Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"



Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Борисфен» (Кропивницький)

6

4

2

0

26

13

+13

14

2

«Скіф» (Кропивницький)

6

4

1

1

24

19

+5

13

3

«Десант» (Кропивницький)

6

3

2

1

28

20

+8

11

4

ФК «Локомотив» (Помічна)

6

3

2

1

23

19

+4

11

5

ФК «Новоукраїнка-2»

6

3

1

2

33

21

+12

10

6

ФК «Назарівка» (Кропивницький)

7

2

1

4

28

31

-3

7

7

КМРЕМ» (Кропивницький)

6

2

1

3

20

26

-6

7

8

КЗСМ №1 (Кропивницький)

6

2

0

4

18

24

-6

6

9

«Фаворит-2» (Кропивницький)

6

1

2

3

19

32

-13

5

10

 ФК «Агроресурс» (Кропивницький)

7

0

0

7

24

38

-18

3

 


Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Сурженко Максим

«Скіф»

11

Щербатюк Артем

ФК «Локомотив»

10

Дарабанов Руслан

ФК «Новоукраїнка-2»

8

Нестеренко Олександр

ФК «Агроресурс»

8

Кравець Костянтин

«Десант»

8

Монастирний Олег

«Фаворит-2»

7

Лисич Олександр

ФК «Агроресурс»

7


 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

04.11

Енергоспорт

09:00

«КМРЕМ»

5:2

ФК «Агроресурс»

04.11

Енергоспорт

10:00

«Десант»

6:3

ФК «Локомотив»

04.11

Енергоспорт

11:00

«Борисфен»

6:3

«КЗСМ №1»

04.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

2:3

«Скіф»

04.11

Енергоспорт

13:00

«Фаворит-2»

3:5

ФК Новоукраїнка-2

2 тур

11.11

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

6:7

«Скіф»

11.11

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

1:5

«Десант»

11.11

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

6:1

«Фаворит-2»

11.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

3:3

«Борисфен»

11.11

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

5:6

ФК «Назарівка»

3 тур

18.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

7:5

ФК «Агроресурс

18.11

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

3:1

«КМРЕМ»

18.11

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

3:3

ФК «Локомотив»

18.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

5:2

«КЗСМ №1»

18.11

Енергоспорт

13:00

«Скіф»

3:3

ФК Новоукраїнка-2

4 тур

25.11

Енергоспорт

09:00

«Десант»

2:2

«Борисфен»

25.11

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

1:3

«Скіф»

25.11

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

6:4

ФК «Назарівка»

25.11

Енергоспорт

12:00

«КМРЕМ»

4:4

«Фаворит-2»

25.11

Енергоспорт

13:00

ФК «Агроресурс»

4:11

ФК Новоукраїнка-2

5 тур

02.12

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

2:1

ФК «Агроресурс»

02.12

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

5:4

«Десант»

02.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

5:7

«КМРЕМ»

02.12

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

1:5

ФК «Локомотив»

02.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

7:2

«КЗСМ №1»

6 тур

09.12

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

2:4

«КЗСМ №1»

09.12

Енергоспорт

10:00

«Борисфен»

10:3

«Фаворит-2»

09.12

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

2:7

«Скіф»

09.12

Енергоспорт

12:00

«Десант»

4:4

ФК «Назарівка»

09.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Локомотив»

3:2

ФК Новоукраїнка-2

7 тур

16.12

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

 

ФК «Локомотив»

16.12

Енергоспорт

10:00

ФК «Назарівка»

 

«Борисфен»

16.12

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

 

«Десант»

16.12

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

 

ФК «Агроресурс»

16.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«КМРЕМ»

8 тур

13.12

Енергоспорт

18:00

ФК «Назарівка»

2:4

ФК «Агроресурс»

23.12

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

 

«Фаворит-2»

23.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

 

«КМРЕМ»

23.12

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

 

«Десант»

23.12

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Борисфен»

