10-й чемпіонат з футзалу "Третя ліга"




Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК«Долинська» ()

9

8

1

0

82

32

+50

25

2

Фаворит (Кропивницький)

9

5

4

0

57

31

+26

19

3

ФК«Новгородка» ()

9

6

1

2

51

37

+14

19

4

«Фенікс» (Кропивницький)

9

5

0

4

62

47

+15

15

5

«Ноксен» (Маловисківський)

9

5

0

4

51

56

-5

15

6

«Вересень» (Кропивницький)

9

4

1

4

51

51

0

13

7

«Десант» (Кропивницький)

9

3

1

5

44

42

+2

10

8

«КДЮСШ-2-Інгул» (Кіровоградський)

9

3

0

6

32

43

-11

9

9

«Форест» (Кіровоградський)

9

2

0

7

41

57

-17

6

10

«Ельворті» (Кропивницький)

9

0

0

9

17

90

-73

0

 

 


 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Осипенко Олексій

«Фаворит»

21

Захожий Євгеній

ФК «Новгородка»

19

Літвінов Роман

«Фенікс»

19

Гронський Владислав

«Фенікс»

17

Конаєв Сергій

«Форест»

16

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Нєгрєтов Олег

«Ноксен»

20.01.2018

    

 




Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

04.11

Юність

13:00

«Фаворит»

5:1

«КДЮСШ-2-Інгул»

04.11

Юність

14:00

«Десант»

13:0

«Ельворті»

04.11

Юність

15:00

«Ноксен»

5:4

«Вересень»

04.11

Юність

16:00

ФК«Долинська»

9:4

ФК«Новгородка»

04.11

Юність

17:00

«Форест»

6:7

«Фенікс»

2 тур

11.11

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

8:2

«Форест»

11.11

Юність

14:00

«Десант»

1:4

ФК«Долинська»

11.11

Юність

15:00

«Ельворті»

3:13

«Фенікс»

11.11

Юність

16:00

ФК«Новгородка»

9:5

«Ноксен»

11.11

Юність

17:00

«Вересень»

4:4

«Фаворит»

3 тур

18.11

Юність

15:00

«Фенікс»

6:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

18.11

Юність

16:00

«Ноксен»

5:2

«Десант»

18.11

Юність

17:00

«Фаворит»

4:4

ФК«Новгородка»

18.11

Юність

18:00

ФК«Долинська»

12:3

«Ельворті»

18.11

Юність

19:00

«Форест»

5:8

«Вересень»

4 тур

25.11

Юність

13:00

«Ельворті»

0:2

«КДЮСШ-2-Інгул»

25.11

Юність

14:00

«Вересень»

7:4

«Фенікс»

25.11

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

7:5

«Форест»

25.11

Юність

16:00

«Десант»

7:7

«Фаворит»

25.11

Юність

17:00

ФК«Долинська»

12:3

«Ноксен»

5 тур

02.12

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

7:4

«Вересень»

02.12

Юність

14:00

«Форест»

6:2

«Десант»

02.12

Юність

15:00

«Фаворит»

4:4

ФК«Долинська»

02.12

Юність

16:00

«Ноксен»

10:3

«Ельворті»

02.12

Юність

17:00

ФК«Новгородка»

7:2

«Фенікс»

6 тур

09.12

Юність

13:00

ФК«Новгородка»

4:2

«КДЮСШ-2-Інгул»

09.12

Юність

14:00

«Десант»

4:7

«Фенікс»

09.12

Юність

15:00

«Ельворті»

3:13

«Вересень»

09.12

Юність

16:00

ФК«Долинська»

10:2

«Форест»

09.12

Юність

17:00

«Ноксен»

4:7

«Фаворит»

7 тур

16.12

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

3:5

«Десант»

16.12

Юність

14:00

«Форест»

6:8

«Ноксен»

16.12

Юність

15:00

«Фенікс»

7:8

ФК«Долинська»

16.12

Юність

16:00

«Вересень»

4:3

ФК«Новгородка»

16.12

Юність

17:00

«Фаворит»

13:2

«Ельворті»

8 тур

23.12

Юність

13:00

ФК«Долинська»

9:4

«КДЮСШ-2-Інгул»

