10-й чемпіонат з футзал "Друга ліга"







Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Інгул» (Кіровоградський)

4

4

0

0

33

10

+23

12

2

«Найк» (Кропивницький)

4

3

1

0

23

15

+8

10

3

«Технополь-Агро» (Кіровоградський)

4

3

0

1

28

15

+13

9

4

«СКА» (Кропивницький)

4

2

0

2

22

13

+9

6

5

ФК «Агроресурс» (Кропивницький)

4

2

0

2

18

12

+6

6

6

«Моноліт» (Кропивницький)

4

2

0

2

17

18

-1

6

7

ФК «Грузьке» (Кіровоградський)

4

2

0

2

16

21

-5

6

8

«Аграрій» (Кропивницький)

4

1

0

3

10

18

-8

3

9

«КМРЕМ» (Кропивницький)

4

0

1

3

9

33

-24

1

10

«Мегаполіс» (Кропивницький)

4

0

0

4

11

32

-21

0

 

 

 

 



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Бабіюк Андрій

«Технополь-Агро»

12

Патлатий Захар

«Моноліт»

10

Гаделія Таріел

«СКА»

6

Луцовят Михайло

ФК «Інгул»

6

Фрітче Євген

«СКА»

6

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

6

Мітькін Ігор

«Найк»

6

Коломойцев Олександр

ФК «Інгул»

6

 

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Мілентій Кирило

«Мегаполіс»

25.11.2017

02.12.2017

Грінченко Іван

ФК «Агроресурс»

25.11.2017

02.12.2017

Паутов Дмитро

ФК «Грузьке»

25.11.2017

    

 

 

 

  

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

28.10

Енергоспорт

16:00

«СКА»

5:3

«Аграрій»

28.10

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

7:5

«Технополь-Агро»

28.10

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

2:6

«Моноліт»

28.10

Енергоспорт

19:00

ФК«Агроресурс»

4:1

«Мегаполіс»

28.10

Енергоспорт

20:00

«Найк»

5:5

«КМРЕМ»

2 тур

04.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

3:1

ФК«Агроресурс»

04.11

Енергоспорт

17:00

«Мегаполіс»

2:11

ФК«Інгул»

04.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

4:7

«Найк»

04.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

2:6

«Технополь-Агро»

04.11

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

1:11

«СКА»

3 тур

11.11

Енергоспорт

16:00

ФК«Інгул»

6:2

«Аграрій»

11.11

Енергоспорт

17:00

«СКА»

3:4

ФК«Грузьке»

11.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

8:2

«КМРЕМ»

11.11

Енергоспорт

19:00

«Найк»

6:3

«Моноліт»

11.11

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

11:4

«Мегаполіс»

4 тур

18.11

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

2:6

«Технополь-Агро»

18.11

Енергоспорт

17:00

«КМРЕМ»

1:9

ФК«Інгул»

18.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

6:5

ФК«Агроресурс»

18.11

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

6:4

«Мегаполіс»

18.11

Енергоспорт

20:00

«Найк»

5:3

«СКА»

5 тур

25.11

Енергоспорт

16:00

«Мегаполіс»

 

«Аграрій»

25.11

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

ФК«Грузьке»

25.11

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

 

«Найк»

25.11

Енергоспорт

19:00

«СКА»

 

«Моноліт»

25.11

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

 

«Технополь-Агро»

6 тур

02.12

Енергоспорт

16:00

«Моноліт»

 

«Аграрій»

02.12

Енергоспорт

17:00

«Найк»

 

ФК«Інгул»

02.12

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

 

«Технополь-Агро»

02.12

Енергоспорт

19:00

«КМРЕМ»

 

«Мегаполіс»

02.12

Енергоспорт

20:00

«СКА»

 

ФК«Агроресурс»

7 тур

09.12

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«КМРЕМ»

09.12

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

«СКА»

09.12

Енергоспорт

18:00

«Мегаполіс»

 

ФК«Грузьке»

09.12

Енергоспорт

19:00

«Технополь-Агро»

 

«Найк»

09.12

Енергоспорт

20:00

ФК«Агроресурс»

 

«Моноліт»

