10-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК«Долинська» ()

18

15

2

1

136

56

+80

47

2

Фаворит (Кропивницький)

18

13

4

1

118

58

+60

43

3

ФК«Новгородка» ()

18

11

2

5

103

66

+34

35

4

«Ноксен» (Маловисківський)

18

11

0

7

111

96

+15

33

5

«Вересень» (Кропивницький)

18

8

3

7

95

97

-2

27

6

«Фенікс» (Кропивницький)

18

7

1

10

97

80

+17

22

7

«Форест» (Кіровоградський)

18

7

1

10

81

97

-16

22

8

«КДЮСШ-2-Інгул» (Кіровоградський)

18

5

2

11

63

79

-16

17

9

«Десант» (Кропивницький)

18

5

1

12

74

101

-27

16

10

«Ельворті» (Кропивницький)

18

0

0

18

36

184

-148

0

 

 

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Осипенко Олексій

«Фаворит»

41

Конаєв Сергій

«Форест»

38

Захожий Євгеній

ФК «Новгородка»

32

 




Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

04.11

Юність

13:00

«Фаворит»

5:1

«КДЮСШ-2-Інгул»

04.11

Юність

14:00

«Десант»

13:0

«Ельворті»

04.11

Юність

15:00

«Ноксен»

5:4

«Вересень»

04.11

Юність

16:00

ФК«Долинська»

9:4

ФК«Новгородка»

04.11

Юність

17:00

«Форест»

6:7

«Фенікс»

2 тур

11.11

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

8:2

«Форест»

11.11

Юність

14:00

«Десант»

1:4

ФК«Долинська»

11.11

Юність

15:00

«Ельворті»

3:13

«Фенікс»

11.11

Юність

16:00

ФК«Новгородка»

9:5

«Ноксен»

11.11

Юність

17:00

«Вересень»

4:4

«Фаворит»

3 тур

18.11

Юність

15:00

«Фенікс»

6:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

18.11

Юність

16:00

«Ноксен»

5:2

«Десант»

18.11

Юність

17:00

«Фаворит»

4:4

ФК«Новгородка»

18.11

Юність

18:00

ФК«Долинська»

12:3

«Ельворті»

18.11

Юність

19:00

«Форест»

5:8

«Вересень»

4 тур

25.11

Юність

13:00

«Ельворті»

0:2

«КДЮСШ-2-Інгул»

25.11

Юність

14:00

«Вересень»

7:4

«Фенікс»

25.11

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

7:5

«Форест»

25.11

Юність

16:00

«Десант»

7:7

«Фаворит»

25.11

Юність

17:00

ФК«Долинська»

12:3

«Ноксен»

5 тур

02.12

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

7:4

«Вересень»

02.12

Юність

14:00

«Форест»

6:2

«Десант»

02.12

Юність

15:00

«Фаворит»

4:4

ФК«Долинська»

02.12

Юність

16:00

«Ноксен»

10:3

«Ельворті»

02.12

Юність

17:00

ФК«Новгородка»

7:2

«Фенікс»

6 тур

09.12

Юність

13:00

ФК«Новгородка»

4:2

«КДЮСШ-2-Інгул»

09.12

Юність

14:00

«Десант»

4:7

«Фенікс»

09.12

Юність

15:00

«Ельворті»

3:13

«Вересень»

09.12

Юність

16:00

ФК«Долинська»

10:2

«Форест»

09.12

Юність

17:00

«Ноксен»

4:7

«Фаворит»

7 тур

16.12

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

3:5

«Десант»

16.12

Юність

14:00

«Форест»

6:8

«Ноксен»

16.12

Юність

15:00

«Фенікс»

7:8

ФК«Долинська»

16.12

Юність

16:00

«Вересень»

4:3

ФК«Новгородка»

16.12

Юність

17:00

«Фаворит»

13:2

«Ельворті»

8 тур

23.12

Юність

13:00

ФК«Долинська»

9:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

23.12

Юність

14:00

«Фаворит»

8:1

«Форест»

23.12

Юність

15:00

«Десант»

6:3

«Вересень»

