10-й чемпіонат з футзалу "Перша ліга"



 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Земельник» (Кропивницький)

18

15

1

2

125

68

+57

46

2

«Бобринець» ()

18

14

1

3

130

80

+50

43

3

ФК «Новий-Парадіз» (Кропивницький)

18

10

3

5

109

88

+21

33

4

«Нива» (Компаніївський)

18

9

3

6

103

74

+29

30

5

«КДЮСШ-2» (Кропивницький)

18

8

1

9

115

119

-4

25

6

ФК«Калинівка» (Кіровоградський)

18

7

3

8

90

99

-9

24

7

«Дніпро» (Кропивницький)

18

6

2

10

85

105

-20

20

8

«Інгульська шахта» (Кропивницький)

18

3

6

9

75

121

-46

15

9

ФК «Динамо» (Компаніївський)

18

3

4

11

71

103

-33

13

10

«Євгеніка» (Кропивницький)

18

2

2

14

78

123

-45

8



 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Квашенко Сергій

«Бобринець»

54

Іванов Максим

«КДЮСШ-2»

33

Олійник Валентин

ФК «Динамо»

28

 

 


 

 


Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

29.10

Енергоспорт

16:00

ФК«Динамо»

2:8

«Євгеніка»

29.10

Енергоспорт

17:00

«Земельник»

10:3

«Дніпро»

29.10

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

9:6

ФК«Калинівка»

29.10

Енергоспорт

19:00

«Нива»

16:2

«КДЮСШ-2»

29.10

Енергоспорт

20:00

«Інгульська шахта»

2:9

ФК«Новий-Парадіз»

2 тур

05.11

Енергоспорт

16:00

ФК«Калинівка»

3:5

«Нива»

05.11

Енергоспорт

17:00

«КДЮСШ-2»

6:1

«Інгульська шахта»

05.11

Енергоспорт

18:00

«Дніпро»

5:8

ФК«Новий-Парадіз»

05.11

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

4:10

«Бобринець»

05.11

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

6:2

ФК«Динамо»

3 тур

12.11

Енергоспорт

16:00

«Інгульська шахта»

2:11

ФК«Калинівка»

12.11

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

1:5

«Земельник»

12.11

Енергоспорт

18:00

«Нива»

7:1

«Євгеніка»

12.11

Енергоспорт

19:00

ФК«Динамо»

2:6

«Дніпро»

12.11

Енергоспорт

20:00

ФК«Новий-Парадіз»

11:5

«КДЮСШ-2»

4 тур

19.11

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

8:1

«Інгульська шахта»

19.11

Енергоспорт

17:00

ФК«Калинівка»

6:5

ФК«Новий-Парадіз»

19.11

Енергоспорт

18:00

«Дніпро»

3:9

«КДЮСШ-2»

19.11

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

5:4

«Нива»

19.11

Енергоспорт

20:00

ФК«Динамо»

2:3

«Бобринець»

5 тур

26.11

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

4:4

ФК«Новий-Парадіз»

26.11

Енергоспорт

17:00

«Інгульська шахта»

4:9

«Земельник»

26.11

Енергоспорт

18:00

«Нива»

4:4

ФК«Динамо»

26.11

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

9:6

«Дніпро»

26.11

Енергоспорт

20:00

«КДЮСШ-2»

6:2

ФК«Калинівка»

6 тур

03.12

Енергоспорт

16:00

«Земельник»

7:5

ФК«Новий-Парадіз»

03.12

Енергоспорт

17:00

«Євгеніка»

1:10

«КДЮСШ-2»

03.12

Енергоспорт

18:00

«Дніпро»

6:6

ФК«Калинівка»

03.12

Енергоспорт

19:00

ФК«Динамо»

5:5

«Інгульська шахта»

03.12

Енергоспорт

20:00

«Бобринець»

5:7

«Нива»

7 тур

10.12

Енергоспорт

16:00

ФК«Калинівка»

6:5

«Євгеніка»

10.12

Енергоспорт

17:00

«Інгульська шахта»

8:11

«Бобринець»

10.12

Енергоспорт

18:00

ФК«Новий-Парадіз»

5:6

ФК«Динамо»

10.12

Енергоспорт

19:00

«КДЮСШ-2»

4:8

«Земельник»

10.12

Енергоспорт

20:00

«Нива»

6:3

«Дніпро»

8 тур

17.12

Енергоспорт

16:00

«Нива»

7:6

«Інгульська шахта»

17.12

Енергоспорт

17:00

«Земельник»

7:1

ФК«Калинівка»

17.12

Енергоспорт

18:00

ФК«Динамо»

2:5

«КДЮСШ-2»

17.12

Енергоспорт

19:00

«Бобринець»

6:7

ФК«Новий-Парадіз»

17.12

Енергоспорт

20:00

«Дніпро»

5:2

«Євгеніка»

9 тур

14.01

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

6:11

«Земельник»

