Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Друга ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Технополь-Агро» (Кіровоградський р-н)

12

10

1

2

75

44

+31

31

2

«Ноксен» (Маловисківський р-н)

13

10

0

3

92

50

+42

30

3

«Аграрій» (Кропивницький)

13

7

0

6

47

41

+6

21

4

ФК «Грузьке» (Кіровоградський р-н)

13

6

2

5

68

66

+2

20

5

«Земельник-2» (Кропивницький)

13

6

1

6

62

58

+4

19

6

«Мегаполіс» (Кропивницький)

13

6

1

6

58

68

-10

19

7

«Добра-Екогриб» (Добровеличківка)

13

5

0

8

52

55

-3

15

8

«Сокіл» (Кіровоградський р-н)

13

4

2

7

46

55

-9

14

9

ФК «Северинка» (Кіровоградський р-н)

13

4

1

8

59

86

-27

13

10

ФК Долинська ()

13

2

2

9

42

78

-36

8

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Чемерис Тарас

«Ноксен»

31

Шамов Денис

ФК «Северинка»

29

Скрипченко Дмитро

ФК «Грузьке»

27

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

26

Мизенко Олександр

«Технополь-Агро»

25

Кулик Віталій

«Ноксен»

25

 

  

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Долованюк Павло

«Сокіл»

16.02.2019

Кульчинський Ярослав

ФК «Добра-Екогриб»

16.02.2019

Платаний Сергій

ФК «Долинська»

16.02.2019

    



Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

03.11

Енергоспорт

12:00

«Технополь-Агро»

7:4

ФК «Грузьке»

03.11

Енергоспорт

13:00

«Добра-Екогриб»

4:2

ФК «Северинка»

03.11

Енергоспорт

14:00

«Мегаполіс»

3:2

«Сокіл»

03.11

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

3:6

«Ноксен»

03.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

5:2

ФК «Долинська»

2 тур

10.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

6:1

ФК «Долинська»

10.11

Енергоспорт

13:00

«Ноксен»

8:1

«Аграрій»

10.11

Енергоспорт

14:00

«Сокіл»

2:3

«Земельник-2»

10.11

Енергоспорт

15:00

ФК «Северинка»

1:9

«Мегаполіс»

10.11

Енергоспорт

16:00

«Технополь-Агро»

6:4

«Добра-Екогриб»

3 тур

17.11

Енергоспорт

12:00

«Добра-Екогриб»

2:8

ФК «Грузьке»

17.11

Енергоспорт

13:00

«Мегаполіс»

4:8

«Технополь-Агро»

17.11

Енергоспорт

14:00

«Земельник-2»

10:0

ФК «Северинка»

17.11

Енергоспорт

15:00

«Аграрій»

7:2

«Сокіл»

17.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

3:9

«Ноксен»

4 тур

24.11

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

4:7

«Ноксен»

24.11

Енергоспорт

13:00

«Сокіл»

4:4

ФК «Долинська»

24.11

Енергоспорт

14:00

ФК «Северинка»

3:5

«Аграрій»

24.11

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

2:2

Земельник-2»

24.11

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

5:1

«Мегаполіс»

5 тур

01.12

Енергоспорт

12:00

«Мегаполіс»

5:5

ФК «Грузьке»

01.12

Енергоспорт

13:00

«Земельник-2»

4:3

«Добра-Екогриб»

01.12

Енергоспорт

14:00

«Аграрій»

4:5

«Технополь-Агро»

01.12

Енергоспорт

15:00

ФК «Долинська»

5:7

ФК «Северинка»

01.12

Енергоспорт

16:00

«Ноксен»

4:5

«Сокіл»

6 тур

08.12

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

6:4

«Сокіл»

08.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Северинка»

5:10

«Ноксен»

08.12

Енергоспорт

14:00

«Технополь-Агро»

6:2

ФК «Долинська»

08.12

Енергоспорт

15:00

«Мегаполіс»

9:8

«Земельник-2»

08.12

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

2:5

«Аграрій»

7 тур

15.12

Енергоспорт

12:00

«Земельник-2»

4:6

ФК «Грузьке»

15.12

Енергоспорт

13:00

«Аграрій»

2:3

«Мегаполіс»

15.12

Енергоспорт

14:00

ФК «Долинська»

5:4

«Добра-Екогриб»

15.12

Енергоспорт

15:00

«Ноксен»

4:5

«Технополь-Агро»

15.12

Енергоспорт

16:00

«Сокіл»

6:6

ФК «Северинка»