9 тур

13.01

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

 

ФК «Назарівка»

13.01

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

 

«КЗСМ №1»

13.01

Енергоспорт

11:00

ФК «Агроресурс»

 

ФК «Локомотив»

13.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

 

«Скіф»

13.01

Енергоспорт

13:00

«Десант»

 

ФК Новоукраїнка-2

10 тур

20.01

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

 

«КМРЕМ»

20.01

Енергоспорт

10:00

ФК «Локомотив»

 

«Десант»

20.01

Енергоспорт

11:00

«КЗСМ №1»

 

«Борисфен»

20.01

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

 

ФК «Назарівка»

20.01

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Фаворит-2»

11 тур

27.01

Енергоспорт

09:00

«Скіф»

 

ФК «Агроресурс»

27.01

Енергоспорт

10:00

«Десант»

 

«КМРЕМ»

27.01

Енергоспорт

11:00

«Фаворит-2»

 

«КЗСМ №1»

27.01

Енергоспорт

12:00

«Борисфен»

 

ФК «Локомотив»

27.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Назарівка»

 

ФК Новоукраїнка-2

12 тур

03.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс

 

«Десант»

03.02

Енергоспорт

10:00

«КМРЕМ»

 

«Борисфен»

03.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Локомотив»

 

«Фаворит-2»

03.02

Енергоспорт

12:00

«КЗСМ №1»

 

ФК «Назарівка»

03.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Скіф»

13 тур

10.02

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

 

«Десант»

10.02

Енергоспорт

10:00

«Скіф»

 

«КЗСМ №1»

10.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

 

ФК «Локомотив»

10.02

Енергоспорт

12:00

«Фаворит-2»

 

«КМРЕМ»

10.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

ФК «Агроресурс»

14 тур

17.02

Енергоспорт

09:00

ФК «Агроресурс»

 

«Борисфен»

17.02

Енергоспорт

10:00

«Десант»

 

«Фаворит-2»

17.02

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

 

ФК «Назарівка»

17.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

 

«Скіф»

17.02

Енергоспорт

13:00

«КЗСМ №1»

 

ФК Новоукраїнка-2

15 тур

24.02

Енергоспорт

09:00

«КЗСМ №1»

 

ФК «Агроресурс»

24.02

Енергоспорт

10:00

«Фаворит-2»

 

«Борисфен»

24.02

Енергоспорт

11:00

«Скіф»

 

«КМРЕМ»

24.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Назарівка»

 

«Десант»

24.02

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

ФК «Локомотив»

16 тур

03.03

Енергоспорт

09:00

«Борисфен»

 

ФК «Назарівка»

03.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

 

«Фаворит-2»

03.03

Енергоспорт

11:00

«Десант»

 

«Скіф»

03.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Локомотив»

 

«КЗСМ №1»

03.03

Енергоспорт

13:00

«КМРЕМ»

 

ФК Новоукраїнка-2

17 тур

10.03

Енергоспорт

09:00

ФК «Локомотив»

 

ФК «Агроресурс»

10.03

Енергоспорт

10:00

«КЗСМ №1»

 

«КМРЕМ»

10.03

Енергоспорт

11:00

ФК «Назарівка»

 

«Фаворит-2»

10.03

Енергоспорт

12:00

«Скіф»

 

«Борисфен»

10.03

Енергоспорт

13:00

ФК Новоукраїнка-2

 

«Десант»

18 тур

17.03

Енергоспорт

09:00

«Фаворит-2»

 

«Скіф»

17.03

Енергоспорт

10:00

ФК «Агроресурс»

 

ФК «Назарівка»

17.03

Енергоспорт

11:00

«КМРЕМ»

 

ФК «Локомотив»

17.03

Енергоспорт

12:00

«Десант»

 

«КЗСМ №1»

17.03

Енергоспорт

13:00

«Борисфен»

 

ФК Новоукраїнка-2



Переглядів (10079)