2-й чемпіонат з міні-футболу "Перша ліга"





 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Сокіл»

11

7

2

2

47

25

+22

23

2

«Ельбрук»

11

7

0

4

64

53

+11

21

3

«Вересень»

11

6

3

2

45

37

+8

21

4

ФК «Новгородка»

11

6

2

3

63

40

+23

20

5

«Дніпро-Кіровоград»

11

5

3

3

46

42

+4

18

6

«Моноліт»

11

4

4

3

63

47

+16

16

7

«Мегаполіс»

11

4

0

6

49

58

-9

12

8

«Земельник-2»

11

3

1

7

44

61

-17

10

9

«Агроноватор»

11

2

2

7

28

58

-30

8

10

«Скіф»

11

2

1

8

35

63

-28

7

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Зайцев Олександр

«Моноліт»

33

Гедерим Максим

«Ельбрук»

20

Захожий Євгеній

ФК «Новгородка»

17

Бойко Роман

«Ельбрук»

15

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Нестеренко Олександр

«Земельник-2»

21.08.2018

Журак Віталій

«Скіф»

21.08.2018

Футорянов Андрій

«Скіф»

21.08.2018

28.08.2018

  


 



Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

22.05

Юність

17:00

Земельник-2

7:1

Скіф

22.05

Юність

18:00

Моноліт

3:3

Агроноватор

22.05

Юність

19:00

Вересень

2:2

Дніпро-Кіровоград

22.05

Юність

20:00

Сокіл

2:3

ФК Новгородка

22.05

Юність

21:00

Мегаполіс

5:7

Ельбрук

2 тур

29.05

Юність

17:00

Агроноватор

1:5

Вересень

29.05

Юність

18:00

ФК Новгородка

6:3

Земельник-2

29.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

1:3

Сокіл

29.05

Юність

20:00

Ельбрук

5:2

Скіф

29.05

Юність

21:00

Мегаполіс

4:3

Моноліт

3 тур

05.06

Юність

17:00

Моноліт

 11:5

Ельбрук

05.06

Юність

18:00

Вересень

5:4

Мегаполіс

05.06

Юність

19:00

Сокіл

2:3

Агроноватор

05.06

Юність

20:00

Земельник-2

4:7

Дніпро-Кіровоград

05.06

Юність

21:00

Скіф

3:10

ФК Новгородка

4 тур

12.06

Юність

17:00

Мегаполіс

2:4

Сокіл

12.06

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

2:7

Скіф

12.06

Юність

19:00

Агроноватор

3:3

Земельник-2

12.06

Юність

20:00

Ельбрук

9:5

ФК Новгородка

12.06

Юність

21:00

Моноліт

5:5

Вересень

5 тур

19.06

Юність

17:00

Вересень

3:4

Ельбрук

19.06

Юність

18:00

Земельник-2

3:2

Мегаполіс

19.06

Юність

19:00

Сокіл

7:3

Моноліт

19.06

Юність

20:00

Агроноватор

3:5

Скіф

19.06

Юність

21:00

ФК Новгородка

3:3

Дніпро-Кіровоград

6 тур

26.06

Юність

17:00

Ельбрук

5:6

Дніпро-Кіровоград

26.06

Юність

18:00

Агроноватор

4:3

ФК Новгородка

26.06

Юність

19:00

Мегаполіс

5:2

Скіф

26.06

Юність

20:00

Моноліт

10:7

Земельник-2

26.06

Юність

21:00

Вересень

3:3

Сокіл

7 тур

03.07

Юність

17:00

Скіф

3:3

Моноліт

03.07

Юність

18:00

Земельник-2

4:5

Вересень

03.07

Юність

19:00

Сокіл

3:0

Ельбрук

05.07

Енергоспорт

20:00

ФК Новгородка

9:2

Мегаполіс

03.07

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

5:0

Агроноватор

8 тур