23.12

Юність

14:00

«Фаворит»

8:1

«Форест»

23.12

Юність

15:00

«Десант»

6:3

«Вересень»

23.12

Юність

16:00

«Ноксен»

3:12

«Фенікс»

23.12

Юність

17:00

«Ельворті»

2:6

ФК«Новгородка»

9 тур

13.01

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

1:8

«Ноксен»

13.01

Юність

14:00

«Фенікс»

4:5

«Фаворит»

13.01

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

7:4

«Десант»

13.01

Юність

16:00

«Вересень»

4:14

ФК«Долинська»

13.01

Юність

17:00

«Форест»

8:1

«Ельворті»

10 тур

20.01

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

 

«Фаворит»

20.01

Юність

14:00

ФК«Новгородка»

 

ФК«Долинська»

20.01

Юність

15:00

«Вересень»

 

«Ноксен»

20.01

Юність

16:00

«Ельворті»

 

«Десант»

20.01

Юність

17:00

«Фенікс»

 

«Форест»

11 тур

27.01

Юність

13:00

«Форест»

 

«КДЮСШ-2-Інгул»

27.01

Юність

14:00

ФК«Долинська»

 

«Десант»

27.01

Юність

15:00

«Фенікс»

 

«Ельворті»

27.01

Юність

16:00

«Ноксен»

 

ФК«Новгородка»

27.01

Юність

17:00

«Фаворит»

 

«Вересень»

12 тур

03.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

 

«Фенікс»

03.02

Юність

14:00

«Ельворті»

 

ФК«Долинська»

03.02

Юність

15:00

ФК«Новгородка»

 

«Фаворит»

03.02

Юність

16:00

«Десант»

 

«Ноксен»

03.02

Юність

17:00

«Вересень»

 

«Форест»

13 тур

10.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

 

«Ельворті»

10.02

Юність

14:00

«Ноксен»

 

ФК«Долинська»

10.02

Юність

15:00

«Форест»

 

ФК«Новгородка»

10.02

Юність

16:00

«Фаворит»

 

«Десант»

10.02

Юність

17:00

«Фенікс»

 

«Вересень»

14 тур

17.02

Юність

13:00

«Вересень»

 

«КДЮСШ-2-Інгул»

17.02

Юність

14:00

ФК«Долинська»

 

«Фаворит»

17.02

Юність

15:00

«Десант»

 

«Форест»

17.02

Юність

16:00

«Ельворті»

 

«Ноксен»

17.02

Юність

17:00

«Фенікс»

 

ФК«Новгородка»

15 тур

24.02

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

 

ФК«Новгородка»

24.02

Юність

14:00

«Форест»

 

ФК«Долинська»

24.02

Юність

15:00

«Вересень»

 

«Ельворті»

24.02

Юність

16:00

«Фенікс»

 

«Десант»

24.02

Юність

17:00

«Фаворит»

 

«Ноксен»

16 тур

03.03

Юність

13:00

«Десант»

 

«КДЮСШ-2-Інгул»

03.03

Юність

14:00

ФК«Долинська»

 

«Фенікс»

03.03

Юність

15:00

«Ноксен»

 

«Форест»

03.03

Юність

16:00

ФК«Новгородка»

 

«Вересень»

03.03

Юність

17:00

«Ельворті»

 

«Фаворит»

17 тур

 10.03

Юність

13:00

«КДЮСШ-2-Інгул»

 

ФК«Долинська»

 10.03

Юність

14:00

«Вересень»

 

«Десант»

 10.03

Юність

15:00

«Форест»

 

«Фаворит»

 10.03

Юність

16:00

«Фенікс»

 

«Ноксен»

 10.03

Юність

17:00

ФК«Новгородка»

 

«Ельворті»

18 тур

 17.03

Юність

13:00

«Ноксен»

 

«КДЮСШ-2-Інгул»

 17.03

Юність

14:00

ФК«Долинська»

 

«Вересень»

 17.03

Юність

15:00

«Десант»

 

ФК«Новгородка»

 17.03

Юність

16:00

«Фаворит»

 

«Фенікс»

 17.03

Юність

17:00

«Ельворті»

 

«Форест»


 


Переглядів (7734)