2-й чемпіонат з міні-футболу "Вища ліга"






 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

 «Нова Поліція»

7

7

0

0

51

34

+17

21

2

 «Металург»

8

6

1

1

42

15

+27

19

3

ФК «Арсенал»

8

4

3

1

34

25

+9

15

4

«Єлисаветградські Орли»

8

5

0

3

42

34

+8

15

5

«Фаворит»

8

4

1

3

49

40

+9

13

6

«Земельник»

8

3

0

5

37

39

-2

9

7

«Металіст»

7

2

1

4

34

45

-11

7

8

ФК "Водник"

8

2

1

5

39

63

-24

7

9

«Україна-Дудляр»

8

0

2

6

35

45

-10

2

10

ФК «Новий»

6

0

1

5

18

41

-23

1

 






Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гора Богдан

«Металіст»

17

Кочура Олександр

«Нова Поліція»

17

Замуренко Павло

ФК «Водник»

15

Сидоренко Юрій

«Єлисаветградські Орли»

13

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Бирса Ярослав

«Земельник»

19.07.2018

Кириченко Ігор

«Україна_Дудляр»

19.07.2018

 

  

 



Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.05

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

11:6

ФК Водник

24.05

Енергоспорт

19:00

Металург

4:2

Фаворит

24.05

Енергоспорт

20:00

Земельник

3:6

Єлисаветградські

24.05

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

3:3

Україна-Дудляр

26.07

Енергоспорт

17:00 

ФК Новий

 

Металіст

2 тур

31.05

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

8:2

ФК Новий

31.05

Енергоспорт

18:00

Металіст

2:6

ФК Арсенал

31.05

Енергоспорт

19:00

ФК Водник

5:4

Україна-Дудляр

31.05

Енергоспорт

20:00

Фаворит

4:8

Земельник

31.05

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

3:2

Металург

3 тур

07.06

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

8:8

Металіст

07.06

Енергоспорт

18:00

Земельник

5:7

Нова Поліція

07.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

2:4

Фаворит

07.06

Енергоспорт

20:00

Металург

9:2

ФК Водник

07.06

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

6:3

Єлисаветградські

4 тур

14.06

Енергоспорт

17:00

Металург

5:1

Земельник

14.06

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

7:4

Україна-Дудляр

14.06

Енергоспорт

19:00

Фаворит

3:3

ФК Арсенал

02.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

 

ФК Новий

14.06

Енергоспорт

20:00

ФК Водник

2:8

Металіст

5 тур

21.06

Енергоспорт

17:00

Фаворит

8:6

Україна-Дудляр

21.06

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:6

Нова Поліція

21.06

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

3:12

Металург

21.06

Енергоспорт

20:00

Земельник

6:7

ФК Водник

21.06

Енергоспорт

21:00

Металіст

5:4

Єлисаветградські

6 тур

28.06

Енергоспорт

17:00

ФК Водник

4:5

Єлисаветградські

28.06

Енергоспорт

18:00

Фаворит

10:5

Металіст

28.06

Енергоспорт

19:00

Нова Поліція

8:7

Україна-Дудляр

28.06

Енергоспорт

20:00

Металург

2:2

ФК Арсенал

28.06

Енергоспорт

21:00

Земельник

7:3

ФК Новий

7 тур

05.07

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

6:6

ФК Водник

05.07

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

5:4

Земельник

05.07

Енергоспорт

19:00

Україна-Дудляр

1:3

Металург

03.07

Юність

20:00

Металіст

5:10

Нова Поліція

05.07

Енергоспорт

21:00

Єлисаветградські

5:4

Фаворит

8 тур

12.07

Енергоспорт

17:00

Земельник

3:2

Україна-Дудляр

12.07

Енергоспорт

18:00

Нова Поліція

6:4

Єлисаветградські

12.07

Енергоспорт

19:00

Металург

5:1

Металіст

12.07

Енергоспорт

20:00

ФК Водник

7:14

Фаворит

12.07

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

2:4

ФК Арсенал

9 тур

19.07

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

 