8 тур

16.12

Енергоспорт

16:00

ФК«Грузьке»

 

«Аграрій»

16.12

Енергоспорт

17:00

ФК«Агроресурс»

 

ФК«Інгул»

16.12

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

«Мегаполіс»

16.12

Енергоспорт

19:00

«СКА»

 

«Технополь-Агро»

16.12

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

 

«КМРЕМ»

9 тур

23.12

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«Найк»

23.12

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

«Моноліт»

23.12

Енергоспорт

18:00

«КМРЕМ»

 

ФК«Грузьке»

23.12

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

 

«СКА»

23.12

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

 

ФК«Агроресурс»

10 тур

13.01

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«СКА»

13.01

Енергоспорт

17:00

«Технополь-Агро»

 

ФК«Інгул»

13.01

Енергоспорт

18:00

«Моноліт»

 

ФК«Грузьке»

13.01

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

 

ФК«Агроресурс»

13.01

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

 

«Найк»

11 тур

20.01

Енергоспорт

16:00

ФК«Агроресурс»

 

«Аграрій»

20.01

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

«Мегаполіс»

20.01

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

ФК«Грузьке»

20.01

Енергоспорт

19:00

«Технополь-Агро»

 

«Моноліт»

20.01

Енергоспорт

20:00

«СКА»

 

«КМРЕМ»

12 тур

27.01

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

ФК«Інгул»

27.01

Енергоспорт

17:00

ФК«Грузьке»

 

«СКА»

27.01

Енергоспорт

18:00

«КМРЕМ»

 

ФК«Агроресурс»

27.01

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

«Найк»

27.01

Енергоспорт

20:00

«Мегаполіс»

 

«Технополь-Агро»

13 тур

03.02

Енергоспорт

16:00

«Технополь-Агро»

 

«Аграрій»

03.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

«КМРЕМ»

03.02

Енергоспорт

18:00

ФК«Агроресурс»

 

ФК«Грузьке»

03.02

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

 

«Моноліт»

03.02

Енергоспорт

20:00

«СКА»

 

«Найк»

14 тур

10.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«Мегаполіс»

10.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Грузьке»

 

ФК«Інгул»

10.02

Енергоспорт

18:00

«Найк»

 

ФК«Агроресурс»

10.02

Енергоспорт

19:00

«Моноліт»

 

«СКА»

10.02

Енергоспорт

20:00

«Технополь-Агро»

 

«КМРЕМ»

15 тур

17.02

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

«Моноліт»

17.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

«Найк»

17.02

Енергоспорт

18:00

«Технополь-Агро»

 

ФК«Грузьке»

17.02

Енергоспорт

19:00

«Мегаполіс»

 

«КМРЕМ»

17.02

Енергоспорт

20:00

ФК«Агроресурс»

 

«СКА»

16 тур

24.02

Енергоспорт

16:00

«КМРЕМ»

 

«Аграрій»

24.02

Енергоспорт

17:00

«СКА»

 

ФК«Інгул»

24.02

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

 

«Мегаполіс»

24.02

Енергоспорт

19:00

«Найк»

 

«Технополь-Агро»

24.02

Енергоспорт

20:00

«Моноліт»

 

ФК«Агроресурс»

17 тур

03.03

Енергоспорт

16:00

«Аграрій»

 

ФК«Грузьке»

03.03

Енергоспорт

17:00

ФК«Інгул»

 

ФК«Агроресурс»

03.03

Енергоспорт

18:00

«Мегаполіс»

 

«Найк»

03.03

Енергоспорт

19:00

«Технополь-Агро»

 

«СКА»

03.03

Енергоспорт

20:00

«КМРЕМ»

 

«Моноліт»

18 тур

 10.03

Енергоспорт

16:00

«Найк»

 

«Аграрій»

 10.03

Енергоспорт

17:00

«Моноліт»

 

ФК«Інгул»

 10.03

Енергоспорт

18:00

ФК«Грузьке»

 

«КМРЕМ»

 10.03

Енергоспорт

19:00

ФК«Агроресурс»

 

«Технополь-Агро»

 10.03

Енергоспорт

20:00

«СКА»

 

«Мегаполіс»

 


 


Переглядів (4444)