2-й чемпіонат з міні-футболу "Вища ліга"




  

 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

 «Нова Поліція»

10

10

0

0

70

43

+27

30

2

 «Металург»

10

8

1

1

52

18

+34

25

3

ФК «Арсенал»

10

5

3

2

38

27

+11

18

4

«Єлисаветградські Орли»

10

6

0

4

50

42

+8

18

5

«Фаворит»

10

4

1

5

54

50

+4

13

6

«Земельник»

10

4

0

6

47

51

-4

12

7

«Металіст»

10

3

2

5

54

57

-3

11

8

ФК "Антонівка"

10

2

1

7

42

76

-34

7

9

«Україна-Дудляр»

10

1

3

6

43

52

-9

6

10

ФК «Новий»

10

0

3

7

31

65

-34

3







Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гора Богдан

«Металіст»

23

Кочура Олександр

«Нова Поліція»

23

Скоров Максим

«Металург»

18

Сидоренко Юрій

«Єлисаветградські Орли»

16

 


Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Бирса Ярослав

«Земельник»

16.08.2018

Паньковський Ігор

ФК «Новий»

16.08.2018

Сидоренко Юрій

«Єлисаветградські Орли»

16.08.2018

Скрипник Євген

«Єлисаветградські Орли»

16.08.2018

Мацько Роман

«Україна-Дудляр»

16.08.2018

Поліщук Володимир

«Земельник»

16.08.2018

 



Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.05

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

11:6

ФК Антонівка

24.05

Енергоспорт

19:00

Металург

4:2

Фаворит

24.05

Енергоспорт

20:00

Земельник

3:6

Єлисаветградські

24.05

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

3:3

Україна-Дудляр

26.07

Енергоспорт

17:00 

ФК Новий

3:3

Металіст

2 тур

31.05

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

8:2

ФК Новий

31.05

Енергоспорт

18:00

Металіст

2:6

ФК Арсенал

31.05

Енергоспорт

19:00

ФК Антонівка

5:4

Україна-Дудляр

31.05

Енергоспорт

20:00

Фаворит

4:8

Земельник

31.05

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

3:2

Металург

3 тур

07.06

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

8:8

Металіст

07.06

Енергоспорт

18:00

Земельник

5:7

Нова Поліція

07.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

2:4

Фаворит

07.06

Енергоспорт

20:00

Металург

9:2

ФК Антонівка

07.06

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

6:3

Єлисаветградські

4 тур

14.06

Енергоспорт

17:00

Металург

5:1

Земельник

14.06

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

7:4

Україна-Дудляр

14.06

Енергоспорт

19:00

Фаворит

3:3

ФК Арсенал

02.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

4:2

ФК Новий

14.06

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

2:8

Металіст

5 тур

21.06

Енергоспорт

17:00

Фаворит

8:6

Україна-Дудляр

21.06

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:6

Нова Поліція

21.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

3:12

Металург

21.06

Енергоспорт

20:00

Земельник

6:7

ФК Антонівка

21.06

Енергоспорт

21:00

Металіст

5:4

Єлисаветградські

6 тур

28.06

Енергоспорт

17:00

ФК Антонівка

4:5

Єлисаветградські

28.06

Енергоспорт

18:00

Фаворит

10:5

Металіст

28.06

Енергоспорт

19:00

Нова Поліція

8:7

Україна-Дудляр

28.06

Енергоспорт

20:00

Металург

2:2

ФК Арсенал

28.06

Енергоспорт

21:00

Земельник

7:3

ФК Новий

7 тур

05.07

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

6:6

ФК Антонівка

05.07

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:4

Земельник

05.07

Енергоспорт

19:00

Україна-Дудляр

1:3

Металург

03.07

Юність

20:00

Металіст

5:10

Нова Поліція

05.07

Енергоспорт

21:00

Єлисаветградські

5:4

Фаворит

8 тур

12.07

Енергоспорт

17:00

Земельник

3:2

Україна-Дудляр

12.07

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

6:4

Єлисаветградські

12.07

Енергоспорт

19:00

Металург

5:1

Металіст

12.07

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

7:14

Фаворит

12.07

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

2:4

ФК Арсенал

9 тур

19.07

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

3:0

ФК Антонівка

19.07

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

6:6

ФК Новий

19.07

Енергоспорт

19:00

Металіст

6:7

Земельник

19.07

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

2:5

Металург

19.07

Енергоспорт

21:00

Фаворит

4:5

Нова Поліція

10 тур

09.08

Енергоспорт

17:00

Металіст

11:2

ФК Новий

09.08

Енергоспорт

18:00

Фаворит

1:5

Металург

09.08

Енергоспорт

19:00

Єлисаветградські

6:3

Земельник

09.08

Енергоспорт

20:00

ФК Антонівка

3:10

Нова Поліція

09.08

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

2:1

ФК Арсенал

11 тур

16.08

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

 

ФК Антонівка

16.08

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

 

Металіст

16.08

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

 

Єлисаветградські

16.08

Енергоспорт

20:00

Земельник

 

Фаворит

16.08

Енергоспорт

21:00

Металург

 

Нова Поліція

12 тур

23.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

 

Земельник

23.08

Енергоспорт

18:00

ФК Антонівка

 

Металург

23.08

Енергоспорт

19:00

Фаворит

 

ФК Новий

23.08

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

 

ФК Арсенал

23.08

Енергоспорт

21:00

Металіст

 

Україна-Дудляр

13 тур

30.08

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

 

Нова Поліція

30.08

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

30.08

Енергоспорт

19:00

Металіст

 

ФК Антонівка

30.08

Енергоспорт

20:00

ФК Арсенал

 

Фаворит

30.08

Енергоспорт

21:00

Земельник

 

Металург

14 тур

06.09

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

 

Металіст

06.09

Енергоспорт

18:00

ФК Антонівка

 

Земельник

06.09

Енергоспорт

19:00

Металург

 

ФК Новий

06.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

 

ФК Арсенал

06.09

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

 

Фаворит

15 тур

13.09

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

 

Металург

13.09

Енергоспорт

18:00

Металіст

 

Фаворит

13.09

Енергоспорт

19:00

Україна-Дудляр

 

Нова Поліція

13.09

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

 

ФК Антонівка

13.09

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

 

Земельник

16 тур

20.09

Енергоспорт

17:00

ФК Антонівка

 

ФК Новий

20.09

Енергоспорт

18:00

Земельник

 

ФК Арсенал

20.09

Енергоспорт

19:00

Металург

 

Україна-Дудляр

20.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

 

Металіст

20.09

Енергоспорт

21:00

Фаворит

 

Єлисаветградські

17 тур

27.09

Енергоспорт

17:00

Фаворит

 

ФК Антонівка

27.09

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

 

Нова Поліція

27.09

Енергоспорт

19:00

Металіст

 

Металург

27.09

Енергоспорт

20:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

27.09

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

 

ФК Новий

18 тур

04.10

Енергоспорт

17:00

Земельник

 

Металіст

04.10

Енергоспорт

18:00

ФК Новий

 

Україна-Дудляр

04.10

Енергоспорт

19:00

ФК Антонівка

 

ФК Арсенал

04.10

Енергоспорт

20:00

Металург

 

Єлисаветградські

04.10

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

 

Фаворит




Переглядів (6729)