Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Друга ліга"


 


 

  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Земельник-2» (Кропивницький)

9

7

2

0

50

21

+29

23

2

«Борисфен» (Кропивницький)

9

5

1

3

45

38

+7

16

3

«Моноліт» (Кропивницький)

9

5

1

3

36

38

-2

16

4

«Скіф» (Кропивницький)

9

3

3

3

24

21

+3

12

5

«Дніпро» (Кропивницький)

9

4

0

5

36

37

-1

12

6

«Вересень» (Кропивницький)

9

3

2

4

48

48

0

11

7

«Десант» (Кропивницький)

9

3

1

5

36

35

+1

10

8

«All Stars» (Кропивницький)

9

1

0

8

28

65

-37

3

 

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Юссеф Мустафа

«Борисфен»

16

Шавкі Мохамед

«Борисфен»

11

Козенко Олександр

«Вересень»

11

Качура Олександр

«Земельник-2»

11

Карандуков Ярослав

«All Stars»

10

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Зайцев Олександр

«Моноліт»

08.09.2019

 

 


 

 


Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

24.04

Юність

20:00

«All Stars»

6:4

«Дніпро»

05.05

Юність

18:30

«Скіф»

2:2

«Борисфен»

05.05

Юність

19:30

«Вересень»

4:4

«Десант»

01.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

9:3

«Моноліт»

2 тур

12.05

Юність

17:30

«Борисфен»

4:6

«Вересень»

12.05

Юність

18:30

«Дніпро»

3:2

«Скіф»

12.05

Юність

19:30

«Моноліт»

6:4

«Десант»

08.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

5:0

«All Stars»

3 тур

19.05

Юність

17:30

«All Stars»

5:6

«Моноліт»

19.05

Юність

18:30

«Вересень»

7:6

«Дніпро»

19.05

Юність

19:30

«Десант»

3:4

«Борисфен»

15.05

Юність

18:00

«Скіф»

3:3

«Земельник-2»

4 тур

26.05

Юність

17:30

«All Stars»

2:5

«Скіф»

26.05

Юність

18:30

«Дніпро»

6:5

«Десант»

26.05

Юність

19:30

«Моноліт»

2:4

«Борисфен»

22.05

Юність

18:00

«Земельник-2»

5:4

«Вересень»

5 тур

02.06

Юність

17:30

«Вересень»

13:5

«All Stars»

02.06

Юність

18:30

«Скіф»

2:4

«Моноліт»

02.06

Юність

19:30

«Борисфен»

4:3

«Дніпро»

29.05

Юність

18:00

«Десант»

1:3

«Земельник-2»

6 тур

09.06

Юність

17:30

«All Stars»

5:8

«Десант»

09.06

Юність

18:30

«Моноліт»

1:6

«Дніпро»

09.06

Юність

19:30

«Скіф»

2:2

«Вересень»

05.06

Юність

18:00

«Земельник-2»

 9:3

«Борисфен»

7 тур

16.06

Юність

17:30

«Борисфен»

13:3

«All Stars»

16.06

Юність

18:30

«Десант»

3:1

«Скіф»

16.06

Юність

19:30

«Вересень»

3:5

«Моноліт»

12.06

Юність

18:00

«Дніпро»

3:5

«Земельник-2»

8 тур

23.06

Юність

17:30

«Дніпро»

4:2

«All Stars»

23.06

Юність

18:30

«Борисфен»

1:2

«Скіф»

23.06

Юність

19:30

«Десант»

7:1

«Вересень»

19.06

Юність

18:00

«Моноліт»

4:4

«Земельник-2»

9 тур

30.06

Юність

17:30

«Скіф»

5:1

«Дніпро»

30.06

Юність

18:30

«Десант»

1:5

«Моноліт»

26.06

Юність

20:00

«Вересень»

8:10

«Борисфен»

26.06

Юність

18:00

«All Stars»

0:7

«Земельник-2»

10 тур

08.09

Юність

17:30

«Моноліт»

 

«All Stars»

08.09

Юність

18:30

«Дніпро»

 

«Вересень»

08.09

Юність

19:30

«Борисфен»

 

«Десант»

04.09

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Скіф»

11 тур

15.09

Юність

17:30

«Скіф»

 

«All Stars»

15.09

Юність

18:30

«Десант»

 

«Дніпро»

15.09

Юність

19:30

«Борисфен»

 

«Моноліт»

11.09

Юність

18:00

«Вересень»

 

«Земельник-2»

12 тур

22.09

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Вересень»

22.09

Юність

18:30

«Моноліт»

 

«Скіф»

22.09

Юність

19:30

«Дніпро»

 

«Борисфен»

18.09

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Десант»

13 тур

29.09

Юність

17:30

«Десант»

 

«All Stars»

29.09

Юність

18:30

«Дніпро»

 

«Моноліт»

29.09

Юність

19:30

«Вересень»

 

«Скіф»

25.09

Юність

18:00

«Борисфен»

 

«Земельник-2»

14 тур

06.10

Юність

17:30

«All Stars»

 

«Борисфен»

06.10

Юність

18:30

«Скіф»

 

«Десант»

06.10

Юність

19:30

«Моноліт»

 

«Вересень»

02.10

Юність

18:00

«Земельник-2»

 

«Дніпро»

 

  



Переглядів (3087)