Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Першість серед дитячо-юнацький команд сезону 2019 року (юнаки 2008 р.н.)






 

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«КДЮСШ-2-Піонер»

5

5

0

0

29

2

+27

15

2

«Шкети»

5

4

0

1

25

8

+17

12

3

«Зірочка»

4

3

0

1

18

11

+7

9

4

Ювента

5

3

0

2

6

7

-1

9

5

«КДЮСШ-2»

4

2

1

1

9

10

-1

7

6

Альянс

5

2

0

3

9

16

-7

6

7

«Зірка»

5

2

0

3

7

16

-9

6

8

«СДЮШОР-2»

5

1

0

4

13

19

-6

3

9

«Спартак»

5

1

0

4

11

17

-6

3

10

«Шкети-2»

5

0

1

4

6

27

-21

1

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Кривоносов Клим

Зірочка

8

Волков Артем

КДЮСШ-2-Піонер

7

Кочура Шаін

Шкети

7

 

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

 

 

Календар матчів

Дата

Зал

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

17.04

Юність

14:00

«КДЮСШ-2»

1:1

«Шкети-2»

17.04

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

7:1

«СДЮШОР-2»

17.04

Юність

15:30

«Зірочка»

3:2

«Спартак»

17.04

Юність

16:15

«Альянс»

1:5

«Шкети»

17.04

Юність

17:00

«Зірка»

1:0

«Ювента»

2 тур

24.04

Юність

14:00

«Шкети-2»

0:1

«Ювента»

24.04

Юність

14:45

«Шкети»

1:3

«Зірка»

24.04

Юність

15:30

«Спартак»

2:4

«Альянс»

24.04

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

2:5

«Зірочка»

24.04

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

0:6

«КДЮСШ-2-Піонер»

3 тур

01.05

Юність

14:00

«Альянс»

3:2

«СДЮШОР-2»

01.05

Юність

14:45

«Зірка»

0:3

«Спартак»

01.05

Юність

15:30

«КДЮСШ-2-Піонер»

7:1

«Шкети-2»

16.05

Юність

15:00

«Зірочка»

 

КДЮСШ-2»

01.05

Юність

17:00

«Ювента»

0:3

«Шкети»

4 тур

08.05

Юність

14:00

«Спартак»

 1:2

«Ювента»

08.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

6:1

«Зірка»

08.05

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 2:1

«Альянс»

08.05

Юність

16:15

«Шкети-2»

 1:8

«Шкети»

08.05

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 4:0

«Зірочка»

5 тур

15.05

Юність

14:00

«Зірка»

2:6

КДЮСШ-2»

15.05

Юність

14:45

«Альянс»

0:5

«КДЮСШ-2-Піонер»

15.05

Юність

15:30

«Зірочка»

10:3

«Шкети-2»

15.05

Юність

16:15

«Ювента»

3:2

«СДЮШОР-2»

15.05

Юність

17:00

«Шкети»

8:3

«Спартак»

6 тур

29.05

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Ювента»

29.05

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

 

«Шкети»

29.05

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«Спартак»

29.05

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Зірка»

29.05

Юність

17:00

«Зірочка»

 

«Альянс»

7 тур

05.06

Юність

14:00

«Зірка»

 

«Зірочка»

05.06

Юність

14:45

«Ювента»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

05.06

Юність

15:30

«Шкети»

 

КДЮСШ-2»

05.06

Юність

16:15

«Альянс»

 

«Шкети-2»

05.06

Юність

17:00

«Спартак»

 

«СДЮШОР-2»

8 тур

12.06

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Спартак»

12.06

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Шкети»

12.06

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«СДЮШОР-2»

12.06

Юність

16:15

«Зірочка»

 

«Ювента»

12.06

Юність

17:00

«Альянс»

 

«Зірка»

9 тур

19.06

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Альянс»

19.06

Юність

14:45

«Шкети»

 

«Зірочка»

19.06

Юність

15:30

«Зірка»

 

«Шкети-2»

19.06

Юність

16:15

«Спартак»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

19.06

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

 

КДЮСШ-2»

10 тур

26.06

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«КДЮСШ-2»

26.06

Юність

14:45

«СДЮШОР-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

26.06

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Зірочка»

26.06

Юність

16:15

«Шкети»

 

«Альянс»

26.06

Юність

17:00

«Ювента»

 

«Зірка»

11 тур

28.08

Юність

14:00

«Ювента»

 

«Шкети-2»

28.08

Юність

14:45

«Зірка»

 

«Шкети»

28.08

Юність

15:30

«Альянс»

 

«Спартак»

28.08

Юність

16:15

«Зірочка»

 

«СДЮШОР-2»

28.08

Юність

17:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

КДЮСШ-2»

12 тур

04.09

Юність

14:00

КДЮСШ-2»

 

«Зірочка»

04.09

Юність

14:45

«Шкети-2»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

04.09

Юність

15:30

«СДЮШОР-2»

 

«Альянс»

04.09

Юність

16:15

«Спартак»

 

«Зірка»

04.09

Юність

17:00

«Шкети»

 

«Ювента»

13 тур

11.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«Шкети-2»

11.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

«Спартак»

11.09

Юність

15:30

«Зірка»

 

«СДЮШОР-2»

11.09

Юність

16:15

«Альянс»

 

КДЮСШ-2»

11.09

Юність

17:00

«Зірочка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

14 тур

18.09

Юність

14:00

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Альянс»

18.09

Юність

14:45

КДЮСШ-2»

 

«Зірка»

18.09

Юність

15:30

«Шкети-2»

 

«Зірочка»

18.09

Юність

16:15

«СДЮШОР-2»

 

«Ювента»

18.09

Юність

17:00

«Спартак»

 

«Шкети»

15 тур

25.09

Юність

14:00

«Шкети»

 

«СДЮШОР-2»

25.09

Юність

14:45

«Ювента»

 

КДЮСШ-2»

25.09

Юність

15:30

«Спартак»

 

«Шкети-2»

25.09

Юність

16:15

«Зірка»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

25.09

Юність

17:00

«Альянс»

 

«Зірочка»

16 тур

02.10

Юність

14:00

«Зірочка»

 

«Зірка»

02.10

Юність

14:45

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Ювента»

02.10

Юність

15:30

КДЮСШ-2»

 

«Шкети»

02.10

Юність

16:15

«Шкети-2»

 

«Альянс»

02.10

Юність

17:00

«СДЮШОР-2»

 

«Спартак»

17 тур

09.10

Юність

14:00

«СДЮШОР-2»

 

«Шкети-2»

09.10

Юність

14:45

«Спартак»

 

КДЮСШ-2»

09.10

Юність

15:30

«Шкети»

 

«КДЮСШ-2-Піонер»

09.10

Юність

16:15

«Ювента»

 

«Зірочка»

09.10

Юність

17:00

«Зірка»

 

«Альянс»

18 тур

16.10

Юність

14:00

«Шкети-2»

 

«Зірка»

16.10

Юність

14:45

«Альянс»

 

«Ювента»

16.10

Юність

15:30

«Зірочка»

 

«Шкети»

16.10

Юність

16:15

«КДЮСШ-2-Піонер»

 

«Спартак»

16.10

Юність

17:00

КДЮСШ-2»

 

«СДЮШОР-2»


 


Переглядів (988)