9-й чемпіонат з футзалу "Четверта ліга"




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Енергоспорт» (Кропивницький)

18

15

2

1

114

54

+60

47

2

«Шахтар» (Маловисківський)

18

15

1

2

129

56

+73

46

3

«Вересень» (Кропивницький)

18

12

1

5

95

59

+36

37

4

«Ветеран-74» (Кропивницький)

18

11

2

5

116

91

+25

35

5

«КМРЕМ» (Кропивницький)

18

10

3

5

109

79

+30

34

6

«Форсаж» (Кропивницький)

18

5

4

9

78

90

-12

19

7

«Агроноватор» (Кропивницький)

18

4

1

13

77

118

-41

13

8

«Ноксен» (Маловисківський)

18

2

6

10

82

110

-27

12

9

«Легіон» (Кропивницький)

18

3

1

14

52

113

-61

10

10

«Дніпро-Кіровоград» (Кропивницьий)

18

2

1

15

42

121

-82

7





Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Школенко Василь

КМРЕМ

42

Великий Валентин

«Ветеран-74»

38

Божко Дмитро

«Шахтар»

35

Данілов Денис

«Вересень»

30

Воскобійник Сергій

«КМРЕМ»

24

Кісіль Владислав

«Шахтар»

22

Макаренко Андрій

«Ноксен»

22

Михайловський Андрій

«Шахтар»

22




 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

13.11

Юність

15:30

Дніпро-Кіровоград

4:13

«Ветеран-74»

12.11

Юність

11:00

«Форсаж»

5:5

«Ноксен»

12.11

Юність

12:00

«Шахтар»

11:1

«Легіон»

12.11

Юність

10:00

«Енергоспорт»

2:4

«Вересень»

13.11

Юність

16:30

«КМРЕМ»

8:6

«Агроноватор»

2 тур

19.11

Юність

10:00

«Ветеран-74»

9:2

«Агроноватор»

20.11

 Юність

12:00

«Вересень»

4:1

«КМРЕМ»

20.11

Юність

13:00

«Легіон»

2:4

«Енергоспорт»

19.11

Юність

11:00

«Ноксен»

4:7

«Шахтар»

19.11

Юність

12:00

Дніпро-Кіровоград

3:7

«Форсаж»

3 тур

26.11

Юність

10:00

«Агроноватор»

1:2

«Вересень»

26.11

Юність

11:00

«Шахтар»

15:0

Дніпро-Кіровоград

26.11

 Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

9:3

«Легіон»

26.11

 Енергоспорт

11:00

«Енергоспорт»

9:3

«Ноксен»

26.11

Юність

12:00

«Форсаж»

4:5

«Ветеран-74»

4 тур

03.12

Юність

10:00

Дніпро-Кіровоград

2:3

«Легіон»

03.12

Юність

11:00

«Ветеран-74»

8:3

«Ноксен»

03.12

Юність

12:00

«Шахтар»

10:3

«Агроноватор»

03.12

Енергоспорт

11:00

«Форсаж»

4:8

«Вересень»

25.12

Енергоспорт

09:00

«Енергоспорт»

6:5

«КМРЕМ»

5 тур

10.12

Юність

10:00

«Ветеран-74»

3:2

«Вересень»

10.12

Юність

11:00

«Легіон»

4:5

«Агроноватор»

10.12

 Енергоспорт

10:00

Дніпро-Кіровоград

5:17

«Енергоспорт»

10.12

 Енергоспорт

11:00

«Ноксен»

3:6

«КМРЕМ»

10.12

Юність

12:00

«Форсаж»

3:6

«Шахтар»

6 тур

17.12

Юність

09:00

«Ветеран-74»

7:2

«Легіон»

17.12

Юність

10:00

Дніпро-Кіровоград

3:5

«Агроноватор»

17.12

Юність

11:00

«Ноксен»

4:6

«Вересень»

17.12

Юність

12:00

«Форсаж»

4:4

«КМРЕМ»

17.12

Юність

13:00

«Шахтар»

0:1

«Енергоспорт»

7 тур

24.12

 Енергоспорт

 10:00

«Енергоспорт»

4:4

«Ветеран-74»

24.12

 Енергоспорт

 11:00

«КМРЕМ»

4:7

«Шахтар»

24.12

Юність

09:30

«Вересень»

3:1

Дніпро-Кіровоград

24.12

Юність

10:30

«Агроноватор»

3:8

«Форсаж»

24.12

Юність

11:30

«Легіон»

7:5

«Ноксен»

8 тур

09.01

Юність

09:00

«Вересень»

8:1

«Легіон»

09.01

Енергоспорт

15:00

«КМРЕМ»

10:1

Дніпро-Кіровоград

09.01

Енергоспорт

16:00

«Енергоспорт»

12:3

«Форсаж»

