9-й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Енерго» (Кропивницький)

14

13

0

1

88

23

+65

39

2

«Нова Поліція» (Кропивницький)

14

13

0

1

99

36

+63

39

3

«Металург» (Кіровоградський)

14

7

2

5

49

42

+7

23

4

«Буревісник» (Кропивницький)

14

7

1

6

67

54

+13

22

5

«Ельбрук» (Кропивницький)

14

5

3

6

51

60

-9

18

6

«TYME Україна» (Кропивницький)

14

5

0

9

48

69

-21

15

7

«Україна» (Кропивницький)

14

2

0

12

36

82

-46

6

8

«Юніори» (Кропивницький)

14

1

0

13

53

125

-72

3




Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Чемерис Тарас

«Нова Поліція»

26

Ісаєв Олександр

«Енерго»

19

Кулібаба Максим

«Юніори»

18

Кутулупенко Сергій

«Буревісник»

17

Скоров Максим

«Енерго»

17

Барбанов Сергій

«Енерго»

16

Кулик Віталій

«Нова Поліція»

16




 


"Золотий матч"
19.03. "Нова Поліція" - "Енерго" - 3:3 (пен. 3:2)

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

27.11

 Енергоспорт

 09:00

«Металург»

4:3

«Буревісник»

27.11

 Енергоспорт

 10:00

«Нова Поліція»

6:1

«Україна»

27.11

 Енергоспорт

 11:00

«TYME Україна»

9:6

«Юніори»

27.11

 Енергоспорт

 12:00

«Енерго»

3:1

«Ельбрук»

2 тур

04.12

 Енергоспорт

13:00

«Енерго»

6:3

«Буревісник»

04.12

 Енергоспорт

11:00

«Ельбрук»

8:5

«TYME Україна»

04.12

 Енергоспорт

10:00

«Юніори»

2:23

«Нова Поліція»

04.12

 Енергоспорт

12:00

«Україна»

1:5

«Металург»

3 тур

11.12

 Енергоспорт

12:00

«Буревісник»

1:1

«Ельбрук»

11.12

 Енергоспорт

 09:00

«Юніори»

3:15

«Енерго»

11.12

 Енергоспорт

 10:00

«Україна»

4:5

«TYME Україна»

11.12

 Енергоспорт

 11:00

«Металург»

2:4

«Нова Поліція»

4 тур

14.12

 СДЮШОР-2

 18:00

«Нова Поліція»

5:0

«Буревісник»

18.12

 Енергоспорт

 10:00

«TYME Україна»

3:4

«Металург»

18.12

 Енергоспорт

 11:00

«Енерго»

9:1

«Україна»

18.12

 Енергоспорт

 12:00

«Ельбрук»

8:7

«Юніори»

5 тур

08.01

 Енергоспорт

09:00

«Буревісник»

8:5

«Юніори»

08.01

 Енергоспорт

 10:00

«Україна»

4:3

«Ельбрук»

08.01

 Енергоспорт

 11:00

«Металург»

2:3

«Енерго»

08.01

 Енергоспорт

 12:00

«Нова Поліція»

4:3

«TYME Україна»

6 тур

15.01

 Енергоспорт

 09:00

«Буревісник»

9:2

«Україна»

15.01

 Енергоспорт

 10:00

«Металург»

4:3

«Юніори»

15.01

 Енергоспорт

 11:00

«Нова Поліція»

6:2

«Ельбрук»

15.01

 Енергоспорт

 12:00

«TYME Україна»

0:13

«Енерго»

7 тур

22.01

 Енергоспорт

 09:00

«TYME Україна»

3:2

«Буревісник»

22.01

 Енергоспорт

 10:00

«Енерго»

4:1

«Нова Поліція»

22.01

 Енергоспорт

 11:00

«Ельбрук»

2:2

«Металург»

22.01

 Енергоспорт

 12:00

«Юніори»

3:7

«Україна»

8 тур

29.01

 Енергоспорт

 09:00

«Буревісник»

7:3

«Металург»

29.01

 Енергоспорт

 10:00

«Україна»

3:9

«Нова Поліція»

29.01

 Енергоспорт

 11:00

«Юніори»

2:7

«TYME Україна»

29.01

 Енергоспорт

 12:00

«Ельбрук»

1:5

«Енерго»

9 тур

05.02

 Енергоспорт

 09:00

«Ельбрук»

5:8

«Буревісник»

05.02

 Енергоспорт

 10:00

«Енерго»

9:1

«Юніори»

05.02

 Енергоспорт

 11:00

«TYME Україна»

6:4

«Україна»

05.02

 Енергоспорт

 12:00

«Нова Поліція»

3:0

«Металург»

10 тур

12.02

 Енергоспорт

 09:00

«Буревісник»

6:11

«Нова Поліція»

12.02

 Енергоспорт

 10:00

«Металург»

7:2

«TYME Україна»

12.02

 Енергоспорт

 11:00

«Україна»

1:7

«Енерго»

12.02

 Енергоспорт

 12:00

«Юніори»

3:5

«Ельбрук»

11 тур

19.02

 Енергоспорт

 09:00

«Буревісник»

3:4

«Енерго»

19.02

 Енергоспорт

 10:00

«TYME Україна»

5:6

«Ельбрук»

19.02

 Енергоспорт

 11:00

«Нова Поліція»

14:8

«Юніори»

19.02

 Енергоспорт

 12:00

«Металург»

6:1

«Україна»

12 тур

26.02

 Енергоспорт

 09:00

«Юніори»

3:8

«Буревісник»

26.02

 Енергоспорт

 10:00

«Ельбрук»

4:2

«Україна»

26.02

 Енергоспорт

 11:00

«Енерго»

5:3

«Металург»

26.02

 Енергоспорт

 12:00

«TYME Україна»

0:3

«Нова Поліція»

13 тур

05.03

 Енергоспорт

 09:00

«Україна»

2:6

«Буревісник»

05.03

 Енергоспорт

 10:00

«Юніори»

3:5

«Металург»

05.03

 Енергоспорт

 11:00

«Ельбрук»

3:7

«Нова Поліція»

05.03

 Енергоспорт

 12:00

«Енерго»

3:0

«TYME Україна»

14 тур

12.03

 Енергоспорт

 09:00

«Буревісник»

3:0

«TYME Україна»

12.03

 Енергоспорт

 12:00

«Нова Поліція»

3:2

«Енерго»

12.03

 Енергоспорт

 10:00

«Металург»

2:2

«Ельбрук»

12.03

 Енергоспорт

 11:00

«Україна»

3:4

«Юніори»




Переглядів (15210)