Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"



Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Інгул» (Кіровоградський р-н)

6

6

0

0

43

5

+38

18

2

«Бобринець» ()

6

6

0

0

54

21

+33

18

3

ФК «Новий-Парадіз» (Кропивницький)

6

5

0

1

34

19

+15

15

4

«Дніпро-Кіровоград» (Кропивницький)

6

4

0

2

28

32

-4

12

5

«Моноліт» (Кропивницький)

6

3

0

3

24

23

+1

9

6

ФК «Динамо» (Компаніївський р-н)

6

2

0

4

17

26

-9

6

7

«Найк» (Кропивницький)

6

1

2

3

19

31

-12

5

8

«Агроноватор» (Кропивницький)

6

1

1

4

17

31

-14

4

9

ФК «Компаніївка» ()

6

0

1

5

21

38

-17

1

10

«Євгеніка» (Кропивницький)

6

0

0

6

15

46

-31

0



  

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

18

Гайсьонок Ярослав

«Моноліт»

11

Августов Антон

ФК «Інгул»

10

Арабов Павло

«Бобринець»

10

 

  

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Подколзін Ярослав

«Найк»

15.12.2018

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

03.11

Енергоспорт

17:00

ФК Компаніївка

2:7

ФК «Інгул»

03.11

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

7:5

«Моноліт»

03.11

Енергоспорт

19:00

ФК Новий-Парадіз

7:4

«Найк»

03.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

8:3

«Євгеніка»

03.11

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

2:1

ФК «Динамо»

2 тур

10.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

«Агроноватор»

10.11

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

1:6

ФК «Динамо»

10.11

Енергоспорт

19:00

«Найк»

5:5

ФК Компаніївка

10.11

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

1:4

ФК Новий-Парадіз

10.11

Енергоспорт

21:00

«Дніпро-Кіровог»

3:12

«Бобринець»

3 тур

17.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Динамо»

1:8

ФК «Інгул»

17.11

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

8:1

«Дніпро-Кіровог»

17.11

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

4:5

«Моноліт»

17.11

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

4:4

«Найк»

17.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

10:3

«Євгеніка»

4 тур

24.11

Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

2:9

ФК «Інгул»

25.11

Енергоспорт

18:00

«Найк»

1:3

ФК «Динамо»

24.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

5:3

«Агроноватор»

24.11

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

6:3

ФК Компаніївка

24.11

Енергоспорт

21:00

«Бобринець»

7:1

ФК Новий-Парадіз

5 тур

01.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

8:0

«Найк»

01.12

Енергоспорт

18:00

ФК Компаніївка

3:9

«Бобринець»

01.12

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

2:4

«Дніпро-Кіровог»

01.12

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

2:8

«Моноліт»

01.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

8:2

«Євгеніка»

6 тур

08.12

Енергоспорт

17:00

«Моноліт»

0:3

ФК «Інгул»

08.12

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

4:5

«Найк»

08.12

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

9:6

«Агроноватор»

08.12

Енергоспорт

20:00

«Дніпро-Кіровог»

6:4

ФК «Динамо»

08.12

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

6:4

ФК Компаніївка

7 тур

15.12

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Дніпро-Кіровог»

15.12

Енергоспорт

18:00

«Агроноватор»

 

ФК Новий-Парадіз

15.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

 

«Бобринець»

15.12

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

 

«Євгеніка»

15.12

Енергоспорт

21:00

«Найк»

 

«Моноліт»

8 тур

22.12

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

 

ФК «Інгул»

22.12

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Найк»

22.12

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

 

«Моноліт»

22.12

Енергоспорт

20:00

ФК Новий-Парадіз

 

ФК «Динамо»

22.12

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

 

«Агроноватор»

9 тур

12.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК Новий-Парадіз

12.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

ФК Компаніївка

12.01

Енергоспорт

19:00

«Агроноватор»

 

«Євгеніка»

12.01

Енергоспорт

20:00

«Найк»

 

«Бобринець»

12.01

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

 

«Дніпро-Кіровог»

10 тур

19.01

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК Компаніївка

19.01

Енергоспорт

18:00

«Моноліт»

 

«Бобринець»

19.01

Енергоспорт

19:00

«Найк»

 

ФК Новий-Парадіз

19.01

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

 

«Дніпро-Кіровог»

19.01

Енергоспорт

21:00

ФК «Динамо»

 

«Агроноватор»

11 тур

26.01

Енергоспорт

17:00

«Агроноватор»

 

ФК «Інгул»

26.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

«Євгеніка»

26.01

Енергоспорт

19:00

ФК Компаніївка

 

«Найк»

26.01

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

 

«Дніпро-Кіровог»

26.01

Енергоспорт

21:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Моноліт»

12 тур

02.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

ФК «Динамо»

02.02

Енергоспорт

18:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК Новий-Парадіз

02.02

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

ФК Компаніївка

02.02

Енергоспорт

20:00

«Найк»

 

«Агроноватор»

02.02

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

 

«Бобринець»

13 тур

09.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Євгеніка»

09.02

Енергоспорт

18:00

ФК «Динамо»

 

«Найк»

09.02

Енергоспорт

19:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Бобринець»

09.02

Енергоспорт

20:00

ФК Компаніївка

 

«Дніпро-Кіровог»

09.02

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

 

«Моноліт»

14 тур

16.02

Енергоспорт

17:00

«Найк»

 

ФК «Інгул»

16.02

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

 

ФК Компаніївка

16.02

Енергоспорт

19:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Агроноватор»

16.02

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

 

ФК «Динамо»

16.02

Енергоспорт

21:00

«Євгеніка»

 

ФК Новий-Парадіз

15 тур

23.02

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Моноліт»

23.02

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

«Євгеніка»

23.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Динамо»

 

«Дніпро-Кіровог»

23.02

Енергоспорт

20:00

«Агроноватор»

 

«Бобринець»

23.02

Енергоспорт

21:00

ФК Компаніївка

 

ФК Новий-Парадіз

16 тур

02.03

Енергоспорт

17:00

«Дніпро-Кіровог»

 

ФК «Інгул»

02.03

Енергоспорт

18:00

ФК Новий-Парадіз

 

«Агроноватор»

02.03

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

 

ФК «Динамо»

02.03

Енергоспорт

20:00

«Євгеніка»

 

ФК Компаніївка

02.03

Енергоспорт

21:00

«Моноліт»

 

«Найк»

17 тур

09.03

Енергоспорт

17:00

ФК «Інгул»

 

«Бобринець»

09.03

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

«Дніпро-Кіровог»

09.03

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

«Євгеніка»

09.03

Енергоспорт

20:00

ФК «Динамо»

 

ФК Новий-Парадіз

09.03

Енергоспорт

21:00

«Агроноватор»

 

ФК Компаніївка

18 тур

16.03

Енергоспорт

17:00

ФК Новий-Парадіз

 

ФК «Інгул»

16.03

Енергоспорт

18:00

ФК Компаніївка

 

ФК «Динамо»

16.03

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

 

«Агроноватор»

16.03

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

 

«Найк»

16.03

Енергоспорт

21:00

«Дніпро-Кіровог»

 

«Моноліт»



Переглядів (15305)