23.12

Юність

16:00

«Ноксен»

3:12

«Фенікс»

23.12

Юність

17:00

«Ельворті»

2:6

ФК«Новгородка»

9 тур

13.01

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

1:8

«Ноксен»

13.01

Юність

14:00

«Фенікс»

4:5

«Фаворит»

13.01

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

7:4

«Десант»

13.01

Юність

16:00

«Вересень»

4:14

ФК«Долинська»

13.01

Юність

17:00

«Форест»

8:1

«Ельворті»

10 тур

20.01

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

1:2

«Фаворит»

20.01

Юність

14:00

ФК«Новгородка»

3:6

ФК«Долинська»

20.01

Юність

15:00

«Вересень»

6:10

«Ноксен»

20.01

Юність

16:00

«Ельворті»

3:9

«Десант»

20.01

Юність

17:00

«Фенікс»

3:4

«Форест»

11 тур

27.01

Юність

13:00

«Форест»

6:5

«КДЮСШ-2-Інгул»

27.01

Юність

14:00

ФК«Долинська»

8:1

«Десант»

27.01

Юність

15:00

«Фенікс»

14:0

«Ельворті»

27.01

Юність

16:00

«Ноксен»

7:5

ФК«Новгородка»

27.01

Юність

17:00

«Фаворит»

11:5

«Вересень»

12 тур

03.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

1:1

«Фенікс»

03.02

Юність

14:00

«Ельворті»

2:12

ФК«Долинська»

03.02

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

2:3

«Фаворит»

03.02

Юність

16:00

«Десант»

4:10

«Ноксен»

03.02

Юність

17:00

«Вересень»

5:5

«Форест»

13 тур

10.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

6:1

«Ельворті»

10.02

Юність

14:00

«Ноксен»

3:4

ФК«Долинська»

10.02

Юність

15:00

«Форест»

0:6

ФК«Новгородка»

10.02

Юність

16:00

«Фаворит»

6:1

«Десант»

10.02

Юність

17:00

«Фенікс»

6:4

«Вересень»

14 тур

17.02

Юність

13:00

«Вересень»

5:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

17.02

Юність

14:00

ФК«Долинська»

7:3

«Фаворит»

17.02

Юність

15:00

«Десант»

1:8

«Форест»

17.02

Юність

16:00

«Ельворті»

3:12

«Ноксен»

17.02

Юність

17:00

«Фенікс»

2:4

ФК«Новгородка»

15 тур

24.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

4:7

ФК«Новгородка»

24.02

Юність

14:00

«Форест»

4:5

ФК«Долинська»

24.02

Юність

15:00

«Вересень»

5:2

«Ельворті»

24.02

Юність

16:00

«Фенікс»

5:6

«Десант»

24.02

Юність

17:00

«Фаворит»

8:5

«Ноксен»

16 тур

03.03

Юність

13:00

«Десант»

3:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

03.03

Юність

14:00

ФК«Долинська»

8:2

«Фенікс»

03.03

Юність

15:00

«Ноксен»

2:5

«Форест»

03.03

Юність

16:00

ФК«Новгородка»

4:4

«Вересень»

03.03

Юність

17:00

«Ельворті»

4:17

«Фаворит»

17 тур

 11.03

Юність

12:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

3:3

ФК«Долинська»

 11.03

Юність

13:00

ФК«Новгородка»

13:1

«Ельворті»

 11.03

Юність

14:00

«Фенікс»

2:3

«Ноксен»

 11.03

Юність

20:00

«Форест»

2:8

«Фаворит»

 11.03

Юність

21:00

«Вересень»

7:3

«Десант»

18 тур

 17.03

Юність

13:00

«Ноксен»

8:3

«КДЮСШ-2-Інгул»

 17.03

Юність

14:00

ФК«Долинська»

1:3

«Вересень»

 17.03

Юність

15:00

«Десант»

2:8

ФК«Новгородка»

 17.03

Юність

16:00

«Фаворит»

3:0

«Фенікс»

 17.03

Юність

17:00

«Ельворті»

3:6

«Форест»




Переглядів (12401)