Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

3-й чемпіонат з міні-футболу "Перша ліга"





 

  

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

«Фаворит»

9

6

1

2

45

20

+25

19

2

«Сокіл»

9

6

1

2

37

19

+18

19

3

«Новий-Парадіз»

9

5

2

2

33

26

+7

17

4

«Євроцентр

8

5

0

3

28

21

+7

15

5

«Новгородка»

9

3

2

4

28

38

-10

11

6

«Мегаполіс»

9

3

1

5

27

35

-8

10

7

«Агроноватор

9

3

0

6

24

40

-16

9

8

«Динамо»

9

2

2

5

27

44

-17

8

9

«Дніпро-Кіровоград»

9

2

1

6

31

37

-6

7

 

 

Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Замуренко Павло

«Фаворит»

15

Михайлов Олександр

«Мегаполіс»

15

Рибалко Микола

«Сокіл»

12

Куницький Сергій

«Дніпро-Кіровоград»

10

Лєсов Євген

«Євроцентр»

9

 

 

 

 

Футболісти, які пропускають наступний матч

Прізвище

Команда

Дата

Нікора Дмитро

«Євроцентр»

20.08.2019

Берлов Павло

«Дніпро-Кіровоград»

20.08.2019

Лютий Артем

«Дніпро-Кіровоград»

20.08.2019

 

    

    



    

  

Календар матчів

Дата

Майданчик

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

1 тур

23.04

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

4:6

«Динамо»

23.04

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

4:2

«Мегаполіс»

23.04

Юність

20:00

«Новгородка»

5:1

«Агроноватор»

23.04

Юність

21:00

«Сокіл»

1:4

«Фаворит»

2 тур

30.04

Юність

18:00

«Сокіл»

4:0

«Євроцентр»

30.04

Юність

19:00

«Новгородка»

4:1

«Динамо»

30.04

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

4:4

«Фаворит»

30.04

Юність

21:00

«Мегаполіс»

2:0

«Агроноватор»

3 тур

07.05

Юність

18:00

«Фаворит»

5:1

«Мегаполіс»

07.05

Юність

19:00

«Динамо»

5:3

«Дніпро-Кіровоград»

07.05

Юність

20:00

«Євроцентр»

2:3

«Новгородка»

07.05

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

3:1

«Сокіл»

4 тур

14.05

Юність

18:00

«Новгородка»

5:5

«Новий-Парадіз»

14.05

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

2:4

«Євроцентр»

15.05

Юність

20:00

«Мегаполіс»

4:4

«Динамо»

14.05

Юність

21:00

«Агроноватор»

1:9

«Фаворит»

5 тур

21.05

Юність

18:00

«Динамо»

1:4

«Агроноватор»

21.05

Юність

19:00

«Євроцентр»

7:4

«Мегаполіс»

21.05

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

4:2

«Дніпро-Кіровоград»

21.05

Юність

21:00

«Сокіл»

1:1

«Новгородка»

6 тур

28.05

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 1:5

«Сокіл»

28.05

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 3:5

«Новий-Парадіз»

28.05

Юність

20:00

«Агроноватор»

2:7 

«Євроцентр»

28.05

Юність

21:00

«Фаворит»

 9:2

«Динамо»

7 тур

04.06

Юність

18:00

«Євроцентр»

4:2

«Фаворит»

04.06

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

5:1

«Агроноватор»

04.06

Юність

20:00

«Сокіл»

5:2

«Мегаполіс»

04.06

Юність

21:00

«Новгородка»

3:10

«Дніпро-Кіровоград»

8 тур

11.06

Юність

18:00

«Мегаполіс»

5:3

«Новгородка»

11.06

Юність

19:00

«Агроноватор»

3:6

«Сокіл»

11.06

Юність

20:00

«Фаворит»

3:0

«Новий-Парадіз»

11.06

Юність

21:00

«Динамо»

1:3

«Євроцентр»

9 тур

18.06

Юність

18:00

«Агроноватор»

6:3

«Дніпро-Кіровоград»

30.06

Юність

19:30

«Фаворит»

7:2

«Новгородка»

18.06

Юність

19:00

«Динамо»

3:9

«Сокіл»

18.06

Юність

21:00

«Євроцентр»

1:3

«Новий-Парадіз»

10 тур

25.06

Юність

18:00

«Динамо»

4:4

«Новий-Парадіз»

25.06

Юність

19:00

«Мегаполіс»

4:2

«Дніпро-Кіровоград»

25.06

Юність

20:00

«Агроноватор»

6:2

«Новгородка»

25.06

Юність

21:00

«Фаворит»

2:5

«Сокіл»

11 тур

20.08

Юність

18:00

«Євроцентр»

 

«Сокіл»

20.08

Юність

19:00

«Динамо»

 

«Новгородка»

20.08

Юність

20:00

«Фаворит»

 

«Дніпро-Кіровоград»

20.08

Юність

21:00

«Агроноватор»

 

«Мегаполіс»

12 тур

27.08

Юність

18:00

«Мегаполіс»

 

«Фаворит»

27.08

Юність

19:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Динамо»

27.08

Юність

20:00

«Новгородка»

 

«Євроцентр»

27.08

Юність

21:00

«Сокіл»

 

«Новий-Парадіз»

13 тур

03.09

Юність

18:00

«Новий-Парадіз»

 

«Новгородка»

03.09

Юність

19:00

«Євроцентр»

 

«Дніпро-Кіровоград»

03.09

Юність

20:00

«Динамо»

 

«Мегаполіс»

03.09

Юність

21:00

«Фаворит»

 

«Агроноватор»

14 тур

10.09

Юність

18:00

«Агроноватор»

 

«Динамо»

10.09

Юність

19:00

«Мегаполіс»

 

«Євроцентр»

10.09

Юність

20:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новий-Парадіз»

10.09

Юність

21:00

«Новгородка»

 

«Сокіл»

15 тур

17.09

Юність

18:00

«Сокіл»

 

«Дніпро-Кіровоград»

17.09

Юність

19:00

«Новий-Парадіз»

 

«Мегаполіс»

17.09

Юність

20:00

«Євроцентр»

 

«Агроноватор»

17.09

Юність

21:00

«Динамо»

 

«Фаворит»

16 тур

24.09

Юність

18:00

«Фаворит»

 

«Євроцентр»

24.09

Юність

19:00

«Агроноватор»

 

«Новий-Парадіз»

24.09

Юність

20:00

«Мегаполіс»

 

«Сокіл»

24.09

Юність

21:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Новгородка»

17 тур

01.10

Юність

18:00

«Новгородка»

 

«Мегаполіс»

01.10

Юність

19:00

«Сокіл»

 

«Агроноватор»

01.10

Юність

20:00

«Новий-Парадіз»

 

«Фаворит»

01.10

Юність

21:00

«Євроцентр»

 

«Динамо»

18 тур

08.10

Юність

18:00

Дніпро-Кіровоград

 

«Агроноватор»

08.10

Юність

19:00

«Новгородка»

 

«Фаворит»

08.10

Юність

20:00

«Сокіл»

 

«Динамо»

08.10

Юність

21:00

«Новий-Парадіз»

 

«Євроцентр»

 

Переглядів (3793)