10-й чемпіонат з футзалу "Екстра ліга"




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

ФК «Тарасівка» (Бобринецький)

4

4

0

0

27

10

+17

12

2

«Ельбрук» (Кропивницький)

4

4

0

0

29

17

+12

12

3

«Україна-Дудляр» (Кропивницький)

4

2

0

2

22

18

+4

6

4

«Металург» (Кіровоградський)

4

2

0

2

15

11

+4

6

5

«Нова Поліція» (Кропивницький)

4

2

0

2

16

14

+2

6

6

«Енерго» (Кропивницький)

4

2

0

2

10

10

0

6

7

ФК «Новоукраїнка» ()

4

2

0

2

17

23

-6

6

8

ФК«Арсенал» (Кропивницький)

4

1

0

3

10

17

-7

3

9

«Огнеупор» (Кіровоградський)

4

1

0

3

20

32

-12

3

10

«Енергія» (Кропивницький)

4

0

0

4

14

28

-14

0


 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кочура Олександр

ФК «Тарасівка»

12

Качура Олександр

«Огнеупор»

10

Тітенко Олександр

«Україна-Дудляр»

7

Чемерис Тарас

«Нова Поліція»

7

Дорофєєв Микита

ФК«Тарасівка»

7

Гедерим Максим

«Ельбрук»

7

Ютиш Ігор

ФК «Новоукраїнка»

6

Кулішенко Леонід

«Україна-Дудляр»

6

 

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Мацько Роман

«Україна-Дудляр»

26.11.2017

Головченко В’ячеслав

«Нова Поліція»

26.11.2017

    

 

 

 

Представники, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Журак Віталій

ФК «Тарасівка»

05.11.2017

-

24.12.2017

 

  

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

29.10

Енергоспорт

09:00

«Нова Поліція»

9:3

«Огнеупор»

29.10

Енергоспорт

10:00

«Енерго»

1:3

ФК «Тарасівка»

29.10

Енергоспорт

11:00

«Металург»

5:2

ФК«Арсенал»

29.10

Енергоспорт

12:00

«Ельбрук»

 11:5

ФК «Новоукраїнка»

29.10

Енергоспорт

13:00

«Україна-Дудляр»

 8:6

«Енергія»

2 тур

05.11

Енергоспорт

09:00

ФК«Арсенал»

3:4

«Ельбрук»

05.11

Енергоспорт

10:00

ФК «Новоукраїнка»

5:4

«Україна-Дудляр»

05.11

Енергоспорт

11:00

ФК «Тарасівка»

11:2

«Енергія»

05.11

Енергоспорт

12:00

«Огнеупор»

3:7

«Металург»

05.11

Енергоспорт

13:00

«Енерго»

3:1

«Нова Поліція»

3 тур

12.11

Енергоспорт

09:00

«Україна-Дудляр»

4:0 

ФК«Арсенал»

12.11

Енергоспорт

10:00

«Металург»

2:4

«Енерго»

12.11

Енергоспорт

11:00

«Ельбрук»

10:7

«Огнеупор»

12.11

Енергоспорт

12:00

«Нова Поліція»

4:7

ФК «Тарасівка»

12.11

Енергоспорт

13:00

«Енергія»

2:4

ФК «Новоукраїнка»

4 тур

19.11

Енергоспорт

09:00

«Огнеупор»

7:6

«Україна-Дудляр»

19.11

Енергоспорт

10:00

ФК«Арсенал»

5:4

«Енергія»

19.11

Енергоспорт

11:00

ФК «Тарасівка»

6:3

ФК «Новоукраїнка»

19.11

Енергоспорт

12:00

«Енерго»

2:4

«Ельбрук»

19.11

Енергоспорт

13:00

«Нова Поліція»

2:1

«Металург»

5 тур

26.11

Енергоспорт

09:00

«Огнеупор»

 

«Енергія»

26.11

Енергоспорт

10:00

«Україна-Дудляр»

 

«Енерго»

26.11

Енергоспорт

11:00

«Ельбрук»

 

«Нова Поліція»

26.11

Енергоспорт

12:00

«Металург»

 

ФК «Тарасівка»

26.11

Енергоспорт

13:00

ФК «Новоукраїнка»

 

ФК«Арсенал»

6 тур

03.12

Енергоспорт

09:00

«Енерго»

 

«Енергія»

03.12

Енергоспорт

10:00

«Огнеупор»

 

ФК «Новоукраїнка»

03.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Тарасівка»

 

ФК«Арсенал»

03.12

Енергоспорт

12:00

«Нова Поліція»

 

«Україна-Дудляр»

03.12

Енергоспорт

13:00

«Металург»

 

«Ельбрук»

7 тур

10.12

Енергоспорт

09:00

ФК«Арсенал»

 

«Огнеупор»

10.12

Енергоспорт

10:00

«Україна-Дудляр»

 

«Металург»

10.12

Енергоспорт

11:00

«Енергія»

 

«Нова Поліція»

10.12

Енергоспорт

12:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Енерго»

10.12

Енергоспорт

13:00

«Ельбрук»

 