8 тур

22.12

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

7:4

ФК «Северинка»

22.12

Енергоспорт

13:00

«Технополь-Агро»

4:1

«Сокіл»

22.12

Енергоспорт

14:00

«Добра-Екогриб»

6:3

«Ноксен»

22.12

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

3:2

«Аграрій»

22.12

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

7:2

ФК «Долинська»

9 тур

12.01

Енергоспорт

12:00

«Аграрій»

3:2

ФК «Грузьке»

12.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Долинська»

3:7

«Земельник-2»

12.01

Енергоспорт

14:00

«Ноксен»

9:3

«Мегаполіс»

12.01

Енергоспорт

15:00

«Сокіл»

6:3

«Добра-Екогриб»

12.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Северинка»

6:5

«Технополь-Агро»

10 тур

19.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

4:8

«Технополь-Агро»

19.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Северинка»

3:6

«Добра-Екогриб»

19.01

Енергоспорт

14:00

«Сокіл»

4:3

«Мегаполіс»

19.01

Енергоспорт

15:00

«Ноксен»

8:4

«Земельник-2»

19.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

0:5

«Аграрій»

11 тур

26.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Долинська»

5:5

ФК «Грузьке»

26.01

Енергоспорт

13:00

«Аграрій»

1:4

«Ноксен»

26.01

Енергоспорт

14:00

«Земельник-2»

2:3

«Сокіл»

26.01

Енергоспорт

15:00

«Мегаполіс»

6:4

ФК «Северинка»

26.01

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

3:5

«Технополь-Агро»

12 тур

02.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

5:4

«Добра-Екогриб»

02.02

Енергоспорт

13:00

«Технополь-Агро»

12:3

«Мегаполіс»

02.02

Енергоспорт

14:00

ФК «Северинка»

12:9

«Земельник-2»

02.02

Енергоспорт

15:00

«Сокіл»

2:4

«Аграрій»

02.02

Енергоспорт

16:00

«Ноксен»

8:4

ФК «Долинська»

13 тур

09.02

Енергоспорт

12:00

«Ноксен»

12:6 

ФК «Грузьке»

09.02

Енергоспорт

13:00

ФК «Долинська»

6:5

«Сокіл»

09.02

Енергоспорт

14:00

«Аграрій»

4:6

ФК «Северинка»

09.02

Енергоспорт

15:00

Земельник-2»

3:2

«Технополь-Агро»

09.02

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

2:6

«Добра-Екогриб»

14 тур

16.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Мегаполіс»

16.02

Енергоспорт

13:00

«Добра-Екогриб»

 

«Земельник-2»

16.02

Енергоспорт

14:00

«Технополь-Агро»

 

«Аграрій»

16.02

Енергоспорт

15:00

ФК «Северинка»

 

ФК «Долинська»

16.02

Енергоспорт

16:00

«Сокіл»

 

«Ноксен»

15 тур

23.02

Енергоспорт

12:00

«Сокіл»

 

ФК «Грузьке»

23.02

Енергоспорт

13:00

«Ноксен»

 

ФК «Северинка»

23.02

Енергоспорт

14:00

ФК «Долинська»

 

«Технополь-Агро»

23.02

Енергоспорт

15:00

«Земельник-2»

 

«Мегаполіс»

23.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«Добра-Екогриб»

16 тур

02.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Земельник-2»

02.03

Енергоспорт

13:00

«Мегаполіс»

 

«Аграрій»

02.03

Енергоспорт

14:00

«Добра-Екогриб»

 

ФК «Долинська»

02.03

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

 

«Ноксен»

02.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Северинка»

 

«Сокіл»

17 тур

09.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Северинка»

 

ФК «Грузьке»

09.03

Енергоспорт

13:00

«Сокіл»

 

«Технополь-Агро»

09.03

Енергоспорт

14:00

«Ноксен»

 

«Добра-Екогриб»

09.03

Енергоспорт

15:00

«Аграрій»

 

«Земельник-2»

09.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Долинська»

 

«Мегаполіс»

18 тур

16.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Грузьке»

 

«Аграрій»

16.03

Енергоспорт

13:00

«Земельник-2»

 

ФК «Долинська»

16.03

Енергоспорт

14:00

«Мегаполіс»

 

«Ноксен»

16.03

Енергоспорт

15:00

«Технополь-Агро»

 

ФК «Северинка»

16.03

Енергоспорт

16:00

«Добра-Екогриб»

 

«Сокіл»



Переглядів (12405)