Чемпіонат з міні-футболу 2017 (Перша ліга)




 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Пятихатки»

16

11

1

4

124

80

+46

28

2

 «Борисфен»

16

10

2

3

84

75

+9

27

3

«Єлисаветградські Орли»

16

10

2

4

93

60

+33

25

4

ФК «Динамо»

16

10

1

5

98

66

+32

24

5

«Мегаполіс»

16

8

2

6

76

70

+6

23

6

«Моноліт»

16

4

3

9

68

99

-31

13

7

«Дніпро»

16

2

4

10

59

89

-30

9

8

«Вересень»

16

0

3

13

48

113

-65

2

 





Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Собко Сергій

ФК «Парадіз»

39

Берьозкін Максим

«Єлисаветградські Орли»

35

Чемерис Тарас

«Нова Поліція»

34

Олійник Валентин

ФК «Динамо»

33

Гаделія Таріел

«СКА»

31

Лебединський Юрій

ФК «Парадіз»

31

Сидоренко Юрій

«Єлисаветградські»

31

Согутовський Дмитро

«Нова Поліція»

31







 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Нароженко Олексій

«Пятихатки»

26.09.2017

Коваленко Андрій

«Вересень»

25.09.2017

 

 




Календар матчів

Дата

Стадіон

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.07

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

10:3

«Вересень»

17.07

Юність

21:00

ФК «Динамо»

16:1

«Дніпро»

18.07

Юність

18:00

«Борисфен»

6:4

«Мегаполіс»

18.07

Юність

21:00

«Пятихатки»

7:2

«Моноліт»

2 тур

24.07

Юність

18:00

«Моноліт»

6:6

«Борисфен»

24.07

Юність

21:00

«Дніпро»

4:4

«Мегаполіс»

25.07

Юність

18:00

«Вересень»

3:17

«Пятихатки»

25.07

Юність

21:00

ФК «Динамо»

4:7

Єлисаветградські Орли

3 тур

31.07

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

6:2

«Дніпро»

31.07

Юність

21:00

«Пятихатки»

8:3

ФК «Динамо»

01.08

Юність

20:00

«Борисфен»

6:4

«Вересень»

01.08

Юність

21:00

«Мегаполіс»

8:2

«Моноліт»

4 тур

07.08

Юність

18:00

«Вересень»

3:7

«Мегаполіс»

07.08

Юність

21:00

«Дніпро»

9:2

«Моноліт»

08.08

Юність

18:00

ФК «Динамо»

1:3

«Борисфен»

08.08

Юність

21:00

Єлисаветградські Орли

5:7

«Пятихатки»

5 тур

14.08

Юність

18:00

«Пятихатки»

6:4

«Дніпро»

14.08

Юність

21:00

«Борисфен»

3:9

Єлисаветградські Орли

15.08

Юність

18:00

«Мегаполіс»

4:3

ФК «Динамо»

15.08

Юність

21:00

«Моноліт»

4:2

«Вересень»

6 тур

21.08

Юність

18:00

«Дніпро»

9:4

«Вересень»

21.08

Юність

21:00

ФК «Динамо»

6:6

«Моноліт»

22.08

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

3:4

«Мегаполіс»

22.08

Юність

21:00

«Пятихатки»

6:7

«Борисфен»

7 тур

28.08

Юність

18:00

«Борисфен»

7:1

«Дніпро»

28.08

Юність

21:00

«Мегаполіс»

8:4

«Пятихатки»

29.08

Юність

18:00

«Моноліт»

4:3

Єлисаветградські Орли

29.08

Юність

21:00

«Вересень»

1:4

ФК «Динамо»

8 тур

04.09

Юність

18:00

«Вересень»

1:4

Єлисаветградські Орли

04.09

Юність

21:00

«Дніпро»

3:4

ФК «Динамо»

05.09

Юність

18:00

«Мегаполіс»

5:3

«Борисфен»

05.09

Юність

21:00

«Моноліт»

6:8

«Пятихатки»

9 тур

11.09

Юність

18:00

«Борисфен»

9:3

«Моноліт»

11.09

Юність

21:00

«Мегаполіс»

4:4

«Дніпро»

12.09

Юність

18:00

«Пятихатки»

13:7

«Вересень»

12.09

Юність

21:00

Єлисаветградські Орли

4:5

ФК «Динамо»

10 тур

18.09

Юність

18:00

«Дніпро»

5:7

Єлисаветградські Орли

18.09

Юність

21:00

ФК «Динамо»

8:7

«Пятихатки»

19.09

Юність

18:00

«Вересень»

4:5

«Борисфен»

19.09

Юність

21:00

«Моноліт»

7:2

«Мегаполіс»

11 тур

25.09

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Вересень»

25.09

Юність

21:00

«Моноліт»

 

«Дніпро»

26.09

Юність

18:00

«Борисфен»

 

ФК «Динамо»

26.09

Юність

21:00

«Пятихатки»

 

Єлисаветградські Орли

12 тур

02.10

Юність

18:00

«Дніпро»

 

«Пятихатки»

02.10

Юність

21:00

Єлисаветградські Орли

 

«Борисфен»

03.10

Юність

18:00

ФК «Динамо»

 

«Мегаполіс»

03.10

Юність

21:00

«Вересень»

 

«Моноліт»

13 тур

09.10

Юність

18:00

«Вересень»

 

«Дніпро»

09.10

Юність

21:00

«Моноліт»

 

ФК «Динамо»

10.10

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

Єлисаветградські Орли

10.10

Юність

21:00

«Борисфен»

 

«Пятихатки»

14 тур

16.10

Юність

18:00

«Дніпро»

 

«Борисфен»

16.10

Юність

21:00

«Пятихатки»

 

«Мегаполіс»

17.10

Юність

18:00

Єлисаветградські Орли

 

«Моноліт»

17.10

Юність

21:00

ФК «Динамо»

 

«Вересень»

 

 


Переглядів (666)