

«КДЮСШ-2»

2

1

0

1

4

5

-1

3

6

«Техуніверситет»

2

1

0

1

3

7

-4

3

7

«Гідросила»

1

0

0

1

1

2

-1

0

8

«Євгеніка»

2

0

0

2

2

7

-5

0

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Барбанов Сергій

 «ІКАР»

4

Красовський Руслан

«Щит»

3

Потьомкін Святослав

«Буревісник»

3

Кочура Олександр

«Щит»

2

Фрітче Євген

«СКА»

2







Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Косман Дмитро

«Гідросила»

24.04.2017

 

 

 



Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

12.04

Зірка

19:00

«Щит»

7:2

«Техуніверситет»

12.04

ФФВ

17:30

«Буревісник»

2:1

«Гідросила»

13.04

ІКАР

17:00

«ІКАР»

5:1

«Євгеніка»

13.04

Юність

17:00

«КДЮСШ-2»

2:4

«СКА»

2 тур

19.04

 Юність

17:00

«Техуніверситет»

1:0

«СКА»

19.04

ФФВ

17:00

«Євгеніка»

1:2

«КДЮСШ-2»

24.04

 ІКАР

17:30

«Гідросила»

 

«ІКАР»

14.04

Зірка

19:00

«Щит»

0:1

«Буревісник»

3 тур

26.04

ФФВ

17:00

«Буревісник»

 

«Техуніверситет»

26.04

Юність

17:00

«КДЮСШ-2»

 

«Гідросила»

27.04

ІКАР

17:00

«ІКАР»

 

«Щит»

27.04

Зірка

 

«СКА»

 

«Євгеніка»

4 тур

03.05

 Юність

16:00

«Техуніверситет»

 

«Євгеніка»

03.05

 Юність

18:00

«Гідросила»

 

«СКА»

04.05

Зірка

18:00

«Щит»

 

«КДЮСШ-2»

04.05

ФФВ

18:00

«Буревісник»

 

«ІКАР»

5 тур

10.05

ІКАР

18:00

«ІКАР»

 

«Техуніверситет»

10.05

Юність

18:00

«КДЮСШ-2»

 

«Буревісник»

11.05

Зірка

 

«СКА»

 

«Щит»

11.05

ФФВ

18:00

«Євгеніка»

 

«Гідросила»

6 тур

15.05

 

 

«Техуніверситет»

 

«Гідросила»

15.05

Зірка

 

«Щит»

 

«Євгеніка»

16.05

ФФВ

18:00

«Буревісник»

 

«СКА»

16.05

ІКАР

18:00

«ІКАР»

 

«КДЮСШ-2»

7 тур

18.05

Юність

18:00

«КДЮСШ-2»

 

«Техуніверситет»

18.05

Зірка

 

«СКА»

 

«ІКАР»

19.05

ФФВ

18:00

«Євгеніка»

 

«Буревісник»

19.05

 

 

«Гідросила»

 

«Щит»

8 тур

24.05

 

 

«Техуніверситет»

 

«Щит»

24.05

 

 

«Гідросила»

 

«Буревісник»

25.05

ФФВ

18:00

«Євгеніка»

 

«ІКАР»

25.05

Зірка

 

«СКА»

 

«КДЮСШ-2»

9 тур

31.05

Зірка

 

«СКА»

 

«Техуніверситет»

31.05

Юність

18:00

«КДЮСШ-2»

 

«Євгеніка»

01.06

ІКАР

18:00

«ІКАР»

 

«Гідросила»

01.06

ФФВ

18:00

«Буревісник»

 

«Щит»

10 тур

06.06

 

 

«Техуніверситет»

 

«Буревісник»

06.06

Зірка

 

«Щит»

 

«ІКАР»

07.06

 

 

«Гідросила»

 

«КДЮСШ-2»

07.06

ФФВ

18:00

«Євгеніка»

 

«СКА»

11 тур

06.09

ФФВ

18:00

«Євгеніка»

 

«Техуніверситет»

06.09

Зірка

 

«СКА»

 

«Гідросила»

07.09

Юність

18:00

«КДЮСШ-2»

 

«Щит»

07.09

ІКАР

18:00

«ІКАР»

 

«Буревісник»

12 тур

13.09

 

 

«Техуніверситет»

 

«ІКАР»

13.09

ФФВ

18:00

«Буревісник»

 

«КДЮСШ-2»

14.09

Зірка

 

«Щит»

 

«СКА»

14.09

 

 

«Гідросила»

 

«Євгеніка»

13 тур

20.09

 

 

«Гідросила»

 

«Техуніверситет»

20.09

ФФВ

17:00

«Євгеніка»

 

«Щит»

21.09

Зірка

 

«СКА»

 

«Буревісник»

21.09

Юність

17:00

«КДЮСШ-2»

 

«ІКАР»

14 тур

27.09

 

 

«Техуніверситет»

 

«КДЮСШ-2»

27.09

ІКАР

17:00

«ІКАР»

 

«СКА»

28.09

ФФВ

17:00

«Буревісник»

 

«Євгеніка»

28.09

Зірка

 

«Щит»

 

«Гідросила»

Кубок міста

02.10 – попередній етап

04-05.10 1/4 фіналу

09.10 – 1/2 фіналу

12.10 - фінал



Переглядів (1919)