Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Друга ліга"


 

 


 

 

  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Земельник-2» (Кропивницький)

3

2

1

0

17

6

+11

7

2

«Вересень» (Кропивницький)

3

2

1

0

17

14

+3

7

3

«Моноліт» (Кропивницький)

3

2

0

1

15

18

-3

6

4

«Борисфен» (Кропивницький)

3

1

1

1

10

11

-1

4

5

«Дніпро» (Кропивницький)

3

1

0

2

13

15

-2

3

6

«All Stars» (Кропивницький)

3

1

0

2

11

15

-5

3

7

«Скіф» (Кропивницький)

3

0

2

1

7

8

-1

2

8

«Десант» (Кропивницький)

3

0

1

2

11

14

-3

1

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гайсьонок Ярослав

«Дніпро»

6

Козенко Олександр

«Вересень»

6

Краандуков Ярослав

«All Stars»

6

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Косман Дмитро

«Дніпро»

26.05.2019

    

 

 


 

  

Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.04

Юність

20:00

«All Stars»

6:4

«Дніпро»

05.05

Юність

18:30

«Скіф»

2:2

«Борисфен»

05.05

Юність

19:30

«Вересень»

4:4

«Десант»

01.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

9:3

«Моноліт»

2 тур

12.05

Юність

17:30

«Борисфен»

4:6

«Вересень»

12.05

Юність

18:30

«Дніпро»

3:2

«Скіф»

12.05

Юність

19:30

«Моноліт»

6:4

«Десант»

08.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

5:0

«All Stars»

3 тур

19.05

Юність

17:30

«All Stars»

5:6

«Моноліт»

19.05

Юність

18:30

«Вересень»

7:6

«Дніпро»

19.05

Юність

19:30

«Десант»

3:4

«Борисфен»

15.05

Юність

18:00

«Скіф»

3:3

«Земельник-2»

4 тур

26.05

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Скіф»

26.05

Юність

18:30

«Дніпро»

 

«Десант»

26.05

Юність

19:30

«Моноліт»

 

«Борисфен»

22.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Вересень»

5 тур

02.06

Юність

17:30

«Вересень»

 

«All Stars»

02.06

Юність

18:30

«Скіф»

 

«Моноліт»

02.06

Юність

19:30

«Борисфен»

 

«Дніпро»

29.05

Юність

18:00

«Десант»

 

«Земельник-2»

6 тур

09.06

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Десант»

09.06

Юність

18:30

«Моноліт»

 

«Дніпро»

09.06

Юність

19:30

«Скіф»

 

«Вересень»

05.06

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Борисфен»

7 тур

16.06

Юність

17:30

«Борисфен»

 

«All Stars»

16.06

Юність

18:30

«Десант»

 

«Скіф»

16.06

Юність

19:30

«Вересень»

 

«Моноліт»

12.06

Юність

18:00

«Дніпро»

 

«Земельник-2»

8 тур

23.06

Юність

17:30

«Дніпро»

 

«All Stars»

23.06

Юність

18:30

«Борисфен»

 

«Скіф»

23.06

Юність

19:30

«Десант»

 

«Вересень»

19.06

Юність

18:00

«Моноліт»

 

«Земельник-2»

9 тур

30.06

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Земельник-2»

30.06

Юність

18:30

«Скіф»

 

«Дніпро»

30.06

Юність

19:30

«Десант»

 

«Моноліт»

30.06

Юність

18:00

«Вересень»

 

«Борисфен»

10 тур

08.09

Юність

17:30

«Моноліт»

 

«All Stars»

08.09

Юність

18:30

«Дніпро»

 

«Вересень»

08.09

Юність

19:30

«Борисфен»

 

«Десант»

04.09

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Скіф»

11 тур

15.09

Юність

17:30

«Скіф»

 

«All Stars»

15.09

Юність

18:30

«Десант»

 

«Дніпро»

15.09

Юність

19:30

«Борисфен»

 

«Моноліт»

11.09

Юність

18:00

«Вересень»

 

«Земельник-2»

12 тур

22.09

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Вересень»

22.09

Юність

18:30

«Моноліт»

 

«Скіф»

22.09

Юність

19:30

«Дніпро»

 

«Борисфен»

18.09

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Десант»

13 тур

29.09

Юність

17:30

«Десант»

 

«All Stars»

29.09

Юність

18:30

«Дніпро»

 

«Моноліт»

29.09

Юність

19:30

«Вересень»

 

«Скіф»

25.09

Юність

18:00

«Борисфен»

 

«Земельник-2»

14 тур

06.10

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Борисфен»

06.10

Юність

18:30

«Скіф»

 

«Десант»

06.10

Юність

19:30

«Моноліт»

 

«Вересень»

02.10

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Дніпро»

 

 

  



Переглядів (1470)