10-й чемпіонат з футзалу "Четверта ліга"




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Добра-Екогриб» ()

9

7

0

2

55

40

+15

21

2

«Борисфен» (Кропивницький)

9

6

1

2

54

44

+12

19

3

«КЗСМ №1» (Кропивницький)

9

6

0

3

37

33

+4

18

4

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» ()

9

5

1

3

47

36

+11

16

5

«Тясмин-Вікторія» (Олександрівка) 

9

5

1

3

53

44

+9

16

6

ФК «Северинка» (Кіровоградська)

9

3

2

4

64

53

+11

11

7

ФК «Скіф» (Компаніївка)

9

3

1

5

50

52

-2

10

8

ФК«Назарівка» (Кіровоградський)

9

3

0

6

34

49

-15

9

9

«Агроноватор» (Кропивницький)

9

3

0

6

31

49

-18

9

10

«Фортуна» (Кропивницький)

9

1

0

8

27

54

-27

3




  

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Гончар Олег

ФК «Скіф»

29

Шамов Денис

ФК «Северинка»

25

 

 




 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Кислий Сергій

«Тясмин-Вікторія»

21.01.2018

 

 

Представники, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Яровий Юрій

«Тясмин-Вікторія»

21.01.2018

 

 

 

 


 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

05.11

Юність

15:00

ФК«Добра-Екогриб»

5:1

«КЗСМ №1»

05.11

Юність

16:00

«Борисфен»

8:2

ФК«Скіф»

05.11

Юність

17:00

ФК«Северинка»

6:2

ФК«Назарівка»

05.11

Юність

18:00

«Дніпро-Кіровоград»

3:4

«Агроноватор»

05.11

Юність

19:00

«Фортуна»

2:6

 «Тясмин-Вікторія»

2 тур

12.11

Юність

15:00

«КЗСМ №1»

4:3

«Фортуна»

12.11

Юність

16:00

ФК«Назарівка»

4:10

ФК«Добра-Екогриб»

12.11

Юність

17:00

ФК«Скіф»

7:11

 «Тясмин-Вікторія»

12.11

Юність

18:00

«Агроноватор»

4:7

ФК«Северинка»

12.11

Юність

19:00

«Борисфен»

5:4

«Дніпро-Кіровоград»

3 тур

19.11

Юність

15:00

 «Тясмин-Вікторія»

2:1

«КЗСМ №1»

19.11

Юність

16:00

ФК«Северинка»

7:7

«Борисфен»

19.11

Юність

17:00

ФК«Добра-Екогриб»

5:6

«Агроноватор»

19.11

Юність

18:00

«Дніпро-Кіровоград»

4:4

ФК«Скіф»

19.11

Юність

19:00

«Фортуна»

3:5

ФК«Назарівка»

4 тур

26.11

Юність

13:00

ФК«Скіф»

6:3

«КЗСМ №1»

26.11

Юність

14:00

ФК«Назарівка»

4:8

 «Тясмин-Вікторія»

26.11

Юність

15:00

«Агроноватор»

3:0

«Фортуна»

26.11

Юність

16:00

«Борисфен»

6:7

ФК«Добра-Екогриб»

26.11

Юність

17:00

«Дніпро-Кіровоград»

7:6

ФК«Северинка»

5 тур

03.12

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

4:1

ФК«Назарівка»

03.12

Юність

14:00

ФК«Северинка»

5:8

ФК«Скіф»

03.12

Юність

15:00

ФК«Добра-Екогриб»

1:5

«Дніпро-Кіровоград»

03.12

Юність

16:00

«Фортуна»

3:5

«Борисфен»

03.12

Юність

17:00

«Агроноватор»

3:5

 «Тясмин-Вікторія»

6 тур

10.12

Юність

13:00

«Агроноватор»

3:5

«КЗСМ №1»

10.12

Юність

14:00

«Борисфен»

8:7

 «Тясмин-Вікторія»

10.12

Юність

15:00

ФК«Скіф»

5:6

ФК«Назарівка»

10.12

Юність

16:00

«Дніпро-Кіровоград»

6:4

«Фортуна»

10.12

Юність

17:00

ФК«Северинка»

6:8

ФК«Добра-Екогриб»

7 тур

17.12

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

5:3

«Борисфен»

17.12

Юність

14:00

ФК«Добра-Екогриб»

7:3

ФК«Скіф»

17.12

Юність

15:00

 «Тясмин-Вікторія»

5:8

«Дніпро-Кіровоград»

17.12

Юність

16:00

ФК«Назарівка»

6:1

«Агроноватор»

17.12

Юність

17:00

«Фортуна»

2:15

ФК«Северинка»

8 тур

24.12

Юність

13:00

«Дніпро-Кіровоград»