ФК «Тарасівка»

8 тур

17.12

Енергоспорт

09:00

«Ельбрук»

 

«Україна-Дудляр»

17.12

Енергоспорт

10:00

«Енерго»

 

ФК«Арсенал»

17.12

Енергоспорт

11:00

«Нова Поліція»

 

ФК «Новоукраїнка»

17.12

Енергоспорт

12:00

«Металург»

 

«Енергія»

17.12

Енергоспорт

13:00

ФК «Тарасівка»

 

«Огнеупор»

9 тур

24.12

Енергоспорт

09:00

«Огнеупор»

 

«Енерго»

24.12

Енергоспорт

10:00

«Енергія»

 

«Ельбрук»

24.12

Енергоспорт

11:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Металург»

24.12

Енергоспорт

12:00

ФК«Арсенал»

 

«Нова Поліція»

24.12

Енергоспорт

13:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК «Тарасівка»

10 тур

14.01

Енергоспорт

09:00

«Енергія»

 

«Україна-Дудляр»

14.01

Енергоспорт

10:00

«Огнеупор»

 

«Нова Поліція»

14.01

Енергоспорт

11:00

ФК«Арсенал»

 

«Металург»

14.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Ельбрук»

14.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Тарасівка»

 

«Енерго»

11 тур

21.01

Енергоспорт

09:00

«Ельбрук»

 

ФК«Арсенал»

21.01

Енергоспорт

10:00

«Україна-Дудляр»

 

ФК «Новоукраїнка»

21.01

Енергоспорт

11:00

«Енергія»

 

ФК «Тарасівка»

21.01

Енергоспорт

12:00

«Металург»

 

«Огнеупор»

21.01

Енергоспорт

13:00

«Нова Поліція»

 

«Енерго»

12 тур

28.01

Енергоспорт

09:00

ФК«Арсенал»

 

«Україна-Дудляр»

28.01

Енергоспорт

10:00

«Енерго»

 

«Металург»

28.01

Енергоспорт

11:00

«Огнеупор»

 

«Ельбрук»

28.01

Енергоспорт

12:00

ФК «Тарасівка»

 

«Нова Поліція»

28.01

Енергоспорт

13:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Енергія»

13 тур

04.02

Енергоспорт

09:00

«Україна-Дудляр»

 

«Огнеупор»

04.02

Енергоспорт

10:00

«Енергія»

 

ФК«Арсенал»

04.02

Енергоспорт

11:00

ФК «Новоукраїнка»

 

ФК «Тарасівка»

04.02

Енергоспорт

12:00

«Ельбрук»

 

«Енерго»

04.02

Енергоспорт

13:00

«Металург»

 

«Нова Поліція»

14 тур

11.02

Енергоспорт

09:00

«Енергія»

 

«Огнеупор»

11.02

Енергоспорт

10:00

«Енерго»

 

«Україна-Дудляр»

11.02

Енергоспорт

11:00

«Нова Поліція»

 

«Ельбрук»

11.02

Енергоспорт

12:00

ФК «Тарасівка»

 

«Металург»

11.02

Енергоспорт

13:00

ФК«Арсенал»

 

ФК «Новоукраїнка»

15 тур

18.02

Енергоспорт

09:00

«Україна-Дудляр»

 

«Нова Поліція»

18.02

Енергоспорт

10:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Огнеупор»

18.02

Енергоспорт

11:00

«Енергія»

 

«Енерго»

18.02

Енергоспорт

12:00

ФК«Арсенал»

 

ФК «Тарасівка»

18.02

Енергоспорт

13:00

«Ельбрук»

 

«Металург»

16 тур

25.02

Енергоспорт

09:00

«Огнеупор»

 

ФК«Арсенал»

25.02

Енергоспорт

10:00

«Металург»

 

«Україна-Дудляр»

25.02

Енергоспорт

11:00

«Нова Поліція»

 

«Енергія»

25.02

Енергоспорт

12:00

«Енерго»

 

ФК «Новоукраїнка»

25.02

Енергоспорт

13:00

ФК «Тарасівка»

 

«Ельбрук»

17 тур

04.03

Енергоспорт

09:00

ФК«Арсенал»

 

«Енерго»

04.03

Енергоспорт

10:00

«Огнеупор»

 

ФК «Тарасівка»

04.03

Енергоспорт

11:00

ФК «Новоукраїнка»

 

«Нова Поліція»

04.03

Енергоспорт

12:00

«Енергія»

 

«Металург»

04.03

Енергоспорт

13:00

«Україна-Дудляр»

 

«Ельбрук»

18 тур

 11.03

Енергоспорт

09:00

«Енерго»

 

«Огнеупор»

 11.03

Енергоспорт

10:00

«Ельбрук»

 

«Енергія»

 11.03

Енергоспорт

11:00

«Металург»

 

ФК «Новоукраїнка»

 11.03

Енергоспорт

12:00

«Нова Поліція»

 

ФК«Арсенал»

 11.03

Енергоспорт

13:00

ФК «Тарасівка»

 

«Україна-Дудляр»

 


 


Переглядів (5697)