09.01

Юність

11:00

«Ноксен»

6:6

«Агроноватор»

09.01

Юність

10:00

«Шахтар»

7:3

«Ветеран-74»

9 тур

14.01

 Енергоспорт

 10:00

«КМРЕМ»

12:6

«Ветеран-74»

14.01

 Енергоспорт

 11:00

«Агроноватор»

3:13

«Енергоспорт»

14.01

Юність

10:00

«Легіон»

2:7

«Форсаж»

14.01

Юність

11:00

«Вересень»

7:1

«Шахтар»

14.01

Юність

12:00

«Ноксен»

4:4

Дніпро-Кіровоград

10 тур

21.01

Юність

10:00

«Ветеран-74»

9:5

Дніпро-Кіровоград

21.01

Юність

11:00

«Ноксен»

3:3

«Форсаж»

21.01

Юність

12:00

«Легіон»

2:7

«Шахтар»

21.01

 Енергоспорт

 10:00

«Вересень»

3:4

«Енергоспорт»

21.01

 Енергоспорт

 11:00

«Агроноватор»

4:8

«КМРЕМ»

11 тур

28.01

Юність

10:00

«Агроноватор»

7:8

«Ветеран-74»

28.01

 Енергоспорт

 10:00

«КМРЕМ»

5:3

«Вересень»

28.01

 Енергоспорт

 11:00

«Енергоспорт»

5:2

«Легіон»

28.01

Юність

11:00

«Шахтар»

9:2

«Ноксен»

28.01

Юність

12:00

«Форсаж»

2:0

Дніпро-Кіровоград

12 тур

04.02

Юність

11:00

«Вересень»

8:4

«Агроноватор»

04.02

Юність

12:00

Дніпро-Кіровоград

0:9

«Шахтар»

04.02

 Енергоспорт

10:00

«Легіон»

6:6

«КМРЕМ»

04.02

 Енергоспорт

11:00

«Ноксен»

4:5

«Енергоспорт»

04.02

Юність

13:00

«Ветеран-74»

5:5

«Форсаж»

13 тур

11.02

Юність

11:00

«Вересень»

4:6

«Ветеран-74»

11.02

Юність

12:00

«Агроноватор»

11:7

«Легіон»

11.02

 Енергоспорт

10:00

«Енергоспорт»

5:0

Дніпро-Кіровоград

11.02

 Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

7:7

«Ноксен»

11.02

Юність

13:00

«Шахтар»

7:5

«Форсаж»

14 тур

18.02

Юність

10:00

«Легіон»

3:5

Дніпро-Кіровоград

18.02

 Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

3:5

«Енергоспорт»

18.02

 Енергоспорт

11:00

«Вересень»

7:4

«Форсаж»

18.02

Юність

11:00

«Агроноватор»

4:5

«Шахтар»

18.02

Юність

12:00

«Ноксен»

6:13

«Ветеран-74»

15 тур

25.02

Юність

10:00

«Легіон»

1:7

«Ветеран-74»

25.02

Юність

11:00

«Вересень»

7:7

«Ноксен»

25.02

Юність

12:00

«Агроноватор»

0:4

Дніпро-Кіровоград

25.02

 Енергоспорт

 10:00

«КМРЕМ»

5:2

«Форсаж»

25.02

 Енергоспорт

 11:00

«Енергоспорт»

3:3

«Шахтар»

16 тур

04.03

 Енергоспорт

 10:00

«Ветеран-74»

2:7

«Енергоспорт»

04.03

 Енергоспорт

 11:00

«Шахтар»

6:4

«КМРЕМ»

04.03

Юність

10:00

Дніпро-Кіровоград

1:7

«Вересень»

04.03

Юність

11:00

«Форсаж»

6:3

«Агроноватор»

04.03

Юність

12:00

«Ноксен»

4:0

«Легіон»

17 тур

11.03

Енергоспорт

12:00

«Ветеран-74»

5:9

«Шахтар»

12.03

Енергоспорт

12:00

«Легіон»

0:7

«Вересень»

12.03

Енергоспорт

09:00

«Агроноватор»

5:3

«Ноксен»

11.03

Енергоспорт

10:00

Дніпро-Кіровоград

3:5

«КМРЕМ»

11.03

Енергоспорт

11:00

«Форсаж»

3:6

«Енергоспорт»

18 тур

18.03

 Енергоспорт

 10:00

«Ветеран-74»

3:7

«КМРЕМ»

18.03

 Енергоспорт

 11:00

«Енергоспорт»

6:5

«Агроноватор»

18.03

Юність

10:00

«Форсаж»

3:6

«Легіон»

18.03

Юність

11:00

«Шахтар»

10:5

«Вересень»

18.03

Юність

12:00

Дніпро-Кіровоград

3:9

«Ноксен»





Переглядів (12627)