Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

11-й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"


 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Земельник» (Кропивницький)

22

19

1

2

114

41

+73

58

2

«Енерго» (Кропивницький)

22

18

2

2

86

37

+49

56

3

ФК «Новоукраїнка» ()

22

16

3

3

102

54

+48

51

4

«Металург» (Кіровоградський)

22

11

4

7

68

55

+13

37

5

«Ельбрук» (Кропивницький)

22

11

3

8

100

76

+24

36

6

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

22

11

3

8

79

69

+10

36

7

«Рятівник» (Кропивницький)

22

11

1

10

100

75

+25

34

8

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

22

10

2

10

79

82

-3

32

9

«Фаворит» (Кропивницький)

22

5

2

15

66

97

-31

17

10

ФК «Кропивницький» ()

22

5

1

16

67

122

-55

16

11

«Єлисаветградські Орли» (Кропивницький)

22

1

3

18

63

120

-57

6

12

«Огнеупор» (Кіровоградський)

22

1

1

20

58

154

-96

4

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Федотов Андрій

ФК «Новоукраїнка»

45

Кочура Олександр

«Земельник»

28

Бирса Ярослав

«Земельник»

28

 

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

28.10

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:6

«Земельник»

28.10

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

7:1

«Єлисаветградські»

28.10

Енергоспорт

18:00

«Металург»

2:3

«Рятівник»

28.10

Енергоспорт

19:00

ФК «Кропивницький

3:2

«Фаворит»

28.10

Енергоспорт

20:00

«Ельбрук»

9:3

«Огнеупор»

28.10

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

2:5

ФК «Арсенал»

2 тур

04.11

Енергоспорт

16:00

«Рятівник»

1:8

ФК «Новоукраїнка»

04.11

Енергоспорт

17:00

ФК «Кропивницький

2:6

«Енерго»

04.11

Енергоспорт

18:00

«Єлисаветградські»

1:3

«Металург»

04.11

Енергоспорт

19:00

«Фаворит»

6:7

ФК «Арсенал»

04.11

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

6:1

«Ельбрук»

04.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

5:5

«Україна-Дудляр»

3 тур

11.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:2

«Єлисаветградські»

11.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

4:2

ФК Кропивницький

11.11

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

7:0

«Фаворит»

11.11

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

5:4

«Рятівник»

11.11

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

0:4

«Земельник»

11.11

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

4:2

«Огнеупор»

4 тур

18.11

Енергоспорт

16:00

ФК Кропивницьки

2:7

ФК «Новоукраїнка»

18.11

Енергоспорт

17:00

«Енерго»

4:0

«Металург»

18.11

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

4:1

«Огнеупор»

18.11

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

2:9

«Ельбрук»

18.11

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

7:3

«Україна-Дудляр»

18.11

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

8:3

ФК «Арсенал»

5 тур

25.11

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:3

«Енерго»

25.11

Енергоспорт

17:00

«Металург»

3:0

«Фаворит»

24.11

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

6:3

ФК Кропивницький

25.11

Енергоспорт

19:00

«Україна-Дудляр»

3:2

«Єлисаветградські»

25.11

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

3:5

«Рятівник»

25.11

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

2:8

«Земельник»

6 тур

02.12

Енергоспорт

16:00

«Металург»

1:4

ФК «Новоукраїнка»

02.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

1:8

«Земельник»

02.12

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

4:2

«Ельбрук»

02.12

Енергоспорт

19:00

ФК Кропивницький

4:5

«Україна-Дудляр»

02.12

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

2:5

ФК «Арсенал»

02.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

7:4

«Огнеупор»

7 тур

09.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:2

«Фаворит»

09.12

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

6:4

«Металург»

09.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

1:2

«Енерго»

09.12

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

2:4

ФК Кропивницький

09.12

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

3:3

«Рятівник»

11.01

Енергоспорт

18:00

«Огнеупор»

8:3

«Єлисаветградські»

8 тур

16.12

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:0

«Ельбрук»

16.12

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

3:5

«Рятівник»

16.12

Енергоспорт

18:00

«Металург»

6:2

«Україна-Дудляр»

16.12

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

4:0

ФК «Арсенал»

16.12

Енергоспорт

20:00

ФК Кропивницький

8:4

«Огнеупор»

16.12

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

1:8

«Земельник»

9 тур

23.12

Енергоспорт

16:00

«Україна-Дудляр»

3:7

ФК «Новоукраїнка»

23.12

Енергоспорт

13:00

«Ельбрук»

3:7

«Фаворит»

23.12

Енергоспорт

18:00

«Земельник»

3:0

ФК Кропивницький

23.12

Енергоспорт

19:00

«Огнеупор»

2:3

«Енерго»

23.12

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

4:4

«Металург»

23.12

Енергоспорт

21:00

«Рятівник»

9:4

«Єлисаветградські»

10 тур

13.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

4:0

ФК «Арсенал»

13.01

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

1:4

«Україна-Дудляр»

13.01

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

7:5

«Єлисаветградські»

13.01

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

2:6

«Земельник»

13.01

Енергоспорт

20:00

«Металург»

6:0

«Огнеупор»

13.01

Енергоспорт

21:00

ФК Кропивницький

1:8

«Рятівник»

11 тур

21.12

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

5:5 

ФК Кропивницький

07.12

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

1:2 

«Енерго»

07.12

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

6:4 

«Фаворит»

07.12

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

5:0 

«Металург»

07.12

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

2:8 

ФК «Новоукраїнка»

07.12

Енергоспорт

21:00

ФК «Арсенал»

4:4 

«Ельбрук»

12 тур

20.01

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

5:3

ФК «Новоукраїнка»

20.01

Енергоспорт

17:00

«Єлисаветградські»

