Чемпіонат міста з міні-футболу сезону 2017 року (Б)




 

 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Дудляр»

14

10

2

2

66

46

+20

32

2

«Металург»

14

10

0

4

87

41

+46

30

3

«Земельник»

14

9

2

3

83

44

+39

29

4

«Інгульська шахта»

14

9

1

4

93

48

+45

28

5

«Єлисаветградські Орли»

14

6

2

6

66

72

-6

20

6

«Пятихатки»

14

5

2

7

71

77

-6

17

7

«Вересень»

14

0

3

10

33

108

-75

3

8

«Дніпро»

14

0

2

12

36

99

-63

2






 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Чемерис Тарас

«Нова Поліція»

33

Согутовський Дмитро

«Нова Поліція»

25

Собко Сергій

ФК «Парадіз»

21

Берьозкін Максим

«Єлисаветградські Орли»

21

Гаделія Таріел

«СКА»

20

Олійник Валентин

ФК «Динамо»

20

 



 


Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

11.04

Юність

18:00

«Металург»

3:6

Єлисаветградські Орли

11.04

Юність

19:00

«Земельник»

8:1

«Вересень»

11.04

Юність

20:00

«Інгульська шахта»

2:3

«Дудляр»

11.04

Юність

21:00

«Дніпро»

2:5

«Пятихатки»

2 тур

18.04

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

5:5

«Пятихатки»

18.04

Юність

19:00

«Дудляр»

2:0

«Дніпро»

18.04

Юність

20:00

«Вересень»

0:5

«Інгульська шахта»

18.04

Юність

21:00

«Металург»

5:4

«Земельник»

3 тур

25.04

Юність

18:00

«Земельник»

4:3

Єлисаветградські Орли

25.04

Юність

19:00

«Інгульська шахта»

3:5

«Металург»

25.04

Юність

20:00

«Дніпро»

3:3

«Вересень»

25.04

Юність

21:00

«Пятихатки»

3:7

«Дудляр»

4 тур

02.05

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

4:6

«Дудляр»

02.05

Юність

19:00

«Вересень»

4:6

«Пятихатки»

02.05

Юність

20:00

«Металург»

7:1

«Дніпро»

02.05

Юність

21:00

«Земельник»

4:3

«Інгульська шахта»

5 тур

09.05

Юність

18:00

«Інгульська шахта»

4:6

Єлисаветградські Орли

09.05

Юність

19:00

«Дніпро»

2:12

«Земельник»

09.05

Юність

20:00

«Пятихатки»

3:2

«Металург»

09.05

Юність

21:00

«Дудляр»

7:2

«Вересень»

6 тур

16.05

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

7:1

«Вересень»

16.05

Юність

19:00

«Металург»

8:2

«Дудляр»

16.05

Юність

20:00

«Земельник»

7:4

«Пятихатки»

16.05

Юність

21:00

«Інгульська шахта»

11:5

«Дніпро»

7 тур

23.05

Юність

18:00

«Дніпро»

1:4

Єлисаветградські Орли

23.05

Юність

19:00

«Пятихатки»

4:5

«Інгульська шахта»

23.05

Юність

20:00

«Дудляр»

3:2

«Земельник»

23.05

Юність

21:00

«Вересень»

2:10

«Металург»

8 тур

30.05

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

2:6 

«Металург»

30.05

Юність

19:00

«Вересень»

3:12

«Земельник»

30.05

Юність

20:00

«Дудляр»

1:4

«Інгульська шахта»

30.05

Юність

21:00

«Пятихатки»

6:3

«Дніпро»

9 тур

06.06

Юність

18:00

«Пятихатки»

8:9

Єлисаветградські Орли

06.06

Юність

19:00

«Дніпро»

3:11

«Дудляр»

06.06

Юність

20:00

«Інгульська шахта»

14:3

«Вересень»

06.06

Юність

21:00

«Земельник»

3:7

«Металург»

10 тур

13.06

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

4:5

«Земельник»

13.06

Юність

19:00

«Металург»

2:3

«Інгульська шахта»

13.06

Юність

20:00

«Вересень»

4:4

«Дніпро»

13.06

Юність

21:00

«Дудляр»

6:6

«Пятихатки»

11 тур

20.06

Юність

18:00

«Дудляр»

7:5

Єлисаветградські Орли

20.06

Юність

19:00

«Пятихатки»

11:2

«Вересень»

20.06

Юність

20:00

«Дніпро»

4:8

«Металург»

20.06

Юність

21:00

«Інгульська шахта»

4:4

«Земельник»

12 тур

27.06

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

1:15

«Інгульська шахта»

27.06

Юність

19:00

«Земельник»

9:1

«Дніпро»

27.06

Юність

20:00

«Металург»

8:1

«Пятихатки»

27.06

Юність

21:00

«Вересень»

2:5

«Дудляр»

13 тур

04.07

Юність

18:00

«Вересень»

3:3

Єлисаветградські Орли

04.07

Юність

19:00

«Дудляр»

4:3

«Металург»

04.07

Юність

20:00

«Пятихатки»

2:7

«Земельник»

04.07

Юність

21:00

«Дніпро»

3:10

«Інгульська шахта»

14 тур

11.07

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

7:4

«Дніпро»

11.07

Юність

19:00

«Інгульська шахта»

10:7

«Пятихатки»

11.07

Юність

20:00

«Земельник»

2:2

«Дудляр»

11.07

Юність

21:00

«Металург»

13:3

«Вересень»

 

 



Переглядів (4071)