14.01

Енергоспорт

17:00

ФК«Новий-Парадіз»

6:3

«Нива»

14.01

Енергоспорт

18:00

«КДЮСШ-2»

8:10

«Бобринець»

14.01

Енергоспорт

19:00

ФК«Калинівка»

8:5

ФК«Динамо»

14.01

Енергоспорт

20:00

«Інгульська шахта»

4:4

«Дніпро»

10 тур

21.01

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

5:8

ФК«Динамо»

21.01

Енергоспорт

17:00

«Дніпро»

3:7

«Земельник»

21.01

Енергоспорт

18:00

ФК«Калинівка»

1:6

«Бобринець»

21.01

Енергоспорт

19:00

«КДЮСШ-2»

7:4

«Нива»

21.01

Енергоспорт

20:00

ФК«Новий-Парадіз»

4:4

«Інгульська шахта»

11 тур

28.01

Енергоспорт

16:00

«Нива»

5:5

ФК«Калинівка»

28.01

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

8:4

«Євгеніка»

28.01

Енергоспорт

18:00

ФК«Новий-Парадіз»

6:4

«Дніпро»

28.01

Енергоспорт

19:00

«Інгульська шахта»

9:8

«КДЮСШ-2»

28.01

Енергоспорт

20:00

ФК«Динамо»

6:4

«Земельник»

12 тур

04.02

Енергоспорт

16:00

ФК«Калинівка»

5:5 

«Інгульська шахта»

04.02

Енергоспорт

17:00

«Земельник»

2:5

«Бобринець»

04.02

Енергоспорт

18:00

«Євгеніка»

4:8

«Нива»

04.02

Енергоспорт

19:00

«КДЮСШ-2»

6:7

ФК«Новий-Парадіз»

04.02

Енергоспорт

20:00

«Дніпро»

5:3

ФК«Динамо»

13 тур

11.02

Енергоспорт

16:00

«Бобринець»

8:4

ФК«Динамо»

11.02

Енергоспорт

17:00

ФК«Новий-Парадіз»

4:6

ФК«Калинівка»

11.02

Енергоспорт

18:00

«Інгульська шахта»

4:2

«Євгеніка»

11.02

Енергоспорт

19:00

«Нива»

0:5

«Земельник»

11.02

Енергоспорт

20:00

«КДЮСШ-2»

5:6

«Дніпро»

14 тур

18.02

Енергоспорт

16:00

«Дніпро»

3:8

«Бобринець»

18.02

Енергоспорт

17:00

«Земельник»

6:3

«Інгульська шахта»

18.02

Енергоспорт

18:00

ФК«Динамо»

0:4

«Нива»

18.02

Енергоспорт

19:00

ФК«Новий-Парадіз»

9:4

«Євгеніка»

18.02

Енергоспорт

20:00

ФК«Калинівка»

5:8

«КДЮСШ-2»

15 тур

25.02

Енергоспорт

16:00

ФК«Новий-Парадіз»

5:10

«Земельник»

25.02

Енергоспорт

17:00

«Нива»

5:6

«Бобринець»

25.02

Енергоспорт

18:00

ФК«Калинівка»

2:6

«Дніпро»

25.02

Енергоспорт

19:00

«Інгульська шахта»

6:6

ФК«Динамо»

25.02

Енергоспорт

20:00

«КДЮСШ-2»

8:6

«Євгеніка»

16 тур

04.03

Енергоспорт

16:00

«Євгеніка»

5:6

ФК«Калинівка»

04.03

Енергоспорт

17:00

«Бобринець»

10:0

«Інгульська шахта»

04.03

Енергоспорт

18:00

ФК«Динамо»

4:7

ФК«Новий-Парадіз»

04.03

Енергоспорт

19:00

«Земельник»

8:5

«КДЮСШ-2»

04.03

Енергоспорт

20:00

«Дніпро»

3:10

«Нива»

17 тур

 11.03

Енергоспорт

16:00

«Інгульська шахта»

5:5

«Нива»

 11.03

Енергоспорт

17:00

ФК«Новий-Парадіз»

3:3

«Бобринець»

 11.03

Енергоспорт

18:00

«КДЮСШ-2»

8:8

ФК«Динамо»

 11.03

Енергоспорт

19:00

«Євгеніка»

2:9

«Дніпро»

 16.03

Енергоспорт

20:00

ФК«Калинівка»

4:8

«Земельник»

18 тур

 18.03

Енергоспорт

16:00

«Дніпро»

5:6

«Інгульська шахта»

 18.03

Енергоспорт

17:00

«Нива»

3:4

ФК«Новий-Парадіз»

 18.03

Енергоспорт

18:00

«Бобринець»

12:5

«КДЮСШ-2»

 18.03

Енергоспорт

19:00

ФК«Динамо»

2:7

ФК«Калинівка»

 18.03

Енергоспорт

20:00

«Земельник»

7:7

«Євгеніка»

 



Переглядів (6)