2:6

«Енерго»

20.01

Енергоспорт

18:00

«Рятівник»

3:4

«Металург»

20.01

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

6:1

«Україна-Дудляр»

20.01

Енергоспорт

20:00

«Огнеупор»

2:12

«Ельбрук»

20.01

Енергоспорт

21:00

«Фаворит»

2:1

ФК Кропивницький

13 тур

27.01

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:2

«Рятівник»

29.01

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

7:0

ФК Кропивницький

27.01

Енергоспорт

17:00

«Металург»

3:1

«Єлисаветградські»

27.01

Енергоспорт

18:00

ФК «Арсенал»

3:0

«Фаворит»

27.01

Енергоспорт

19:00

«Ельбрук»

1:2

«Земельник»

27.01

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

5:2

«Огнеупор»

14 тур

03.02

Енергоспорт

16:00

«Єлисаветградські»

2:8

ФК «Новоукраїнка»

03.02

Енергоспорт

17:00

ФК Кропивницький

1:2

«Металург»

03.02

Енергоспорт

18:00

«Фаворит»

0:3

«Енерго»

03.02

Енергоспорт

19:00

«Рятівник»

3:4

«Ельбрук»

03.02

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

3:4

«Україна-Дудляр»

03.02

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

4:8

ФК «Арсенал»

15 тур

10.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

7:4

ФК Кропивницьк

10.02

Енергоспорт

17:00

«Металург»

1:2

«Енерго»

10.02

Енергоспорт

18:00

«Огнеупор»

3:8

«Фаворит»

10.02

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

4:7

«Земельник»

10.02

Енергоспорт

20:00

«Україна-Дудляр»

4:2

«Рятівник»

10.02

Енергоспорт

21:00

«Ельбрук»

7:2

«Єлисаветградські»

16 тур

17.02

Енергоспорт

16:00

«Енерго»

2:2

ФК «Новоукраїнка»

17.02

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

3:3

«Металург»

17.02

Енергоспорт

18:00

ФК Кропивницький

3:8

«Ельбрук»

17.02

Енергоспорт

19:00

«Єлисаветградські»

2:2

«Україна-Дудляр»

17.02

Енергоспорт

20:00

«Рятівник»

1:3

ФК «Арсенал»

17.02

Енергоспорт

21:00

«Земельник»

7:0

«Огнеупор»

17 тур

24.02

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:3

«Металург»

24.02

Енергоспорт

17:00

«Огнеупор»

1:9

«Рятівник»

24.02

Енергоспорт

18:00

«Ельбрук»

2:3

«Енерго»

24.02

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

5:1

«Фаворит»

24.02

Енергоспорт

20:00

ФК «Арсенал»

3:0

«Єлисаветградські»

24.02

Енергоспорт

21:00

«Україна-Дудляр»

14:2

ФК Кропивницький

18 тур

03.03

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

3:5

ФК «Новоукраїнка»

03.03

Енергоспорт

17:00

«Металург»

3:3

«Ельбрук»

03.03

Енергоспорт

18:00

«Енерго»

3:4

«Україна-Дудляр»

03.03

Енергоспорт

19:00

«Рятівник»

3:4

«Земельник»

03.03

Енергоспорт

20:00

«Єлисаветградські»

11:2

«Огнеупор»

03.03

Енергоспорт

21:00

ФК Кропивницький

3:5

ФК «Арсенал»

19 тур

10.03

Енергоспорт

16:00

«Ельбрук»

4:6

ФК «Новоукраїнка»

10.03

Енергоспорт

17:00

«Рятівник»

6:2

«Фаворит»

10.03

Енергоспорт

18:00

«Україна-Дудляр»

1:4

«Металург»

10.03

Енергоспорт

19:00

ФК «Арсенал»

0:1

«Енерго»

10.03

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

6:2

«Єлисаветградські»

10.03

Енергоспорт

21:00

«Огнеупор»

5:6

ФК Кропивницький

20 тур

17.03

Енергоспорт

16:00

ФК «Новоукраїнка»

3:2

«Україна-Дудляр»

17.03

Енергоспорт

17:00

«Фаворит»

2:3

«Ельбрук»

17.03

Енергоспорт

18:00

«Металург»

3:2

ФК «Арсенал»

17.03

Енергоспорт

19:00

«Енерго»

9:4

«Огнеупор»

17.03

Енергоспорт

20:00

ФК Кропивницький

3:5

«Земельник»

17.03

Енергоспорт

21:00

«Єлисаветградські»

3:4

«Рятівник»

21 тур

23.03

Енергоспорт

12:00

ФК «Арсенал»

4:0

ФК «Новоукраїнка»

23.03

Енергоспорт

13:00

«Огнеупор»

1:8

«Металург»

19.03

Енергоспорт

18:00

«Рятівник»

11:5

ФК «Кропивинцький»

23.03

Енергоспорт

14:00

«Україна-Дудляр»

2:6

«Ельбрук»

23.03

Енергоспорт

15:00

«Єлисаветградські»

7:7

«Фаворит»

14.03

Енергоспорт

18:00

«Земельник»

1:2

«Енерго»

22 тур

15.02

Енергоспорт

16:00

«Фаворит»

2:6

«Україна-Дудляр»

15.02

Енергоспорт

17:00

«Ельбрук»

4:4

ФК «Арсенал»

15.02

Енергоспорт

18:00

ФК «Новоукраїнка»

6:1

«Огнеупор»

15.02

Енергоспорт

19:00

«Металург»

1:4

«Земельник»

15.02

Енергоспорт

20:00

«Енерго»

4:3

«Рятівник»

15.02

Енергоспорт

21:00

ФК «Кропивинцький»

5:4

«Єлисаветградські»

 

Переглядів (199)