3:4

«КЗСМ №1»

24.12

Юність

14:00

«Борисфен»

5:3

ФК«Назарівка»

24.12

Юність

15:00

ФК«Добра-Екогриб»

6:5

«Фортуна»

24.12

Юність

16:00

ФК«Северинка»

5:5

 «Тясмин-Вікторія»

24.12

Юність

17:00

ФК«Скіф»

11:3

«Агроноватор»

9 тур

14.01

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

10:7

ФК«Северинка»

14.01

Юність

14:00

 «Тясмин-Вікторія»

4:6

ФК«Добра-Екогриб»

14.01

Юність

15:00

«Агроноватор»

4:7

«Борисфен»

14.01

Юність

16:00

ФК«Назарівка»

3:7

«Дніпро-Кіровоград»

14.01

Юність

17:00

«Фортуна»

5:4

ФК«Скіф»

10 тур

21.01

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

 

ФК«Добра-Екогриб»

21.01

Юність

14:00

ФК«Скіф»

 

«Борисфен»

21.01

Юність

15:00

ФК«Назарівка»

 

ФК«Северинка»

21.01

Юність

16:00

«Агроноватор»

 

«Дніпро-Кіровоград»

21.01

Юність

17:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

«Фортуна»

11 тур

28.01

Юність

13:00

«Дніпро-Кіровоград»

 

«Борисфен»

28.01

Юність

14:00

ФК«Добра-Екогриб»

 

ФК«Назарівка»

28.01

Юність

15:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

ФК«Скіф»

28.01

Юність

16:00

ФК«Северинка»

 

«Агроноватор»

28.01

Юність

17:00

«Фортуна»

 

«КЗСМ №1»

12 тур

04.02

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

 

 «Тясмин-Вікторія»

04.02

Юність

14:00

«Борисфен»

 

ФК«Северинка»

04.02

Юність

15:00

«Агроноватор»

 

ФК«Добра-Екогриб»

04.02

Юність

16:00

ФК«Скіф»

 

«Дніпро-Кіровоград»

04.02

Юність

17:00

ФК«Назарівка»

 

«Фортуна»

13 тур

11.02

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

 

ФК«Скіф»

11.02

Юність

14:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

ФК«Назарівка»

11.02

Юність

15:00

«Фортуна»

 

«Агроноватор»

11.02

Юність

16:00

ФК«Добра-Екогриб»

 

«Борисфен»

11.02

Юність

17:00

ФК«Северинка»

 

«Дніпро-Кіровоград»

14 тур

18.02

Юність

13:00

ФК«Назарівка»

 

«КЗСМ №1»

18.02

Юність

14:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

«Агроноватор»

18.02

Юність

15:00

«Дніпро-Кіровоград»

 

ФК«Добра-Екогриб»

18.02

Юність

16:00

ФК«Скіф»

 

ФК«Северинка»

18.02

Юність

17:00

«Борисфен»

 

«Фортуна»

15 тур

25.02

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

 

«Агроноватор»

25.02

Юність

14:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

«Борисфен»

25.02

Юність

15:00

ФК«Назарівка»

 

ФК«Скіф»

25.02

Юність

16:00

«Фортуна»

 

«Дніпро-Кіровоград»

25.02

Юність

17:00

ФК«Добра-Екогриб»

 

ФК«Северинка»

16 тур

04.03

Юність

13:00

«Борисфен»

 

«КЗСМ №1»

04.03

Юність

14:00

ФК«Скіф»

 

ФК«Добра-Екогриб»

04.03

Юність

15:00

«Дніпро-Кіровоград»

 

 «Тясмин-Вікторія»

04.03

Юність

16:00

«Агроноватор»

 

ФК«Назарівка»

04.03

Юність

17:00

ФК«Северинка»

 

«Фортуна»

17 тур

 11.03

Юність

13:00

«КЗСМ №1»

 

«Дніпро-Кіровоград»

 11.03

Юність

14:00

ФК«Назарівка»

 

«Борисфен»

 11.03

Юність

15:00

«Фортуна»

 

ФК«Добра-Екогриб»

 11.03

Юність

16:00

 «Тясмин-Вікторія»

 

ФК«Северинка»

 11.03

Юність

17:00

«Агроноватор»

 

ФК«Скіф»

18 тур

 18.03

Юність

13:00

ФК«Северинка»

 

«КЗСМ №1»

 18.03

Юність

14:00

ФК«Добра-Екогриб»

 

 «Тясмин-Вікторія»

 18.03

Юність

15:00

«Борисфен»

 

«Агроноватор»

 18.03

Юність

16:00

«Дніпро-Кіровоград»

 

ФК«Назарівка»

 18.03

Юність

17:00

ФК«Скіф»

 

«Фортуна»




Переглядів (547)