ФК Водник

19.07

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

 

ФК Новий

19.07

Енергоспорт

19:00

Металіст

 

Земельник

19.07

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

 

Металург

19.07

Енергоспорт

21:00

Фаворит

 

Нова Поліція

10 тур

09.08

Енергоспорт

17:00

Металіст

 

ФК Новий

09.08

Енергоспорт

18:00

Фаворит

 

Металург

09.08

Енергоспорт

19:00

Єлисаветградські

 

Земельник

09.08

Енергоспорт

20:00

ФК Водник

 

Нова Поліція

09.08

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

 

ФК Арсенал

11 тур

16.08

Енергоспорт

17:00

Україна-Дудляр

 

ФК Водник

16.08

Енергоспорт

18:00

ФК Арсенал

 

Металіст

16.08

Енергоспорт

19:00

ФК Новий

 

Єлисаветградські

16.08

Енергоспорт

20:00

Земельник

 

Фаворит

16.08

Енергоспорт

21:00

Металург

 

Нова Поліція

12 тур

23.08

Енергоспорт

17:00

Нова Поліція

 

Земельник

23.08

Енергоспорт

18:00

ФК Водник

 

Металург

23.08

Енергоспорт

19:00

Фаворит

 

ФК Новий

23.08

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

 

ФК Арсенал

23.08

Енергоспорт

21:00

Металіст

 

Україна-Дудляр

13 тур

30.08

Енергоспорт

17:00

ФК Новий

 

Нова Поліція

30.08

Енергоспорт

18:00

Україна-Дудляр

 

Єлисаветградські

30.08

Енергоспорт

19:00

Металіст

 

ФК Водник

30.08

Енергоспорт

20:00

ФК Арсенал

 

Фаворит

30.08

Енергоспорт

21:00

Земельник

 

Металург

14 тур

06.09

Енергоспорт

17:00

Єлисаветградські

 

Металіст

06.09

Енергоспорт

18:00

ФК Водник

 

Земельник

06.09

Енергоспорт

19:00

Металург

 

ФК Новий

06.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

 

ФК Арсенал

06.09

Енергоспорт

21:00

Україна-Дудляр

 

Фаворит

15 тур

13.09

Енергоспорт

17:00

ФК Арсенал

 

Металург

13.09

Енергоспорт

18:00

Металіст

 

Фаворит

13.09

Енергоспорт

19:00

Україна-Дудляр

 

Нова Поліція

13.09

Енергоспорт

20:00

Єлисаветградські

 

ФК Водник

13.09

Енергоспорт

21:00

ФК Новий

 

Земельник

16 тур

20.09

Енергоспорт

17:00

ФК Водник

 

ФК Новий

20.09

Енергоспорт

18:00

Земельник

 

ФК Арсенал

20.09

Енергоспорт

19:00

Металург

 

Україна-Дудляр

20.09

Енергоспорт

20:00

Нова Поліція

 

Металіст

20.09

Енергоспорт

21:00

Фаворит

 

Єлисаветградські

17 тур

27.09

Енергоспорт

17:00

Фаворит

 

ФК Водник

27.09

Енергоспорт

18:00

Єлисаветградські

 

Нова Поліція

27.09

Енергоспорт

19:00

Металіст

 

Металург

27.09

Енергоспорт

20:00

Україна-Дудляр

 

Земельник

27.09

Енергоспорт

21:00

ФК Арсенал

 

ФК Новий

18 тур

04.10

Енергоспорт

17:00

Земельник

 

Металіст

04.10

Енергоспорт

18:00

ФК Новий

 

Україна-Дудляр

04.10

Енергоспорт

19:00

ФК Водник

 

ФК Арсенал

04.10

Енергоспорт

20:00

Металург

 

Єлисаветградські

04.10

Енергоспорт

21:00

Нова Поліція

 

Фаворит

 

 

 




Переглядів (5549)