Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Перша ліга"





 

  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Новгородка»

5

3

2

0

18

10

+8

11

2

«Фаворит»

4

3

1

0

22

7

+15

10

3

«Новий-Парадіз»

4

2

1

1

16

12

+2

7

4

«Динамо»

5

2

1

2

17

19

-2

7

5

«Євроцентр

4

2

0

2

13

13

0

6

6

«Сокіл»

4

1

1

2

7

8

-1

4

7

«Дніпро-Кіровоград»

5

1

1

3

15

19

-4

4

8

«Мегаполіс»

5

1

1

3

13

20

-7

4

9

«Агроноватор

4

1

0

3

6

17

-11

3

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Олійник Валентин

«Динамо»

6

Грабов Сергій

«Фаворит»

5

Замуренко Павло

«Фаворит»

5

Куницький Сергій

«Дніпро-Кіровоград»

5

Лєсов Євген

«Євроцентр»

5

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

5

Польовий Дмитро

«Новий-Парадіз»

5

Чалий Андрій

«Новгородка

5

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Зінов’єв Євген

«Євроцентр»

28.05.2019

Кузьменко Віктор

«Дніпро-Кіровоград»

28.05.2019

    

  

  

 

  


  

Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

23.04

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

4:6

«Динамо»

23.04

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

4:2

«Мегаполіс»

23.04

Юність

20:00

«Новгородка»

5:1

«Агроноватор»

23.04

Юність

21:00

«Сокіл»

1:4

«Фаворит»

2 тур

30.04

Юність

18:00

«Сокіл»

4:0

«Євроцентр»

30.04

Юність

19:00

«Новгородка»

4:1

«Динамо»

30.04

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

4:4

«Фаворит»

30.04

Юність

21:00

«Мегаполіс»

2:0

«Агроноватор»

3 тур

07.05

Юність

18:00

«Фаворит»

5:1

«Мегаполіс»

07.05

Юність

19:00

«Динамо»

5:3

«Дніпро-Кіровоград»

07.05

Юність

20:00

«Євроцентр»

2:3

«Новгородка»

07.05

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

3:1

«Сокіл»

4 тур

14.05

Юність

18:00

«Новгородка»

5:5

«Новий-Парадіз»

14.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

2:4

«Євроцентр»

15.05

Юність

20:00

«Мегаполіс»

4:4

«Динамо»

14.05

Юність

21:00

«Агроноватор»

1:9

«Фаворит»

5 тур

21.05

Юність

18:00

«Динамо»

1:4

«Агроноватор»

21.05

Юність

19:00

«Євроцентр»

7:4

«Мегаполіс»

21.05

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

4:2

«Дніпро-Кіровоград»

21.05

Юність

21:00

«Сокіл»

1:1

«Новгородка»

6 тур

28.05

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Сокіл»

28.05

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Новий-Парадіз»

28.05

Юність

20:00

«Агроноватор»

 

«Євроцентр»

28.05

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Динамо»

7 тур

04.06

Юність

18:00

«Євроцентр»

 

«Фаворит»

04.06

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

 

«Агроноватор»

04.06

Юність

20:00

«Сокіл»

 

«Мегаполіс»

04.06

Юність

21:00

«Новгородка»

 

«Дніпро-Кіровоград»

8 тур

11.06

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Новгородка»

11.06

Юність

19:00

«Агроноватор»

 

«Сокіл»

11.06

Юність

20:00

«Фаворит»

 

«Новий-Парадіз»

11.06

Юність

21:00

«Динамо»

 

«Євроцентр»

9 тур

18.06

Юність

18:00

«Агроноватор»

 

«Дніпро-Кіровоград»

18.06

Юність

19:00

«Фаворит»

 

«Новгородка»

18.06

Юність

20:00

«Динамо»

 

«Сокіл»

18.06

Юність

21:00

«Євроцентр»

 

«Новий-Парадіз»

10 тур

25.06

Юність

18:00

«Динамо»

 

«Новий-Парадіз»

25.06

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Дніпро-Кіровоград»

25.06

Юність

20:00

«Агроноватор»

 

«Новгородка»

25.06

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Сокіл»

11 тур

20.08

Юність

18:00

«Євроцентр»

 

«Сокіл»

20.08

Юність

19:00

«Динамо»

 

«Новгородка»

20.08

Юність

20:00

«Фаворит»

 

«Дніпро-Кіровоград»

20.08

Юність

21:00

«Агроноватор»

 

«Мегаполіс»

12 тур

27.08

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Фаворит»

27.08

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Динамо»

27.08

Юність

20:00

«Новгородка»

 

«Євроцентр»

27.08

Юність

21:00

«Сокіл»

 

«Новий-Парадіз»

13 тур

03.09

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

 

«Новгородка»

03.09

Юність

19:00

«Євроцентр»

 

«Дніпро-Кіровоград»

03.09

Юність

20:00

«Динамо»

 

«Мегаполіс»

03.09

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Агроноватор»

14 тур

10.09

Юність

18:00

«Агроноватор»

 

«Динамо»

10.09

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Євроцентр»

10.09

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новий-Парадіз»

10.09

Юність

21:00

«Новгородка»

 

«Сокіл»

15 тур

17.09

Юність

18:00

«Сокіл»

 

«Дніпро-Кіровоград»

17.09

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

 

«Мегаполіс»

17.09

Юність

20:00

«Євроцентр»

 

«Агроноватор»

17.09

Юність

21:00

«Динамо»

 

«Фаворит»

16 тур

24.09

Юність

18:00

«Фаворит»

 

«Євроцентр»

24.09

Юність

19:00

«Агроноватор»

 

«Новий-Парадіз»

24.09

Юність

20:00

«Мегаполіс»

 

«Сокіл»

24.09

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новгородка»

17 тур

01.10

Юність

18:00

«Новгородка»

 

«Мегаполіс»

01.10

Юність

19:00

«Сокіл»

 

«Агроноватор»

01.10

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

 

«Фаворит»

01.10

Юність

21:00

«Євроцентр»

 

«Динамо»

18 тур

08.10

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Агроноватор»

08.10

Юність

19:00

«Новгородка»

 

«Фаворит»

08.10

Юність

20:00

«Сокіл»

 

«Динамо»

08.10

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

 

«Євроцентр»

 

Переглядів (1959)