10.07

Юність

17:00

Сокіл

3:0

Земельник-2

10.07

Юність

18:00

Мегаполіс

5:8

Дніпро-Кіровоград

10.07

Юність

19:00

Моноліт

3:4

ФК Новгородка

10.07

Юність

20:00

Вересень

 5:4

Скіф

10.07

Юність

21:00

Ельбрук

8:5

Агроноватор

9 тур

17.07

Юність

17:00

Дніпро-Кіровоград

4:4

Моноліт

17.07

Юність

18:00

Скіф

2:9

Сокіл

17.07

Юність

19:00

ФК Новгородка

2:3

Вересень

17.07

Юність

20:00

Земельник-2

4:9

Ельбрук

17.07

Юність

21:00

Агроноватор

2:11

Мегаполіс

10 тур

07.08

Юність

17:00

ФК Новгородка

5:5

Сокіл

07.08

Юність

18:00

Агроноватор

1:7

Моноліт

07.08

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

5:3

Вересень

07.08

Юність

20:00

Ельбрук

4:5

Мегаполіс

07.08

Юність

21:00

Скіф

2:6

Земельник-2

11 тур

14.08

Юність

17:00

Земельник-2

3:13

ФК Новгородка

14.08

Юність

18:00

Скіф

4:8

Ельбрук

14.08

Юність

19:00

Сокіл

6:3

Дніпро-Кіровоград

14.08

Юність

20:00

Вересень

6:3

Агроноватор

14.08

Юність

21:00

Моноліт

11:4

Мегаполіс

12 тур

21.08

Юність

17:00

Ельбрук

 

Моноліт

21.08

Юність

18:00

Мегаполіс

 

Вересень

21.08

Юність

19:00

Агроноватор

 

Сокіл

21.08

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

 

Земельник-2

21.08

Юність

21:00

ФК Новгородка

 

Скіф

13 тур

28.08

Юність

17:00

Скіф

 

Дніпро-Кіровоград

28.08

Юність

18:00

ФК Новгородка

 

Ельбрук

28.08

Юність

19:00

Земельник-2

 

Агроноватор

28.08

Юність

20:00

Сокіл

 

Мегаполіс

28.08

Юність

21:00

Вересень

 

Моноліт

14 тур

04.09

Юність

17:00

Моноліт

 

Сокіл

04.09

Юність

18:00

Мегаполіс

 

Земельник-2

04.09

Юність

19:00

Ельбрук

 

Вересень

04.09

Юність

20:00

Скіф

 

Агроноватор

04.09

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

 

ФК Новгородка

15 тур

11.09

Юність

17:00

Дніпро-Кіровоград

 

Ельбрук

11.09

Юність

18:00

ФК Новгородка

 

Агроноватор

11.09

Юність

19:00

Скіф

 

Мегаполіс

11.09

Юність

20:00

Земельник-2

 

Моноліт

11.09

Юність

21:00

Сокіл

 

Вересень

16 тур

18.09

Юність

17:00

Мегаполіс

 

ФК Новгородка

18.09

Юність

18:00

Вересень

 

Земельник-2

18.09

Юність

19:00

Моноліт

 

Скіф

18.09

Юність

20:00

Ельбрук

 

Сокіл

18.09

Юність

21:00

Агроноватор

 

Дніпро-Кіровоград

17 тур

25.09

Юність

17:00

Агроноватор

 

Ельбрук

25.09

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

Мегаполіс

25.09

Юність

19:00

ФК Новгородка

 

Моноліт

25.09

Юність

20:00

Скіф

 

Вересень

25.09

Юність

21:00

Земельник-2

 

Сокіл

18 тур

02.10

Юність

17:00

Вересень

 

ФК Новгородка

02.10

Юність

18:00

Сокіл

 

Скіф

02.10

Юність

19:00

Ельбрук

 

Земельник-2

02.10

Юність

20:00

Моноліт

 

Дніпро-Кіровоград

02.10

Юність

21:00

Мегаполіс

 

Агроноватор



Переглядів (5509)